Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moja kolekcja kapsli z wypitych piw.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • robox
    replied
    Gratulacje i podwojenia ten liczby życzę

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    4000

    Leave a comment:


  • Micho441
    replied
    A istnieje taki browar "Szczyrzyc?,nie.Więc jak może istnieć współczesny kapsel nieistniejacego browaru.
    Tym kapslem zamykane sa piwa zarówno Szczyrzyckiego Browaru Cystersów"Gryf" jak i "Marysia" Jeden kapsel,jedna reka,jedna restauracja.
    Restauracja Regionalna Marysieńka - Oficjalna strona browaru Szczyrzyckiego Cystersów - piwa warzonego w tradycyjny sposób już od 1628r. Oferujemy browar w trzech gatunkach opackie, grodzisko, przeora. Zapraszamy do zapoznania się z nasza historią oraz posmakowania naszego piwa.

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    A w galerii kapsli bbizu tego kapsla nie ma ani w Gryfie ani w Marysi.
    Figuruje jako browar Szczyrzyc.

    Leave a comment:


  • yaro74
    replied
    Ten sam kapsel wczoraj dołączył do mojej kolekcji, tylko był na butelce z innego browaru w Szczyrzycu, z Marysi.

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    Polska 800

    Dzieki Kasi i rivendelowi, ktorzy przywiezli mi z Polski kolejne partie piw, liczba moich polskich kapsli przekroczyla 800 sztuk.
    Jubileuszowym, osiemsetnym kapslem, zostal browar Gryf z piwem Szczyrzycanka.
    Calkiem smaczny saison!
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    Elkton, State Line Liquors

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chinet Wyświetlenie odpowiedzi
    Czy dużo jest zatrudnionych ludzi do obsługi takiego sklepu?
    Na dzien dzisiejszy 35 osob.

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    USA 1300 ; 2016/100

    Dzis w galerii dwa male jubileusze
    Kapsle z USA osiagnely liczbe 1300 a tegoroczna galeria liczy juz 100 kapsli.
    Jesli uda mi sie utrzymac tempo 5 nowych kapsli tygodniowo, to juz za 8 tygodni w kolekcji bedzie 4000 kapsli.
    Setnym kapslem w galerii zostal kapsel ukrainski z piwa przywiezionego, przez niezawodna Kasie, z Baltimore
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    Browar Uinta od pieciu lat nie zmienil wygladu swoich kapsli, dlatego zawsze przechodzac obok ich piw wydawalo mi sie, ze wciaz sa takie same.
    Jednak ostatnio cos mnie w ich kapslu zaniepokoilo, bo niby tak jak zawsze bialo czarny ale jakis taki inny
    Kapslarze sie uciesza:
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Horse1963 Wyświetlenie odpowiedzi
    Planujesz uzupełnić podpisy wszystkim kapslom, tak jak w albumie z 2016 r.
    To nie jest konieczne.
    Wlasnie odkrylem, ze jak sie oglada dana galerie, to najechanie kursorem na kapsla powoduje pojawienie sie jego nazwy.
    Przy ogladaniu kapsli pojedynczo ta opcja nie dziala.

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Horse1963 Wyświetlenie odpowiedzi
    Planujesz uzupełnić podpisy wszystkim kapslom, tak jak w albumie z 2016 r.
    Zadales pytanie, ktorego nie chcialem uslyszec

    Mysle, ze wystarczy jak nowe bede opisywal na WEBie, a stare mozna sprawdzic na Picasie.
    Jest jeszcze jedna ewentualnosc, o ktorej myslalem.
    Opisze tylko te kapsle, ktorych latwo na pierwszy rzut oka nie mozna zidentyfikowac.

    Leave a comment:


  • Horse1963
    replied
    Planujesz uzupełnić podpisy wszystkim kapslom, tak jak w albumie z 2016 r.

    Leave a comment:


  • centon
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
    PS: a za wyczyszczenie tego kapsla oddaje Ci hołd Latarnik. Robota i efekt iście mistrzowski. Szkoda że nie można tak czyścić starych, pordzewiałych kapsli z nadrukiem a przynajmniej ja bym się nie odważył.
    zawsze możesz zakopać na parę miesięcy jakieś kapsle od koncerniaków i pózniej poeksperymentować

    Leave a comment:


  • Cooper
    replied
    PS: a za wyczyszczenie tego kapsla oddaje Ci hołd Latarnik. Robota i efekt iście mistrzowski. Szkoda że nie można tak czyścić starych, pordzewiałych kapsli z nadrukiem a przynajmniej ja bym się nie odważył.

    Leave a comment:


  • Cooper
    replied
    Bardzo możliwe że masz go z takiego piwa jak se zanotowałeś ale to nie zmienia faktu i nie koliduje z tym że było dokładnie tak jak napisał Chinet. Gdy zaczynałem zbierać swoje pierwsze kapsle twór zwany Czechosłowacją właśnie dokonywał żywota i pamiętam te kapsle funkcjonowały obok normalnych, browarówych jakie były na czechosłowackich piwach pojawiających się u nas we wszelakich delikatesach itp.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎