Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Manslow - kolekcja wypitych piw z całego świata

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • manslow
    replied
    199 Mariany Północne

    Po wykasowaniu Antiqui & Barbudy nowe piwo nr 199. Wypite w knajpie Naked Fish na Saipanie, browaru nie zwiedziłem ponieważ ze względu na skomplikowane stosunki własnościowe nie chciano mnie tam zawieźć.
    1. Saipan Hafa Adai IPA. Pite na Marianach północnych w knajpie Naked Fish. Kolor ciemnobursztynowy, piana ładnie się trzyma. Aromat chmielowy z iglakami, mocna goryczka, zalegająca. Wytrawne, lekko kwaskowe, zalegająca mocna goryczka, bardzo dobre.
    2.Saipan Pumpkin Ale. Pite w knajpie Naked Fish na Saipan. Piwo mocno bursztynowe, nieprzejrzyste przechodzące w rubinowy kolor, piana średnia. W aromacie mocna dynia na pierwszym planie. Lekko słodkawe, palone, dobre piwo.
    3.Saipan Black. Pite z nalewaka w knajpie Naked Fish na Saipanie. Kolor ciemny, nieprzejrzysty, piana średnia nie osiada na szkle.. Piwo wytrawne bez posmaku karmelowego, lekko kwaskowe taki średniak. Zdecydowanie najsłabsze z trzech spożytych.
    Piwo dostępne w puszkach to Pau Pau Pale Ale 5,5% i Sirena Blonde 5,0% Zdjęcia będą póżniej jak uporam się z pomniejszeniem

    Leave a comment:


  • manslow
    replied
    Wadadli Antiqua & Barbuda

    Piwo to przed paroma dniami zostało przez Ratebeer zakwalifikowane jako piwo z St.Vincent. Piwo to od dłuższego czasu jest warzone właśnie na St.Vincent ale marka jest jak najbardziej piwa z Antiqui. Portalowi temu nie przeszkadza, że piwo ,,z Gibraltaru" warzone jest na Wyspie Man a piwo ,,z Bonaire" w Holandii ale przeszkadza piwo z Antigui, podejrzewam jakieś niejasne siły o hochsztaplerskie zapędy bo inaczej nie umiem sobie tego wytłumaczyć. Decyzja ta dotknęła mnie i ze 199-ciu ,,krajów" zrobiło się 198. Natychmiast pojawił się też post ,,ocena historyczna" i wprowadzono ponownie piwo z Antiqui. Piłem to piwo warzone już na St.Vincent i nie będę oszukiwał sam siebie, no cóż przeżyję. Czekam na dalsze ,,kfiatki" tego portalu.Walczę dalej.

    Leave a comment:


  • manslow
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
    Swoją drogą etykiety mocno zalatują klimatem Pilsnera Urquela, no ale skoro spędzili tyle czasu w Czechach...
    Zgadza się ale nie miałbym tego za złe gdyby to piwo choć trochę przypominało Pilsner Urquel, wici rozesłane mam nadzieję na spożycie...

    Leave a comment:


  • wpadzio
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika manslow Wyświetlenie odpowiedzi
    https://www.novinky.cz/muzi/448259-v...-ma-prsty.html
    Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.

    W Syrii znowu warzą piwo. Jak macie jakieś kontakty to wielka prośba o załatwienie chociaż jednej butelki, dobrze zapłacę.
    Marian
    Swoją drogą etykiety mocno zalatują klimatem Pilsnera Urquela, no ale skoro spędzili tyle czasu w Czechach...
    Last edited by wpadzio; 16-09-2017, 21:55.

    Leave a comment:


  • manslow
    replied
    Piwo w Syrii

    Ve válkou zmítané Sýrii se znovu rozjela produkce piva. Za novým pivovarem stojí dva Syřané, kteří žili v České republice, a z naší země pochází i technologie na vaření piva. Dvojice podnikatelů neskrývá velké ambice, již příští rok by totiž měl pivovar produkovat 15 miliónů litrů piva.

    Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.

    W Syrii znowu warzą piwo. Jak macie jakieś kontakty to wielka prośba o załatwienie chociaż jednej butelki, dobrze zapłacę.
    Marian

    Leave a comment:


  • manslow
    replied
    Mutzig Rwanda

    Mam do wymiany piwo z Rwandy

    Leave a comment:


  • manslow
    replied
    Republika Środkowej Afryki

    Mam piwo Mocaf z RŚA pojemność 0,6l oczekuję na priv na propozycje

    Leave a comment:


  • manslow
    replied
    199. Osetia Południowa

    Piwo jak najbardziej warzone w Osetii Płd. teraz, przywiezione w lutym. Etykieta zaś dzięki uprzejmości Michaiła Titova ze starych zbiorów, teraz nie drukują.

    Leave a comment:


  • manslow
    replied
    199. Osetia Południowa

    Tshinvalskiy Pivovarenniy Zavod Tshinvalskiy Osetinskoe Jubileynoe
    Pet 1,5l dzięki mtitov Kolor złoty przechodzący w cytrynowy, mętnawe, piana niezbyt mocna. W smaku kwaskowe wyczuwalna wyraźna goryczka. Aromat słodowy, lekko kwaskowy. Metaliczne na podniebieniu. Biorąc pod uwagę fakt iż piwo to czekało na spożycie od lutego zachowało bardzo dobrze swoje właściwości.
    Cieszę się, że udało mi się w tak krótkim czasie dzięki Michaiłowi Titov spożyć trzy piwa z nowych krajów, jestem zobowiązany.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Horse1963
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika manslow Wyświetlenie odpowiedzi
    Browar Solibra Abidjan, Wybrzeże Kości Słoniowej
    Butelka pite na 3 Giełdzie Birofilów w Tychach z butelki. Dzięki Mikhail Titov. Piwo jasno złote, piana znikoma. Lekko słodowe, wodniste, nic szczególnego. Typowy afrykański bezsmakowy lager. Kraj zaliczony.
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika manslow Wyświetlenie odpowiedzi
    Browar Central Brewpub, Stepanakert, Górski Karabach
    Pet 1l, dzięki Mikhail Titov. Piwo wypite na 3 Tyskiej Giełdzie Birofilów 2017. Charakterystyczna gorzkość ale nie z chmielu, aromat słodowy, lekko kwaskowe. Barwa złota, mętnawa,piana nawet ładna wypite i tyle. Nowy kraj.
    Gratulacje, piękny wynik.
    Jeszcze 2 kraje i będzie

    Leave a comment:


  • manslow
    replied
    198. Górski Karabach

    Browar Central Brewpub, Stepanakert, Górski Karabach
    Pet 1l, dzięki Mikhail Titov. Piwo wypite na 3 Tyskiej Giełdzie Birofilów 2017. Charakterystyczna gorzkość ale nie z chmielu, aromat słodowy, lekko kwaskowe. Barwa złota, mętnawa,piana nawet ładna wypite i tyle. Nowy kraj.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • manslow
    replied
    197. Wybrzeże Kości Słoniowej

    Browar Solibra Abidjan, Wybrzeże Kości Słoniowej
    Butelka pite na 3 Giełdzie Birofilów w Tychach z butelki. Dzięki Mikhail Titov. Piwo jasno złote, piana znikoma. Lekko słodowe, wodniste, nic szczególnego. Typowy afrykański bezsmakowy lager. Kraj zaliczony.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • manslow
    replied
    Dostępność piw z nowych krajów

    Mam do Was taką prośbę, gdyby gdzieś, coś się pojawiło nowego albo istniała jakakolwiek szansa na zdobycie piwa z nowego kraju to proszę o info
    Manslow

    Leave a comment:


  • manslow
    replied
    BVI

    Zastanawiające jest to, że nie ma zdjęć piw na tej stronie, może są w trakcie warzenia?
    Manslow

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika manslow Wyświetlenie odpowiedzi

    Leave a comment:


  • manslow
    replied
    BVI

    Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.

    szukajcie a znajdziecie
    Marian

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎