Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Manslow - kolekcja wypitych piw z całego świata

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • manslow
    Senior
    • 12-2003
    • 237

    #91
    Porter Mocno Dojrzewający Okocim

    Dobrze, że nie jest to tylko moje odczucie.

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
    Może nie w temacie, ale również na mnie ten porter zrobił bardzo pozytywne wrażenie. No i cena, jakieś 4 z groszami w oszołomie . Jedyny minus (jak dla mnie) to zbyt niskie wysycenie.

    Comment

    • manslow
      Senior
      • 12-2003
      • 237

      #92
      Nowe fotki na FB

      Doszły fotki z ,,krajów", z których piłem piwo i uzupełniam

      Comment

      • manslow
        Senior
        • 12-2003
        • 237

        #93
        Nowe kraje

        163. Wyspy Zielonego Przylądka
        164. ZEA
        Wyspy nie zostały wpisane, chociaż jest fotka.
        ZEA dzięki-beerek62

        Comment

        • manslow
          Senior
          • 12-2003
          • 237

          #94
          Gambia

          165. Gambia
          Dzięki Lechu!

          Comment

          • KajusAnt
            Senior
            • 02-2013
            • 347

            #95
            Ja mam trochę inną i bardzo skromną (na razie) kolekcję piw rzadko spotykanych (tak ją sobie nazwałem)
            Jedno pochodzi ze Szkocji i jest to: Brew Dog, San Diego Scotch Ale
            a dwa pozostałe to: Red Horizon 2.editon i Red Horizon 3.editon z Norwegii.

            Comment

            • manslow
              Senior
              • 12-2003
              • 237

              #96
              Wytrwałości życzę

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KajusAnt Wyświetlenie odpowiedzi
              Ja mam trochę inną i bardzo skromną (na razie) kolekcję piw rzadko spotykanych (tak ją sobie nazwałem)
              Jedno pochodzi ze Szkocji i jest to: Brew Dog, San Diego Scotch Ale
              a dwa pozostałe to: Red Horizon 2.editon i Red Horizon 3.editon z Norwegii.

              Comment

              • manslow
                Senior
                • 12-2003
                • 237

                #97
                2013

                Rok zakończyłem ze 165 krajami wg ratebeer oraz 4051 wypitych różnych gatunków piwa. Nowe kontakty uruchomione ale trzeba cierpliwie czekać. Będzie coraz trudniej i tym optymistycznym akcentem kończę wpis. Wszystkiego piwnego w 2014! Polecam stronę http://agg.org.pl/piwa-taty/?sort=country&view=all
                Last edited by manslow; 01-01-2014, 23:57.

                Comment

                • beny
                  Senior
                  • 03-2001
                  • 984

                  #98
                  Pokonania przeszkód i kolejnych iteracji licznika w 2014
                  Z piwnym pozdrowieniem
                  Radosław Kwiecień

                  http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

                  Comment

                  • manslow
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 237

                    #99
                    Kolejne piwa z browaru domowego PIWNY UL

                    Znowu będę chwalił ale cóż życie. Łukasz, współwłaściciel browaru PIWNY UL sprezentował mi kolejne piwa.
                    Nr 1. AIPA bez naklejki (lenistwo to spowodowało)-piwo szlachetne w każdym wrażeniu, zapach, nasycenie,smak, piana...może nie jestem obiektywny ale jestem wielkim fanem tego piwa, kto będzie miał szansę spożyć przyzna mi rację,
                    Nr 2. Rusian Imperial Stout 12,8% tak, tak i to czuć po spożyciu! Nie jestem fanem piw wysokoprocentowych a tu zostałem powalony przez wyjątkowe piwo, brak nut alkoholowych, głębia smaku, piana O.K. Stawiam na równi z AIPA.
                    Nr 3. Help Tarapaty 9,5%, Frosen Nose 8,5% dobre piwa i gdyby mnie udało się takie uwarzyć trąbiłbym o tym na całą Stolycę i Polskę, przy poprzednich jednak trochę odstają.
                    Nr 4. Allah AIPA - ze względu na użycie w nazwie słowa z jakim terroryści pozbawiają życia niewinnych ludzi nie będę oceniał.
                    P.S. Jestem dumny, że mój znajomy warzy tak dobre piwa
                    Powodzenia Budyń
                    Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.

                    Comment

                    • Promil03
                      Senior
                      • 10-2007
                      • 2833

                      Dlaczego piwo Jantar Niepasteryzowane masz podporządkowane pod Zawierciem? To piwo jest warzonne w Niemczech.

                      Comment

                      • wpadzio
                        Senior
                        • 06-2011
                        • 2645

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Dlaczego piwo Jantar Niepasteryzowane masz podporządkowane pod Zawierciem? To piwo jest warzonne w Niemczech.
                        A dokładnie w browarze Herrnbräu w Ingolstadt.
                        Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                        Serviatus status brevis est
                        3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                        Comment

                        • Noriusz81
                          Senior
                          • 11-2008
                          • 388

                          Przejrzałem całe, zacne zestawienie - tylko pozazdrościć :-)

                          Lekką wątpliwość budzą kraje pochodzenia dwóch piw:
                          - Corsaire Lager /Gwadelupa/ - obecnie Trynidad i Tobago, Carib Brewery (Champs Fleurs),
                          - Dju Dju /Ghana/ - obecnie Belgia, Familiebrouwerij Huyghe (Melle).

                          Nie wiem jaka jest historia tych dwóch marek piw, być może kiedyś warzono je również w krajach na G.

                          Liczba wypitych rodzajów piw: 4688 ze 190 krajów
                          Liczba kapsli z piw, które wypiłem:
                          2286 ze 162 krajów
                          Noriuszowe piwa - zdobyte kraje

                          Comment

                          • manslow
                            Senior
                            • 12-2003
                            • 237

                            Jantar Niepasteryzowane

                            Tak było napisane na etykiecie, nie do wszystkich info docieram, dzięki sprawdzę.


                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
                            A dokładnie w browarze Herrnbräu w Ingolstadt.

                            Comment

                            • manslow
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 237

                              Piwo Corsaire Lager spożywałem na Gwadelupie ale było to dość dawno, nie umiem teraz odpowiedzieć choć staram się dokładnie czytać etykiety.
                              Dju Dju zostało przywiezione przez kumpla z Ghany a etykieta nie budziła wątpliwości.
                              Niestety kiedyś nie przywiązując wagi do tych spraw nie robiłem zdjęć, teraz już jest pełna dokumentacja na FB wszystkich nowości. Dzięki za czujność! Pozdrawiam Marian.


                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Noriusz81 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Przejrzałem całe, zacne zestawienie - tylko pozazdrościć :-)

                              Lekką wątpliwość budzą kraje pochodzenia dwóch piw:
                              - Corsaire Lager /Gwadelupa/ - obecnie Trynidad i Tobago, Carib Brewery (Champs Fleurs),
                              - Dju Dju /Ghana/ - obecnie Belgia, Familiebrouwerij Huyghe (Melle).

                              Nie wiem jaka jest historia tych dwóch marek piw, być może kiedyś warzono je również w krajach na G.

                              Comment

                              • manslow
                                Senior
                                • 12-2003
                                • 237

                                Prześledziłem na ratebeer, Corsaire Lager jest podany w Gwadelupie i tu nie mam wątpliwości. Dju Dju i Ghanę usunąłem, nie ma na ratebeer a wątpliwości zostały, dzięki.


                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Noriusz81 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Przejrzałem całe, zacne zestawienie - tylko pozazdrościć :-)

                                Lekką wątpliwość budzą kraje pochodzenia dwóch piw:
                                - Corsaire Lager /Gwadelupa/ - obecnie Trynidad i Tobago, Carib Brewery (Champs Fleurs),
                                - Dju Dju /Ghana/ - obecnie Belgia, Familiebrouwerij Huyghe (Melle).

                                Nie wiem jaka jest historia tych dwóch marek piw, być może kiedyś warzono je również w krajach na G.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎