Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Flag speciale jaki kraj.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bazyl36
    Senior
    • 05-2006
    • 150

    Flag speciale jaki kraj.

    Mam problem z pokalem Flag speciale, zdołałem ustalić że waży go kilka Afrykańskich krajów,ale czy możliwe jest ustalenie skąd jest dany egzemplarz, jeśli nie to jak koledzy szklarze klasyfikują takie sztuki,których notabene jest więcej z którymi mam kłopot.
    Łatwiej w tej sytuacji mają etykieciarze (jak sądzę) bo tam napisano jaki to browar uwarzył i klasyfikacja jest oczywista.
    Proszę o pomoc dzięks.
    Attached Files
  • dryx
    † 1966-2017 Piwosz w Raju
    • 04-2002
    • 1735

    #2
    Tak jak napisałeś, trudno sklasyfikować . Ten wzór najbardziej mi się kojarzy z podstawkami Nigru albo Wybrzeża Kości Słoniowej. Ale równie dobrze może być to inny kraj z tego regionu.

    Comment

    • Bazyl36
      Senior
      • 05-2006
      • 150

      #3
      W grę wchodzi jeszcze Burkina faso, Togo i Senegal a może jeszcze coś diabli wiedzą. Czyli nie do ustalenia?
      Chyba że ktoś ma jakąś inną teorię.

      Comment

      • Bazyl36
        Senior
        • 05-2006
        • 150

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bianco8 Wyświetlenie odpowiedzi
        szkło kupiłeś jako Wybrzeże K.S., temat identyfikacji jest podobny do Castel Beer i tak naprawdę obojętnie jaki kraj wybierzesz, zawsze może znaleźć się ktoś, kto będzie miał inną wizję
        Istotnie z Castel Beer jest ten sam problem i dlatego go nie chciałem, a sam nie wiem dlaczego się skusiłem na Flag i teraz nie wiem gdzie go przypasować.
        Jeśli natomiast znajdzie się ktoś z inną wizją to chętnie ją poznam.

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #5
          Net wyrocznia mówi że Flag Speciale powstało w 1973 roku w Maroko a więc jeśli w przypadku wątpliwości jak zaliczyć markę warzoną w wielu krajach wybierasz jej kraj macieżysty to już nie masz wątpliwości
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • Bazyl36
            Senior
            • 05-2006
            • 150

            #6
            Marokański Flag ma inne logo i napis ma inną grafikę więc chyba nie tędy droga.
            Attached Files

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
              Net wyrocznia mówi że Flag Speciale powstało w 1973 roku w Maroko a więc jeśli w przypadku wątpliwości jak zaliczyć markę warzoną w wielu krajach wybierasz jej kraj macieżysty to już nie masz wątpliwości
              Ale Flag marokański ma od początku zupełnie inny design który nie zmienia się, ten czarno-afrykański to zupełnie co innego
              Wojtek, za to "macieżysty" na kwadrans do kąta
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • Bazyl36
                Senior
                • 05-2006
                • 150

                #8
                Wstrzymam się jeszcze chwilę z klasyfikacją, może jeszcze ktoś coś konstruktywnego napisze, a jeśli nie to zakwalifikuję go według własnego widzi mi się.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎