Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Promila & Patryka Kolekcje Różne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mason
    Senior
    • 02-2010
    • 3280

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika elpako Wyświetlenie odpowiedzi
    No to doczekałem się, ale coś mało tych etykiet!
    A ile byś chciał? Toć Promil napisał, że dopiero zaczął dodawać etykiety i będzie kontynuował pracę. Cierpliwości
    JEDNO PIVKO NEVADI!

    Comment

    • elpako
      Senior
      • 03-2006
      • 318

      #17
      Napisałem, że mało, ale nie z ironią tylko, że czekam na te etykiety, jako wzór dla mojej kolekcji.
      P O R T E R Y - Polska - 1304/ Zagranica - 1874 //Razem - 3178

      http://porter-etykiety.web-album.org
      https://www.facebook.com/pg/Etykiety...os/?tab=albums

      Comment

      • Promil03
        Senior
        • 10-2007
        • 2833

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika elpako Wyświetlenie odpowiedzi
        No to doczekałem się, ale coś mało tych etykiet!
        Etykiety z Żywca kolekcjonowałem od niechcenia. Uzbierało się tego ponad 400 sztuk i w pewnym momencie bez dokładnego sprawdzania kolekcji odpuściłem nowe wzory.
        Teraz gdy wszystko zeskanuję, łatwiej mi będzie szybko oszacować czy dany wzór jest w mojej kolekcji.
        Porterów dużo więcej się jednak nie spodziewaj.

        Comment

        • Promil03
          Senior
          • 10-2007
          • 2833

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sindirelka Wyświetlenie odpowiedzi
          Mało, gdyż Marcin czeka na opinie "ekspertów", co do jakości skanów i opisów
          Eksperci się nie wypowiedzieli, więc dalej robię swoje.

          Comment

          • Promil03
            Senior
            • 10-2007
            • 2833

            #20
            Podzieliłem etykiety na albumy według norm PN. W jednym albumie z etykietami zacząłem się gubić.
            Jeśli ktoś ma ochotę to proszę o uwagi dotyczące umieszczenia poszczególnych wzorów w albumach. W szczególności dotyczy to etykiet, na których nie ma podanej normy.

            Patryka kapsle ze zwierzątkami trafią wkrótce na nową stronę w Picasie, ponieważ na mojej kończy się już darmowe miejsce. Chyba robię zdjęcia w za dużej rozdzielczości.

            Pozdrawiam

            Comment

            • Promil03
              Senior
              • 10-2007
              • 2833

              #21
              Stronka przez jakiś czas będzie niedostępna. Zmieniam rozdzielczość zdjęć. Przesadziłem z oryginalnym rozmiarami zdjęć.

              Comment

              • Promil03
                Senior
                • 10-2007
                • 2833

                #22
                Dzięki, użyłem Image Resizer 4. Równie szybki i prosty w obsłudze.

                Comment

                • Promil03
                  Senior
                  • 10-2007
                  • 2833

                  #23
                  Zdjęcia powróciły na swoje miejsce. Po zmniejszeniu rozdzielczości, zdjęcia zajmują niecałe 6% pojemności konta. Można robić kolejne skany i polować na następne okazy do zbioru.

                  Comment

                  • Promil03
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 2833

                    #24
                    Po giełdzie w Krakowie, liczba kapslowych zwierzaków przekroczyła pińcet.
                    Zbieramy dalej.

                    Comment

                    • Promil03
                      Senior
                      • 10-2007
                      • 2833

                      #25
                      Stronkę staram się na bieżąco aktualizować. Jak zwykle najwięcej roboty z etykietami.
                      Dodałem album z podstawami giełdowymi. Jako ciekawostki kolorystyczne odmiany podstawek z VIII i IX giełdy w Spiżu.
                      Na stronie do obejrzenia również 528 kapsli ze zwierzakami mojego syna Patryka. Jak komuś coś wpadnie w ręce na wymianę proszę o PW. Jutro uaktualnię moje podstawki i kapsle na wymianę.
                      Pozdrawiam zaglądających na stronę

                      Comment

                      • Promil03
                        Senior
                        • 10-2007
                        • 2833

                        #26
                        Po giełdzie w Żywcu liczba kapsli ze zwierzętami wzrosła do 630.
                        W dalszym ciągu prosimy o sugestie co do wydzielenia kapsli z katalogu "INNE". Powoli robi się tam niezły bajzel. Istna Arka Noego
                        Dodatkowo kilka fotek z Festiwalu oraz z browaru Krajcar. Dodaliśmy też kilka żywieckich szkieł oraz trochę innego badziewia.

                        Comment

                        • Promil03
                          Senior
                          • 10-2007
                          • 2833

                          #27
                          Kolekcja kapsli ze zwierzakami i kapsli piłkarskich przekroczyła 700 (https://picasaweb.google.com/Promil03)
                          Dla fanów piłkarskich (w szczególności Realu Madryt) polecam stronę mojego syna Patryka z kartami Realu (i nie tylko):

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎