Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moja kolekcja kapsli z wypitych piw.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • robox
    replied
    Latarniku gratulacje i kolejnego rekordu w 2022 roku

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    I udało się! W tym roku do zbioru doszło już 140 kapsli, czyli o 10 więcej niż rok temu.
    Wszystkim, którzy pomagają mi w mojej pasji, serdecznie dziękuję, bez Was by mi się to nie udało. Wasze zdrowie
    Całkowita ilość kapsli w zbiorze to już 5070.

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    W zeszłym roku kapsel nr 100 został dodany do galerii 16 września, czyli tylko 3 dni później niż w tym roku, więc jeśli uda mi się dobić do 130 sztuk, jak rok temu, to i tak będzie sukces.
    Last edited by Latarnik; 14-09-2021, 01:39.

    Leave a comment:


  • Maremali
    replied
    Ale chyba ten rok będzie lepszy od poprzedniego w ilości nowości w zbiorze, wiesz może w którym miesiącu zeszłego roku 100 przekroczyłeś?

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    Mimo że czasy ciężkie, a upuszkowienie piw przechodzi wszelkie granice, udało się dobić do 100 nowych kapsli w tym roku (5030 ogólnie).
    Osiągnąć to udało mi się wyłącznie dzięki pomocy dobrych ludzi, bo sam na pewno nie dałbym rady.
    Wszystkim bardzo dziękuję!

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    Kolejnych 8 kapsli od kolegi rivendela dodałem dziś do galerii

    Aktualnie mam 5013 kapsli z wypitych piw.

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    Dzięki panowie!
    O kolejne tysiące kapsli będzie trudno, bo ze względu na postępujące upuszkowienie piw, kapsle stają się rzadkością.
    Jest już mnóstwo browarów rozlewających piwo, bardzo często znakomite, wyłącznie do puszek.
    Etap opisywania piw mam już za sobą, teraz wystarcza mi wystawienie oceny i dopisanie piwa do statystyki, ale to na innym, dającym taka możliwość, forum
    Także, tak długo jak będą dostępne piwa w kapslowanych butelkach, tak długo będę zbierał kapsle, i emerytura mi w tym nie przeszkodzi
    Wasze

    Leave a comment:


  • sibarh
    replied
    Gratulacje
    Kolejne 5 -10 tys. i emerytura.....

    Leave a comment:


  • darekd
    replied
    Przyłączam się do gratulacji. Zachęcam, do opisywania choć części wypitych piw. Twoich opisów z Ameryki bardzo mi brakuje

    Leave a comment:


  • Maremali
    replied
    Gratulacje, pozostaje życzyć kolejnych rekordów i przetrwania z tą pasją kolejnych prezydentów.
    Last edited by Maremali; 21-06-2021, 21:56.

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    Po 34 latach zbierania, gdy zaczynałem prezydentem USA był Ronald Reagan a w Polsce była jeszcze komuna, dobiłem w końcu do liczby 5000 kapsli z piw które wypiłem.
    Gdy 16 lat temu wyjeżdżałem z Polski miałem ich 1020 i zmieściły mi się w bagażu podręcznym, na lotnisku celnicy oglądając je mówili, że nie mogą mnie z nimi wypuścić z kraju bo to "dobro narodowe"
    Przez te wszystkie lata było wiele osób, które pomagały mi powiększać kolekcję i nawet już o tym nie pamiętają, i są tez tacy, którzy wspierają mnie do dziś.
    Wszystkim serdecznie za pomoc dziękuję!
    Wasze zdrowie

    Jubileuszowy kapsel jest z browaru Left Hand, który to browar dostarczył mi również pierwszego kapsla w tym roku.

    Click image for larger version

Name:	image_88301.jpg
Views:	364
Size:	36,7 KB
ID:	2318713
    Last edited by Latarnik; 17-05-2022, 02:30.

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    Nie pomyliłeś się

    Leave a comment:


  • darekd
    replied
    Spora reprezenatcja z Czech - głównie nachodski Primator z teściową na czele, ale jest i ciężko dostępna Kunegunda z Policzki:

    https://www.browar.biz/forum/piwo/pi...olicka-kunhuta (mam nadzieję, że się nie pomyliłem).

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    Niezawodny kolega rivendel, zawsze gdy przyjeżdża odwiedzić swoich rodziców, przywozi mi zestawy piw z nowymi dla mnie kapslami.
    W tym roku ustanowił rekord jednorazowego przerzutu, bo przytargał mi aż 15 nowych piw.
    Zdrowie rivendela!

    Click image for larger version

Name:	image_88299.jpg
Views:	196
Size:	55,2 KB
ID:	2318640
    Last edited by Latarnik; 17-05-2022, 02:33.

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    Polska 1000 a nawet już więcej.
    Last edited by Latarnik; 10-11-2020, 19:42.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎