Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moja kolekcja wypitych piw zagranicznych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • GaryFisher
    Senior
    • 10-2009
    • 739

    Chyba niedługo podejmę wyzwanie jak stanę na nogi finansowo i spróbuję zawalczyć z tobą, do czego to podobne żebyś tak sobie pił, próbował, co to ma być, masz na to monopol czy jak!??
    Tylko idiota ma porządek, geniusz panuje nad chaosem

    Comment

    • sibarh
      PremiumUżytkownik
      • 01-2005
      • 10384

      Wrześniowy album już na picasie.
      105 fotek.
      2800 nowe piwa opisałem na forum
      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10384

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika GaryFisher Wyświetlenie odpowiedzi
        Chyba niedługo podejmę wyzwanie jak stanę na nogi finansowo i spróbuję zawalczyć z tobą, do czego to podobne żebyś tak sobie pił, próbował, co to ma być, masz na to monopol czy jak!??
        Będę cierpliwie czekał aż staniesz na nogi....
        Monopolu nie mam, po prostu lubię sobie palnąć co wieczór nowe piwo, a czasem i dwa
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
          Niestety piwo z Wysp Dziewiczych warzone jest w USA.
          zalezy skąd, na Wyspach też warzą
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • kloss
            Senior
            • 03-2003
            • 2526

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
            zalezy skąd, na Wyspach też warzą
            Chyba tylko restauracyjny?
            Te piwka,o których mowa warzone są w Maine.

            Comment

            • sibarh
              PremiumUżytkownik
              • 01-2005
              • 10384

              Październik w zasadzie już minął.
              Na szczegóły moich "osiągnięć" trzeba poczekać kilkanaście dni.
              Zaliczony mam 109 i 110 kraj.
              Honduras i Kambodża.
              2800 nowe piwa opisałem na forum
              Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
              Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

              Comment

              • Gringo
                Senior
                • 07-2007
                • 2151

                Też namiętnie "zbieram" wypijanie nowych piw, póki co nie mam nawet połowy tego co Ty.
                Na dzień dzisiejszy mam 1795 i do końca tygodnia na pewno pęknie 1800 gdyż mam 6 nowych w piwnicy. Po strzeleniu tych 1800 założę też swój wątek z małym podsumowaniem w ujęciu statystycznym.

                Comment

                • sibarh
                  PremiumUżytkownik
                  • 01-2005
                  • 10384

                  Październik już na mojej stronie.
                  106 fotek.
                  Brakuje jeszcze podpisów i piwa nie są skopiowane do konkretnych albumów.
                  2800 nowe piwa opisałem na forum
                  Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                  Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                  Comment

                  • sibarh
                    PremiumUżytkownik
                    • 01-2005
                    • 10384

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
                    Październik już na mojej stronie.
                    106 fotek.
                    Brakuje jeszcze podpisów i piwa nie są skopiowane do konkretnych albumów.
                    Wszystkie już podpisane i skopiowane do konkretnych krajów i albumów.
                    Na koniec października mam zaliczone 4259 różnych piw ze 110 państw.
                    2800 nowe piwa opisałem na forum
                    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                    Comment

                    • Krotoszyniak
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 516

                      Hej, nie wiem czy to was interesuje ale specjalnie dla tych pasjonatow piwa ktorzy "zbieraja" je dodalismy na ratebeer specjalna opcje zwana "tick". Twoje konto ma teraz zakladke gdzie moze zaznaczyc ze miales juz to piwo (juz nie musisz dodawac ocene i opis by je zapisac w systemie). Mozna tez sobie zanaczyc 1-5 gwiazdek jako osobista ocena. Prosze pamietac ze ta opcja nie ma zadnego wplywu na ranking piw na portalu. Mysle ze ta opcja bedzie bardzo wam pomocna , mozna szybko sprawdzic ktore juz miales a ktorego nie...prosze mi wybaczyc jesli ktos ma mi za zle ze wspominam ow portal na browarze. Chcialem tylko pomoc tym ktorzy sie tym zajmoja
                      Pozdrawiam

                      Radek
                      Last edited by Krotoszyniak; 11-11-2011, 16:12.
                      Admin z Ratebeera
                      Licencjonowany Sedzia BJCP (E0894)
                      Poromotor piwnej Polski na swiat :)

                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10837

                        Podobną opcję można by było zrozbić z browarami w których się gościło
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • sibarh
                          PremiumUżytkownik
                          • 01-2005
                          • 10384

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                          Podobną opcję można by było zrozbić z browarami w których się gościło
                          Może i można by było, ale takich podróżników jak Ty jest kilku, no może nastu (dziesięciu) w świecie.......
                          2800 nowe piwa opisałem na forum
                          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                          Comment

                          • abernacka
                            Senior
                            • 12-2003
                            • 10837

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
                            Może i można by było, ale takich podróżników jak Ty jest kilku, no może nastu (dziesięciu) w świecie.......
                            Myślisz, że jest to aż tak niszowe hobby? (przeprasz, że zaśmiecam twój temat).
                            Piwna turystyka według abernackiego

                            Comment

                            • Krotoszyniak
                              Senior
                              • 08-2002
                              • 516

                              Moze w przyszlosci jak bedzie zapotrzebowanie ...
                              Admin z Ratebeera
                              Licencjonowany Sedzia BJCP (E0894)
                              Poromotor piwnej Polski na swiat :)

                              Comment

                              • sibarh
                                PremiumUżytkownik
                                • 01-2005
                                • 10384

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
                                Październik w zasadzie już minął.
                                Na szczegóły moich "osiągnięć" trzeba poczekać kilkanaście dni.
                                Zaliczony mam 109 i 110 kraj.
                                Honduras i Kambodża.
                                Listopad w zasadzie także minął. Zostało kilka godzin.
                                Mam kolejne zaliczone kraje:
                                111. Gruzja
                                112. Haiti
                                zaliczyłem też w końcu piwo z Irlandii Północnej
                                2800 nowe piwa opisałem na forum
                                Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                                Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎