Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ręczniki barmańskie abernackiej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • biermann
    Senior
    • 09-2001
    • 2552

    Marcinie, jeśli jesteś zainteresowany to te dwie sztuki mogą trafić w Twe ręce.
    Attached Files
    Last edited by biermann; 23-11-2006, 14:41.
    "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
    Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
    Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
    Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
    Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10837

      Kilka osób ostatnimi czasy pytało się mnie czy nadal zbieram ręczniki barmańskie. Odpowiadam zbieram nadal, kolekcja się rozrasta (szafa na tą kolekcję jest już za mała ) a to że nie wklejam fotek nowych zdobyczy to tylko dla tego, ze jestem w trakcie przygotowywania strony www poświęconej mojej pasji. Tak więc, jeżeli ktoś z was ma ciekawy ręcznik barmański zapraszam na PW.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • Jaroslav
        Senior
        • 10-2005
        • 967

        W Antwerpii jest taki sklep, gdzie ręczniki upychane są
        masowo do zwykłych kartonów...
        Attached Files

        Comment

        • marian1920
          Senior
          • 10-2003
          • 1333

          po giełdzie w Krakowie, żonka zaczęła zbierać polskie ręczniki barmańskie. Jeśli ktoś ma to proszę o kontakt

          Comment

          • marian1920
            Senior
            • 10-2003
            • 1333

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marian1920 Wyświetlenie odpowiedzi
            po giełdzie w Krakowie, żonka zaczęła zbierać polskie ręczniki barmańskie. Jeśli ktoś ma to proszę o kontakt
            aaa, czy ktoś wie ile jest polskich ręczników barmańskich i z jakich browarów??

            Comment

            • mwa
              Senior
              • 01-2003
              • 5071

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marian1920 Wyświetlenie odpowiedzi
              aaa, czy ktoś wie ile jest polskich ręczników barmańskich i z jakich browarów??
              Abernacka pewnie coś będzie widział.
              Kijek pewnie tyż.
              Pozdrawiam Cię !!!!

              Comment

              • zgroza
                Senior
                • 03-2008
                • 3597

                Abernacko, kolekcja się powiększa? Ile sztuk, krajów masz już?
                Lotna ekspozytura browaru

                Też Was kocham.

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10837

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
                  Abernacko, kolekcja się powiększa? Ile sztuk, krajów masz już?
                  Kolekcja systematycznie się powiększa aczkolwiek ostatnimi czasy bardzo powoli. Nie mam juz tyle zapału, aby przeszukiwać zachodnie strony za nowymi wzorami, korespondować z nowymi kolekcjonerami (zostali starzy, sprawdzeni) a na allegro najczęściej można znaleźć jedynie masowy śmieć, za który sprzedawcy śpiewają śmieszne sumy a i na giełdy nie mam ochoty już jeździć wolę odwiedzać nowe browary w poszukiwaniu smacznych piw najlepiej w Niemczech.
                  Co do wielkości kolekcji dawno już nie liczyłem ile mam ręczników/mat, ale można śmiało napisać, że posiadam około 700/800 wzorów z trzydziestu paru krajów.
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • marian1920
                    Senior
                    • 10-2003
                    • 1333

                    a masz gdzieś fotki wszystkich?? najbardziej by mnie polskie interesowały, jakie masz

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10837

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marian1920 Wyświetlenie odpowiedzi
                      a masz gdzieś fotki wszystkich?? najbardziej by mnie polskie interesowały, jakie masz
                      Część polskich ręczników znajdziesz w dziale kolekcjonerstwo. A kiedy powstanie strona z moimi ręcznikami? Tego na razie nie wiem
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎