Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kapsle ponad wszystko - ale nie z wymiany

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Latarnik
    Premium Lamplighter
    • 06-2004
    • 4999

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zwirast
    Ciekawy jestem na jakim etapie skończy się ta fascynacja zbieractwem kapsli z wypitych piw, myślę że bardzo szybko, ponieważ myślenie o kolekcji tylko wyłącznie zbierając kapsle aktualne nie ma sensu, no bo jak, jak nie można dązyć, myśleć o upragnionym przedwojennym np. z grodziska, .
    Nie ma sensu to tylko takie Twoje gadanie.
    Dla mnie inne kapsle niz z wypitych piw sa bezwartosciowymi blaszkami, chocby mialy po 100 lat. Tak samo bezwartosciowe dla mnie sa kapsle "nowki" otrzymywane z browarow, bo to juz nawet nie sa kapsle piwne, tylko kapsle, ktore moglyby znalezc sie na piwie ale nie mialy szczescia.
    Tak uwazam i mam do tego prawo, ale nikomu nie wmawiam, ze jego sposob zbierania nie ma sensu!
    Poza tym nikt nie moze miec wszystkich kapsli swiata, a naprawde nie wszyscy musza brac udzial w tym wyscigu szczurow (kto ma wiecej).
    Moja fascynacja skonczy sie wraz z koncem mojego zycia i nigdy nie bede zalowal, ze ktos ma ich wiecej ode mnie, bo zbieram tylko dla siebie.

    Twoj post niczym sie nie rozni od pierwszego postu Zodiaka, tez brak Ci tolerancji dla innych sposobow zbierania.
    Last edited by Latarnik; 05-07-2006, 00:31.
    5410 kapsli z wypitych piw
    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

    Comment

    • kalifat
      Senior
      • 10-2004
      • 1168

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zwirast
      ... ponieważ myślenie o kolekcji tylko wyłącznie zbierając kapsle ... nie ma sensu
      A po małej redukcji niepotrzebnych wyrazów, Twoja wypowiedź nabiera zupełnie innego znaczenia.
      Pisanie o tym co ma sens, a co nie ma jest ... bez sensu

      Ja mogę napisać, że zbieranie "blachy" czy "papieru" jest głupie, a "tektury" jest SUPER. I co, jakie to dla Ciebie Zwirast-cie ma znaczenie. Przecież nie rzucisz w cholerę swoich kapsli, tylko popukasz się w głowę z żalu nad moją tępotą

      Każdy zbiera to co lubi i jak lubi. I tak niech zostanie.
      bla bla bla

      Comment

      • Horse63
        Gość
        • 06-2006
        • 88

        #18
        Każdy zbiera to co lubi i jak lubi. I tak niech zostanie
        Ja nie zbieram niczego. I też jest mi z tym dobrze
        Last edited by Horse63; 05-07-2006, 08:10.

        Comment

        • pieczarek
          zwykle cham i prostak
          • 06-2001
          • 5011

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Horse63
          Ja nie zbieram niczego. I też jest mi z tym dobrze
          Oj, chyba nie za bardzo. Musisz czuć, że masz jakiś feler. Inaczej byś nie zaglądał do działu Kolekcjonerstwo.

          Comment

          • kot_z_cheshire
            Senior
            • 11-2005
            • 2201

            #20
            Może zaglada tak jak ja Żeby upewnić się, że "niechomiczenie"jest boskie...i żeby poczytać. Bo choć sama nie zbieram niczego, to jednak poczytać zawsze warto..bo to ciekawe rzeczy są
            Młode koty mają adhd, niestety.
            Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
            Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
            Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

            Comment

            • pieczarek
              zwykle cham i prostak
              • 06-2001
              • 5011

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kot_z_cheshire
              ..."niechomiczenie"jest boskie...
              Takie oryginalne poglądy mogą się lęgnąć tylko kot(k)om z drugiej strony lustra.

              Comment

              • zwirast
                Junior
                • 11-2005
                • 26

                #22
                Ok, nie przeczę że każdy rodzaj kolekcjonerstwa ma dla kogoś jakąś wartośc i znaczenie, nie każdy może myśleć w takich kategoriach jak ja, ale dlatego napisałem to co przeczytałeś abyś dowiedział się jakie jest moje zdanie na ten temat, czytanie między wierszami jest czasami bardzo mylące, no chyba że komuś bardzo na tym zależy, lub nie potrafi czegoś zrozumieć.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎