Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Manslow - kolekcja wypitych piw z całego świata

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika manslow Wyświetlenie odpowiedzi
    Wprowadziłem swoją ,,kolekcję" na ratebeer.com
    Jeszcze trochę pracy zostało

    http://www.ratebeer.com/users/most-countries-rated/

    Gratulacje, super że się zmobilizowałeś i wprowadziłeś zaliczone piwa na rb.
    Ładnie wyglądasz na "pudle"
    Jeszcze kilka krajów Ci zostało do wprowadzenia (dla mnie zresztą też), bo zaliczenie piwa do kraju na ratebeer a na browar.bizie wygląda trochę inaczej, i można ich dopisać o kilka więcej.
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • kruger_nr1
      Senior
      • 11-2005
      • 801

      Gratuluję pozycji na Ratebeer!! No i myślę, że drugie miejsce jest w Twoim zasięgu jak najbardziej, bo te pierwsze miejsce to sporo wysiłku będzie kosztować... Ale trzymam kciuki!
      Kolekcja puszek piwnych:
      http://puszkikrugera.web-album.org/

      Comment

      • Horse1963
        Senior
        • 06-2009
        • 547

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika manslow Wyświetlenie odpowiedzi
        Wprowadziłem swoją ,,kolekcję" na ratebeer.com
        Jeszcze trochę pracy zostało

        http://www.ratebeer.com/users/most-countries-rated/
        Moje gratulacje.
        Polska flaga na podium
        Masz opisane po jednym piwie z każdego kraju, 2 piwa polskie i aż 4 czeskie.
        Te 2 polskie przy 4 czeskich kiepsko wyglądają. Albo dopisz polskie albo usuń czeskie

        Comment

        • manslow
          Senior
          • 12-2003
          • 237

          144 kraje odwiedzone osobiście, całe grono przyjaciół zaangażowanych i gnębionych o piwa z krajów, które odwiedzają. Właśnie tak zdobyłem Irak. Wkrótce Abchazja.

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber Wyświetlenie odpowiedzi
          Gratulacje, pozycja na pudle!
          Tak sobie przejrzałem losowo państwa osób, które miały opisane piwa ze 100 i 110 krajów. Wydaja mi się, że ten wynik nie jest obecnie specjalnie trudny do osiągnięcia. Później zaczynają się już schody i są coraz bardziej strome. Jak to wyglądało u Ciebie, możesz napisać? Ja trochę podróżuje więc mogę mieć skrzywioną perspektywę.

          Comment

          • manslow
            Senior
            • 12-2003
            • 237

            Tak to wygląda ale wpisując na ratebeer ściśle zastosowałem ich kryteria. Mój angielski jest ,,litle, litle turistic" i z niektórymi piwami nie mogę sobie poradzic a nie chcę narozrabiac. Dotyczy to nowych piw nieobecnych na ratebeer, np. Carib Lager z Grenady. Dzięki, walczmy dalej


            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi

            Gratulacje, super że się zmobilizowałeś i wprowadziłeś zaliczone piwa na rb.
            Ładnie wyglądasz na "pudle"
            Jeszcze kilka krajów Ci zostało do wprowadzenia (dla mnie zresztą też), bo zaliczenie piwa do kraju na ratebeer a na browar.bizie wygląda trochę inaczej, i można ich dopisać o kilka więcej.

            Comment

            • manslow
              Senior
              • 12-2003
              • 237

              Będę walczył dalej, dzięki

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kruger_nr1 Wyświetlenie odpowiedzi
              Gratuluję pozycji na Ratebeer!! No i myślę, że drugie miejsce jest w Twoim zasięgu jak najbardziej, bo te pierwsze miejsce to sporo wysiłku będzie kosztować... Ale trzymam kciuki!

              Comment

              • manslow
                Senior
                • 12-2003
                • 237

                Teraz będę wpisywał i oceniał częściej i polskie piwa niedługo będą dominujące, dzięki

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Horse1963 Wyświetlenie odpowiedzi
                Moje gratulacje.
                Polska flaga na podium
                Masz opisane po jednym piwie z każdego kraju, 2 piwa polskie i aż 4 czeskie.
                Te 2 polskie przy 4 czeskich kiepsko wyglądają. Albo dopisz polskie albo usuń czeskie

                Comment

                • manslow
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 237

                  Pomoc

                  Witam, poszukuję kogoś z dobrym angielskim coby wprowadził na ratebeer pięć nowych piw z pięciu krajów, sam angielski znam słabo i nie chcę narozrabiać we wpisach, oczywiście zrewanżuję się

                  Comment

                  • Latarnik
                    Premium Lamplighter
                    • 06-2004
                    • 4994

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika manslow Wyświetlenie odpowiedzi
                    Witam, poszukuję kogoś z dobrym angielskim coby wprowadził na ratebeer pięć nowych piw z pięciu krajów, sam angielski znam słabo i nie chcę narozrabiać we wpisach, oczywiście zrewanżuję się
                    Napisz PW do Krotoszyniaka, jest Adminem na Ratebeer, a i do nas czesto zaglada.
                    5400 kapsli z wypitych piw
                    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                    Comment

                    • manslow
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 237

                      Nowe piwa

                      Dzięki
                      Kiedyś zamieniłem z Krotoszyniak parę słów, napisałem.

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                      Napisz PW do Krotoszyniaka, jest Adminem na Ratebeer, a i do nas czesto zaglada.

                      Comment

                      • Noriusz81
                        Senior
                        • 11-2008
                        • 388

                        Manslow - wielkie gratulacje tak znakomitego wyniku!
                        Pokazujesz, że Polak potrafi!
                        Trzymam kciuki za srebro, a może i... :-)
                        Liczba wypitych rodzajów piw: 4688 ze 190 krajów
                        Liczba kapsli z piw, które wypiłem:
                        2286 ze 162 krajów
                        Noriuszowe piwa - zdobyte kraje

                        Comment

                        • manslow
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 237

                          Wielkie dzięki, walczę dalej
                          Marian

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Noriusz81 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Manslow - wielkie gratulacje tak znakomitego wyniku!
                          Pokazujesz, że Polak potrafi!
                          Trzymam kciuki za srebro, a może i... :-)

                          Comment

                          • manslow
                            Senior
                            • 12-2003
                            • 237

                            185. Abchazja

                            Suchumskoje Klassiczeskoje Razliwnoje -Suchum - Abchazja, piwo wypite w małym sklepiku w Gagrze. Kufel 0,5l piana raczej mała , kolor lekko złoty, mętnawe. Aromat chlebowy i bardzo przyjemny miodowy smak.Termin przydatności t trzy dni i piwo to jest rozprowadzane w małych kegach 50l. Piłem też to samo piwo w butelce i oceniam je trochę niżej.
                            Assir Lager - Alakchadzy - Abchazja. Piwo koncernowe, smak metaliczny, zapachu praktycznie brak, lekki słód, nieprzyjemne w smaku.
                            Piwa Oldenburg warzone w restauracji Stara Praha wypite w restauracji Mielnica opiszę w następnym poście.

                            Comment

                            • manslow
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 237

                              Abchazja Gagra

                              Browar restauracyjny Oldenburg Stara Praha (obecnie restauracja w remoncie ale piwo warzą) , można skosztować w restauracji Mielnica w Gagrze. Warzą trzy rodzaje piw; swietłoje, jantarnoje i tiemnoje i w takiej kolejności je wypiłem a każde następne coraz lepsze. Dobre swietłoje, lepsze i przypominające pszeniczne jantarnoje a zdecydowanym moim faworytem zostało tiemnoje - klasyka gatunku. Informacje z drugiej ręki, że piwowarem jest tam Czech. Koszt kufla 0,5l 150-170 rubli czyli ok.10,80 - 12,20 zł. Bardzo przyjemna obsługa oprócz barmanki, która nie chciała nawet słyszeć o zabraniu dwóch podkładek pod kufle, prośba o kupno tychże też nie została zaakceptowana, dopiero przemiła kelnerka poszła osobiście do szefowej i dostałem w prezencie dwie podkładki a barmanka dyskretnie ulotniła się na zaplecze.

                              Comment

                              • Krotoszyniak
                                Senior
                                • 08-2002
                                • 516

                                Brewpub Stara Praha juz dodalem, pozdrawiam.
                                Admin z Ratebeera
                                Licencjonowany Sedzia BJCP (E0894)
                                Poromotor piwnej Polski na swiat :)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎