Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moja kolekcja Tyskich etykiet

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • silvian
    Senior
    • 08-2008
    • 727

    #16
    Dla mnie nie ma znaczenia czy post został napisany przez "młodszego" czy "starszego" forumowicza, pod warunkiem że jest napisany z głową. Twoje "nieodpowiadanie" na posty, jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia jest akurat jak najbardziej na miejscu.
    "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

    Comment

    • waclaw67
      Senior
      • 06-2009
      • 485

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika silvian Wyświetlenie odpowiedzi
      Dla mnie nie ma znaczenia czy post został napisany przez "młodszego" czy "starszego" forumowicza, pod warunkiem że jest napisany z głową. Twoje "nieodpowiadanie" na posty, jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia jest akurat jak najbardziej na miejscu.
      Moja odpowiedż była dla "andrzeja bbb", więc po co ta heca

      Comment

      • waclaw67
        Senior
        • 06-2009
        • 485

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika silvian Wyświetlenie odpowiedzi
        Dla mnie nie ma znaczenia czy post został napisany przez "młodszego" czy "starszego" forumowicza, pod warunkiem że jest napisany z głową. Twoje "nieodpowiadanie" na posty, jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia jest akurat jak najbardziej na miejscu.
        I jeszcze jedno.Moja odpowiedż była poparciem dla wcześniejszego postu "birofila 1 b".
        Przczytaj go, lub niech go " Pan" /twoja forma w korespondancji / przeczyta dokładnie jeszcze raz.

        Comment

        • Maxi_Kaz
          Member
          • 07-2009
          • 45

          #19
          Żeby choć jeden cFaniaczek na temat posta napisał...
          ale po co kiedy można się powymądrzać i popisać elokwencją-
          same figofago...
          Się dziwić co nie ma, jak same takie posty o niczym tłuką

          I zaraz pewnie rzucą się na takiego młokosa jak ja i zagryzą!
          Bo Wam pewnie piwo bardziej smakuje niż mi.
          Ale i tak wasze zdrówko patologiczni krytykanci

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika silvian Wyświetlenie odpowiedzi
            A Pan, Panie kolego nie powinien krytykować starszych stażem (nie koniecznie wiekiem) forumowiczów, zwłaszcza że własna kadencja w portalu jest kilkumiesięczna.
            Co ma piernik do wiatraka? Jak się należy krytyka to się krytykuje i basta bez względu na staż na jakiejś stronie www.
            Wystarczył jeden post ze zwróceniem uwagi, a tu jak zwykle, stare zgredy nie mając do czego się przyczepić, nudząc się po powrocie z apteki lub przychodni ciągną temat off-top jak gluta.

            Andrzej_bbb - tu się dowiesz np o giełdach kolekcjonerskich gdzie będziesz mógł wzbogacić swój zbiór. Sugeruję skupić się na czymś konkretnym, albo sam browar tyski, albo sama Polska, a z zagranicy np najbardziej interesujący Ci kraj. Zbieranie całego świata to uwierz starszemu, zabraknie Ci kiedyś czasu i funduszy.
            Last edited by becik; 25-07-2009, 14:34.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • andrzej_bbb
              Junior
              • 06-2009
              • 9

              #21
              Witam. Panowie po co te mecyje, ja postaram się pisać poprawnie i zrozumiale, ale nie oto mi chodziło. Zbieram etykiety ale z piw które sam wypijam. Etykiety Tyskie są podstawą mojej kolekcji i o nie właśnie mi chodzi

              Comment

              • zgroza
                Senior
                • 03-2008
                • 3597

                #22
                auuu. Aż mnie skrzywiło.
                Lotna ekspozytura browaru

                Też Was kocham.

                Comment

                • sibarh
                  PremiumUżytkownik
                  • 01-2005
                  • 10384

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika andrzej_bbb Wyświetlenie odpowiedzi
                  Zbieram etykiety ale z piw które sam wypijam. Etykiety Tyskie są podstawą mojej kolekcji i o nie właśnie mi chodzi
                  Jeżeli Tyskie są podstawą Twojej kolekcji ..... to wymiękam. Jeżeli etykiety z piw które sam wypijasz to ....... robisz tak jak ja. Życzę owocnych zbiorów
                  2800 nowe piwa opisałem na forum
                  Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                  Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                  Comment

                  • andrzej_bbb
                    Junior
                    • 06-2009
                    • 9

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
                    auuu. Aż mnie skrzywiło.
                    Ale barwna wypowiedż , z tym ,że nie na temat

                    Comment

                    • Maxi_Kaz
                      Member
                      • 07-2009
                      • 45

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika andrzej_bbb Wyświetlenie odpowiedzi
                      Witam. Panowie po co te mecyje, ja postaram się pisać poprawnie i zrozumiale, ale nie oto mi chodziło. Zbieram etykiety ale z piw które sam wypijam. Etykiety Tyskie są podstawą mojej kolekcji i o nie właśnie mi chodzi
                      Postaram się Ci wyjaśnić o co na tym forum kaman

                      a więc jeśli pijesz jakieś koncerniaki (tyskie,żywce, okocimie...) to jesteś frajer
                      i trzeba Ci dokopać boś bezguście i obciach.
                      Ale nie przejmuj się i rób w życiu to co uważasz za słuszne.
                      Jednakowoż polecam inne piwa (niekoncernowe) bo zaskoczą cię smakiem

                      Comment

                      • Twilight_Alehouse
                        Chmielowisko.pl
                        • 06-2004
                        • 6310

                        #26
                        Maxi-Kazie, czy w tym temacie ktokolwiek kogokolwiek krytykował za picie koncerniaków? Nie doszukuj się teorii spiskowej tam, gdzie nie ma po temu podstaw.
                        Tutaj postulowane było tylko pisanie poprawną polszczyzną, co akurat się chwali.

                        Comment

                        • andrzej_bbb
                          Junior
                          • 06-2009
                          • 9

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maxi_Kaz Wyświetlenie odpowiedzi
                          Postaram się Ci wyjaśnić o co na tym forum kaman

                          a więc jeśli pijesz jakieś koncerniaki (tyskie,żywce, okocimie...) to jesteś frajer
                          i trzeba Ci dokopać boś bezguście i obciach.
                          Ale nie przejmuj się i rób w życiu to co uważasz za słuszne.
                          Jednakowoż polecam inne piwa (niekoncernowe) bo zaskoczą cię smakiem
                          Nie pijam tylko koncerniaków. Ostatnio piłem wspaniałego Ciechana,po prostu, znajdę piwko z ciekawą etykietą to kupuję i już. A Tyskie to dla chwalby i motywacji.
                          PS. By potomni wiedzieli jakie było i jakie jest.

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎