Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moja kolekcja wypitych piw zagranicznych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    #91
    Ilości wypitych piw nie chce mi się liczyć ale krajów wyszło mi 107

    Comment

    • sibarh
      PremiumUżytkownik
      • 01-2005
      • 10384

      #92
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss Wyświetlenie odpowiedzi
      ..... ale krajów wyszło mi 107
      Proszę... nie drażnij, bo wpadnę w ... kompleksy.... i kiedyś .....dogonię
      2800 nowe piwa opisałem na forum
      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

      Comment

      • Krotoszyniak
        Senior
        • 08-2002
        • 516

        #93
        Niezle ja mam tylko 86 krajow , Ompher moj kumpel ma z 193 ale on pracuje dla Sony Ericsson i podrozuje po calym swiecie zakladajac nowe placowki.... 107 Krajow by ci dalo 17 miejsce na Ratebeer , ja jestem 38
        Admin z Ratebeera
        Licencjonowany Sedzia BJCP (E0894)
        Poromotor piwnej Polski na swiat :)

        Comment

        • kloss
          Senior
          • 03-2003
          • 2526

          #94
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
          Proszę... nie drażnij, bo wpadnę w ... kompleksy.... i kiedyś .....dogonię
          Nie zamierzałem drażnić. Raczej mobilizować .

          Comment

          • sibarh
            PremiumUżytkownik
            • 01-2005
            • 10384

            #95
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss Wyświetlenie odpowiedzi
            Nie zamierzałem drażnić. Raczej mobilizować .
            I tak to odebrałem Mam zaliczony 77 kraj -Islandia
            2800 nowe piwa opisałem na forum
            Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
            Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

            Comment

            • kloss
              Senior
              • 03-2003
              • 2526

              #96
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
              I tak to odebrałem Mam zaliczony 77 kraj -Islandia
              Ale za to pierwszy z którego jeszcze nie piłem piwa.

              Comment

              • sibarh
                PremiumUżytkownik
                • 01-2005
                • 10384

                #97
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss Wyświetlenie odpowiedzi
                Ale za to pierwszy z którego jeszcze nie piłem piwa.
                Chyba do załatwienia. Jakby co.
                2800 nowe piwa opisałem na forum
                Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                Comment

                • kloss
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 2526

                  #98
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
                  Chyba do załatwienia. Jakby co.
                  Może będzie na festiwalu w Berlinie, bo się wybieram.

                  Comment

                  • sibarh
                    PremiumUżytkownik
                    • 01-2005
                    • 10384

                    #99
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                    kiedyś przyjdzie czas, że będziesz żałować, tego, że nie piłeś i nie utrwalałeś na zdjęciach piw z Polski, tyle z nich mija bezpowrotnie, a i kraju tego w zbiorach mieć nie będziesz
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika coldfire Wyświetlenie odpowiedzi
                    ...... no i jak już poprzednicy wspomnieli - mógłbyś zahaczyć o ten biedny kraj, w którym przyszło nam się urodzić...
                    Pozdro!
                    No i stało się. Piwa polskiego nadal nie liczę do kolekcji ale robię im fotki. Kilka dni temu na swoją stronę, wrzuciłem trochę fotek piwa polskiego. Do 4 fotek które były już tam od ponad roku, dorzuciłem kolejne 100.
                    2800 nowe piwa opisałem na forum
                    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                    Comment

                    • sibarh
                      PremiumUżytkownik
                      • 01-2005
                      • 10384

                      Po wakacjach doszły 3 nowe kraje: Wenezuela, Kenia, Namibia. Na swoją stronę wrzuciłem też 98 nowych fotek.
                      2800 nowe piwa opisałem na forum
                      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                      Comment

                      • Pier_88
                        Junior
                        • 05-2009
                        • 15

                        sibarh twoja ilość wypitych piw zagranicznych jest imponująca... fajnie ze wziołes tez polskie piwa pod flesz aparatu życzę udanych łowów na nowe i niespróbowane piwa

                        Comment

                        • Horse1963
                          Senior
                          • 06-2009
                          • 547

                          A kiedy wrzucisz fotki tych ostatnio opisanych ~ 40 piw

                          Comment

                          • sibarh
                            PremiumUżytkownik
                            • 01-2005
                            • 10384

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Horse1963 Wyświetlenie odpowiedzi
                            A kiedy wrzucisz fotki tych ostatnio opisanych ~ 40 piw
                            Dzisiaj opisałem także ...naście, ale mam ... niestety jeszcze ze 30- 40 nowych do opisania (już wypitych)....a w lodówce ....z 10 szt czeka, a w piwnicy ....jakieś 100 lub 150 szt... i cały czas piję... i cały czas coś dochodzi nowego....

                            P.s Chyba wpadnę w nałóg....... alkoholowy....
                            P.s 2 Kupa fotek czeka na zgranie z aparatu i obróbkę .... ale nie mam czasu bo piję...
                            Last edited by sibarh; 05-10-2009, 21:01.
                            2800 nowe piwa opisałem na forum
                            Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                            Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                            Comment

                            • skitof
                              Senior
                              • 11-2007
                              • 2478

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
                              Dzisiaj opisałem także ...naście, ale mam ... niestety jeszcze ze 30- 40 nowych do opisania (już wypitych)....a w lodówce ....z 10 szt czeka, a w piwnicy ....jakieś 100 lub 150 szt... i cały czas piję... i cały czas coś dochodzi nowego....

                              P.s Chyba wpadnę w nałóg....... alkoholowy....
                              P.s 2 Kupa fotek czeka na zgranie z aparatu i obróbkę .... ale nie mam czasu bo piję...
                              No masz szczęście, że w 21. wieku mamy już cyfrówki. Bo oprócz setek wypitych piw miałbyś jeszcze setki filmów do wywołania.

                              Comment

                              • genea
                                Senior
                                • 02-2006
                                • 1515

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skitof Wyświetlenie odpowiedzi
                                miałbyś jeszcze setki filmów do wywołania.
                                A potem jeszcze tysiące zdjęć do zeskanowania
                                Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                                Bractwo Piwne

                                Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                                Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎