Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moja kolekcja wypitych piw zagranicznych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Horse1963 Wyświetlenie odpowiedzi
    Kloss swoje 110 krajów zaliczył w 10 lat, a ty swoje 85 jak długo zbierałeś
    Pierwsze piwo zagraniczne opisałem w notesie 24.05.2005 roku. Niedługo będzie 5 pełnych lat zorganizowanego "pijaństwa"
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • Horse1963
      Senior
      • 06-2009
      • 547

      Potrójny jubileusz

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
      Pierwsze piwo zagraniczne opisałem w notesie 24.05.2005 roku. Niedługo będzie 5 pełnych lat zorganizowanego "pijaństwa"
      Bardzo ładne określenie "zorganizowane pijaństwo"

      Skoro masz już 2968 piw wypitych, to do piątej rocznicy "zorganizowanego pijaństwa" powinieneś wypić jeszcze 32 piwa i będzie równe 3000 piw.
      Opisanych na forum masz 1481 nowych piw, to niech w tych 32 brakujących będzie 19 nowych i będziesz miał potrójny jubileusz.
      5 lat na forum, 3000 piw zagranicznych, 1500 opisanych piw.
      Gdyby nie fotki w galerii to pomyślałbym że to" bujda na resorach"
      600 nowych piw rocznie i co drugie to nowe na forum

      Comment

      • kloss
        Senior
        • 03-2003
        • 2526

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Horse1963 Wyświetlenie odpowiedzi
        Gdyby nie fotki w galerii to pomyślałbym że to" bujda na resorach"
        Kiedyś mi zarzucano, że ściemniam w kwestii Kambodży w 2003, ale czasy się zmieniły.
        Jako pierwszy opisywałem piwa z kilku krajów, które teraz są codziennością, a przez te parę lat pojawiły się piwa z państw, o których wtedy można było tylko marzyć.

        Comment

        • Pier_88
          Junior
          • 05-2009
          • 15

          sibarh co tam nowego u ciebie wrzuć jakieś fotki co tam masz ciekawego do wypicia

          Comment

          • sibarh
            PremiumUżytkownik
            • 01-2005
            • 10384

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pier_88 Wyświetlenie odpowiedzi
            sibarh co tam nowego u ciebie wrzuć jakieś fotki co tam masz ciekawego do wypicia
            Piwa ostatnio wynoszę do piwnicy. Po kilkanaście piw z francji, brytanii zostawiam do wypicia poza kolejką. Pozostałe lądują w piwnicy i czekają na swoja kolejkę. Tym wynoszonym do piwnicy robię "pamiątkową" fotkę, wgrywam do laptopa i chyba bez niego nie będę się nigdzie ruszał. Muszę jakoś zapanowac nad tą mnogością dobra.
            Aktualnie opisuję piwa kwietniowe. Fotki tych piw są już na mojej stronie.
            W piwnicy mam ze 100 butelek. Na dniach dotrze nowa dostawa piw duńskich.
            "Zły sąsiad " na dniach dowiezie coś z belgi. A cholera przede mną jeszcze ... wakacje
            2800 nowe piwa opisałem na forum
            Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
            Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

            Comment

            • sibarh
              PremiumUżytkownik
              • 01-2005
              • 10384

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
              Na koniec kwietnia mam zaliczonych 2968 piw zagranicznych z 85 krajów. Doszły 3 nowe kraje: Egipt, Arabia Saudyjska i całkowicie nowy kraj, z którego jeszcze nikt nie opisał piwa GAMBIA
              No i stało się ....przekroczyłem liczbę 3000 piw zagranicznych. Dzisiaj popatrzyłem w kajet i wyszło mi, że mam na dzień dzisiejszy chyba 3005 piw. Ostatnio pijam po 2 nowe (dla mnie) piwa dziennie. Które zostało piwem 3000, jeszcze nie powiem ...muszę dokładnie sprawdzic, wiadomo duble, ect....
              2800 nowe piwa opisałem na forum
              Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
              Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

              Comment

              • Pier_88
                Junior
                • 05-2009
                • 15

                dokonałeś tego 3k piw w niespełna 5 lat jestes moim mentorem "sensejem" wrzuć jakieś foty piw co masz zachomikowane w pywnicy niech nam ślinka cieknie POZDRO Pier

                Comment

                • sibarh
                  PremiumUżytkownik
                  • 01-2005
                  • 10384

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pier_88 Wyświetlenie odpowiedzi
                  dokonałeś tego 3k piw w niespełna 5 lat jestes moim mentorem "sensejem" wrzuć jakieś foty piw co masz zachomikowane w pywnicy niech nam ślinka cieknie POZDRO Pier
                  OK. W galerii w opakowaniach. Za kilka dni.
                  2800 nowe piwa opisałem na forum
                  Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                  Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                  Comment

                  • Regent
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 512

                    Policzyłem kraje z których miałem okazje degustować piwo, jest ich 58:
                    Europa 28
                    Ameryka Płn. - Środ. 7
                    Ameryka Płd. 3
                    Australia i Oceania 2
                    Azja 13
                    Afryka 5
                    Do liderów jeszcze trochę brakuje ale jestem ambitny
                    Mniej alkoholu w piwach !!!
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Comment

                    • sibarh
                      PremiumUżytkownik
                      • 01-2005
                      • 10384

                      Dzisiaj na swoją stronkę wrzuciłem "kilka" fotek majowych. Powinno ich byc razem 3586 szt.
                      Z nowości doszła Nikaragua
                      Last edited by sibarh; 06-06-2010, 06:55.
                      2800 nowe piwa opisałem na forum
                      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                      Comment

                      • Raciborz
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 594

                        Ładna kolekcja,niewiem czy przeoczyłem ale niewidze w zdobyczach.Emiratów Arabskich(Dubaj).A mam takowe na zbyciu

                        Comment

                        • sibarh
                          PremiumUżytkownik
                          • 01-2005
                          • 10384

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Horse1963 Wyświetlenie odpowiedzi

                          Skoro masz już 2968 piw wypitych, to do piątej rocznicy "zorganizowanego pijaństwa" powinieneś wypić jeszcze 32 piwa i będzie równe 3000 piw.
                          Opisanych na forum masz 1481 nowych piw, to niech w tych 32 brakujących będzie 19 nowych i będziesz miał potrójny jubileusz.
                          5 lat na forum, 3000 piw zagranicznych, 1500 opisanych piw.
                          Tak równe niestety nie wyszło.
                          Właśnie wrzuciłem na forum opis 1509 piwa, które u mnie jest piwem zagranicznym nr 3000.
                          Na koniec maja moja "kolekcja" liczy 3033 piwa zagraniczne. Do opisania mam jeszcze 14 szt. które wypiłem w maju.
                          I nadal ... piję.....
                          2800 nowe piwa opisałem na forum
                          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                          Comment

                          • sibarh
                            PremiumUżytkownik
                            • 01-2005
                            • 10384

                            Dzisiaj wrzuciłem na swoją stronę zaległe (czerwcowe) fotki. Jest ich 3408 szt.
                            Plus 249 piw polskich. Razem 3657 szt.
                            2800 nowe piwa opisałem na forum
                            Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                            Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                            Comment

                            • zgroza
                              Senior
                              • 03-2008
                              • 3597

                              http://picasaweb.google.pl/Sibarh/DA...05044751110034 - uwarzone w Szwecji w browarze Åbro. Wydawało mi się, że wspomnieli na etykiecie...
                              Lotna ekspozytura browaru

                              Też Was kocham.

                              Comment

                              • sibarh
                                PremiumUżytkownik
                                • 01-2005
                                • 10384

                                Łacznie w czerwcu nowych piwek zaliczyłem ~80 szt. Ciekawsze kraje to : Grecja (6 piw), Mołdawia (6 piw), Albania (3 piwa), po jednej sztuce z Indonezji, Tajlandii, Ekwadoru i Meksyku.
                                "Hurtowo" piłem piwa z Danii, Estonii i Niemiec (po 10-13 szt). Oprócz w/w krajów zaliczyłem jeszcze nowe piwa z 12 krajów.
                                2800 nowe piwa opisałem na forum
                                Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                                Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎