Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moja kolekcja wypitych piw zagranicznych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
    Krajów nadal 74, ale fotek piw już 2117
    Krajów niestety nie przybywa, ale dzisiaj zgrałem z aparatu 56 nowych fotek. Za kilka dni dołożę je na swoja stronkę
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • kloss
      Senior
      • 03-2003
      • 2526

      #77
      Osiągnąłeś już taki poziom, że o nowe kraje coraz trudniej.
      Mam niestety ten sam problem.
      A finanse nie pozwalają za bardzo plątać się po świecie.
      Czasem coś się uda wymusić na znajomych jak pojadą do jakiegoś ciekawego kraju, chociaz to zdarza się niezbyt często.
      W ten sposób właśnie dostałem Panamę i czekam na przekazanie Chile.

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10384

        #78
        Na poczatku grudnia robiąc porządki piwne ( segregacja dat przydatności do spożycia) zrobiłem malutki remanent i kilka fotek. Niestety na załączonych fotkach nie ma piwa z jeszcze nie pitego (nowego) kraju . Ale bedę dzielny i te tez wypiję.
        Attached Files
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
          i te tez wypiję.
          pomóc Ci?
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            #80
            Tam gdzieś jest lustro, czy mi się wydaje?

            Comment

            • zgroza
              Senior
              • 03-2008
              • 3597

              #81
              Z Danii sama koncernówka
              Lotna ekspozytura browaru

              Też Was kocham.

              Comment

              • sibarh
                PremiumUżytkownik
                • 01-2005
                • 10384

                #82
                75 krajów i 2275 fotek piw

                Na dzień 31.12.2008 moja "kolekcja" liczy 75 krajów i 2275 fotek piw.
                Faktyczna ilośc zaliczonych piw jest troszkę mniejsza, ponieważ na mojej stronie, umieszczam także fotki piw ze zmienionymi (innymi) etykietami.
                2800 nowe piwa opisałem na forum
                Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                Comment

                • sibarh
                  PremiumUżytkownik
                  • 01-2005
                  • 10384

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                  pomóc Ci?
                  Z tej pierwszej fotki nic już nie zostało Zaczynam piwa z drugiej fotki.
                  Na szczęście znalazłem w piwnicy kartonik z 22 piwami, które mają tegoroczny termin spożycia (drugiego z terminem 2010 r. nie dotykałem ). Zły sąsiad przywiózł mi 20 piwek belgijskich, a na dodatek za dwa tygodnie jadę w Alpy, może nie na narty, ale na pewno po piwo.
                  2800 nowe piwa opisałem na forum
                  Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                  Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                  Comment

                  • sibarh
                    PremiumUżytkownik
                    • 01-2005
                    • 10384

                    #84
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
                    Na dzień 31.12.2008 moja "kolekcja" liczy 75 krajów i 2275 fotek piw.
                    Faktyczna ilośc zaliczonych piw jest troszkę mniejsza, ponieważ na mojej stronie, umieszczam także fotki piw ze zmienionymi (innymi) etykietami.
                    Dzisiaj pozwoliłem sobie na dodanie .....kilku fotek i aktualnie na stronie są 2454 fotki piw
                    2800 nowe piwa opisałem na forum
                    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                    Comment

                    • ariusz
                      Senior
                      • 06-2009
                      • 484

                      #85
                      Jestem pod wrazeniem Twojej kolekcji Sibarh! Przede wszystkim te zdjecia! Zazdroszcze! Moja kolekcja jest o wiele skromniejsza. Ma okolo 2000 roznych wypitych piw z 60 roznych krajow, problem jest taki, ponad 80% czyli 1600 piw pochodzi z kraju Made in Germany. Niedawno zrobilem mala rewolucje jesli chodzo o ilosci roznych piw i krajow z ktorych pochodza. Przede wszystkim ilosc krajow sie zmniejszyla. Kiedys kupowalem piwa, na ktorych etykietkach widnialo "Haus 131" z Hamburga. Nigdy wiecej! Duzo ich zagranicznych/egzotycznych piw pochodzi z belgijskiego Brouwerij Strubbe Ichtegem. I chetnie uzywaja nazw browarow, ktore od wielu lat nie istnieja! Szczegolnie z Afryki! Chcialbym cos pozytywnego napisac o browarze Brouwerij Strubbe Ichtegem - naklejki sa ladne. I wiecej nic! "Haus 131" z Hamburga ma fatalna renome wsrod niemieckich piwoszy, patrz jeden z najwiekszych portali internetowy w Niemczech dotyczacy piw "www.biertest-online.de". Mam pytanie do Sibarha: np. Nigeria Pal czy Akosombo to oryginaly czy Haus 131. Nigeria Pal w wersji oryginalnej byl dostepny na pewno przed 10 laty, Akosombo ... krol z etykietki mieszka na przemian w niemieckim Ludwigshafen oraz na Majorce. Pozdrawiam!

                      Comment

                      • Horse1963
                        Senior
                        • 06-2009
                        • 547

                        #86
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ariusz Wyświetlenie odpowiedzi
                        Jestem pod wrazeniem Twojej kolekcji Sibarh! Przede wszystkim te zdjecia! Zazdroszcze!
                        Faktycznie stronka Sibarha imponująca . Aleś się chłopiem napstrykał ... o nie wspomnę. Brzuszek chyba jak na fotce
                        Ogladałem wczoraj tę stronkę i nie było na niej piw z Belgi, Litwy i Włoch... moze czegoś jeszcze

                        Comment

                        • sibarh
                          PremiumUżytkownik
                          • 01-2005
                          • 10384

                          #87
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ariusz Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jestem pod wrazeniem Twojej kolekcji Sibarh! Przede wszystkim te zdjecia! Zazdroszcze! ...............Mam pytanie do Sibarha: np. Nigeria Pal czy Akosombo to oryginaly czy Haus 131. Nigeria Pal w wersji oryginalnej byl dostepny na pewno przed 10 laty, Akosombo ... krol z etykietki mieszka na przemian w niemieckim Ludwigshafen oraz na Majorce. Pozdrawiam!
                          Po pierwsze dzięki za słowa uznania. Stronkę założyłem, bo cholera sam się gubiłem, co piłem a czego nie. Co do piwa z nigerii i ghany to sprawa ma się tak: piwa przyjechały ze sklepu Haus 131 bier z Hamburga. Wiem że kupę "egzotyków" robi dla tego sklepu właśnie browar Strubbe. Na razie zostawiam te piwa w tych krajach, moze kiedyś uda mi się odwiedzic te kraje i spróbowac oryginałów.
                          2800 nowe piwa opisałem na forum
                          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                          Comment

                          • sibarh
                            PremiumUżytkownik
                            • 01-2005
                            • 10384

                            #88
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Horse1963 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Faktycznie stronka Sibarha imponująca . Aleś się chłopiem napstrykał ... o nie wspomnę. Brzuszek chyba jak na fotce
                            Ogladałem wczoraj tę stronkę i nie było na niej piw z Belgi, Litwy i Włoch... moze czegoś jeszcze
                            W piątek mogło brakowac kilku krajów z powodu aktualizacji fotek piw z tych krajów.
                            Musiałeś oglądac w czasie kiedy skasowałem kilka albumów, by nastepnie jeszcze raz je wgrac. Wgranie na nowo kilkuset fotek troszkę trwało.
                            Brzuszek ciut mniejszy niż na fotce. Od pstrykania fotek mam odcisk na opuszku palca
                            2800 nowe piwa opisałem na forum
                            Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                            Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                            Comment

                            • sibarh
                              PremiumUżytkownik
                              • 01-2005
                              • 10384

                              #89
                              Kilka dni temu doszedł 76 kraj - Malta, a "kilka" fotek z innych krajów też wrzuciłem na stronkę. Aktualna ilośc fotek na dole postu w podpisie.
                              2800 nowe piwa opisałem na forum
                              Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                              Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                              Comment

                              • kloss
                                Senior
                                • 03-2003
                                • 2526

                                #90
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ariusz Wyświetlenie odpowiedzi
                                Nigeria Pal czy Akosombo to oryginaly czy Haus 131.
                                Też się nad tym zastanawiałem, chociaż oba te piwa kupiłem parę lat temu. Ciągle zaliczam do Nigerii i Ghany. Szczęśliwie z obu tych krajów piłem też piwa ponad wszelką wątpliwość oryginalne.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎