Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Manslow - kolekcja wypitych piw z całego świata

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • manslow
    Senior
    • 12-2003
    • 237

    Kosovo

    Piwo PR Prishtina z browaru restauracyjnego ELNOR Brewery w Prisztinie Kosovo. alk. 4,2% Butelka 0,33l Kolor jasnozłoty, piana średnia, klarowne. Aromat delikatny słodowy, trochę drożdży. Smak słodowy, goryczka średnia, łagodne. Jak na lager dość dobre piwo.Dzięki Lagerman.
    Last edited by manslow; 07-12-2015, 17:16.

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10836

      Z całym szacunkiem ale nie jest to browar restauracyjny(nie warto wierzyć ratebeer).
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • manslow
        Senior
        • 12-2003
        • 237

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
        Z całym szacunkiem ale nie jest to browar restauracyjny(nie warto wierzyć ratebeer).
        Masz rację, po dokładnym przejrzeniu FB tego browaru widać, że nie jest, przepraszam bo to ja napisałem. Ratebeer w tym przypadku jest O.K. Elnor Brewery Kosovo jest normalnym browarem nie restauracyjnym!

        Comment

        • manslow
          Senior
          • 12-2003
          • 237

          187 HONG KONG

          Spożyte dwa piwa z browarów restauracyjnych i muszę przyznać, że oba bardzo dobre.
          Dzięki Wojtek i Andrzej.
          1. Moonzen Thundergod Pale Ale Hong Kong Butelka 0,3l Kolor złoty, zamglony z małą ale ładną pianą.Aromat chmielu i słodów, trochę kwiatów. Smak owoców i chmielu. Bardzo łagodne na podniebieniu, świetna APA, pijalne.
          2.Young Master Taisui Hong Kong Butelka 22oz. Kolor brunatny przebijający w pomarańczowy, mętny, piana średnia pozostaje na szkle ładnie oblepiając ścianki. Aromat kwasu chlebowego, kwaśny, przyjemny choć nie przepadam za kwasami, słody. Smak kwaśny, alkohol dobrze ukryty. Ciało pełne, można to piwo jeśc, goryczka lekka, trochę whisky. Butelka nr 011 z 266. Bardzo dobre piwo, wręcz wyśmienite, chyba stanę się wielbicielem kwasów albo nie.
          W tym roku chyba więcej już nie będzie

          Comment

          • manslow
            Senior
            • 12-2003
            • 237

            Rok 2015 zamknięty

            Rok 2015 zakończyłem spożywając piwa ze 187 ,,krajów" świata. Dziękuję David , Benedykt Pączka, Bernard Pawlak, Zbigniew Sas, Julia Marchlewicz, Kloss, Lagerman, Grzeber,Wojciech Oplocki, Radosław Kwiecień i za największy hicior zbioru IRAK specjalne podziękowania dla Norbert Skrzyński. To dzięki nim mój zbiór powiększył się i teraz jestem klasyfikowany exe kwo na drugim miejscu z Amerykaninem Cletusem a za Szwedem ompher'em.
            Our beer reviewers review beers from countries around the world. These are the reviewers who have rated beers from the most countries.


            Obiecuję dalszą walkę ale bez Waszej pomocy nie dam rady, pomożecie?
            Oczywiście gdyby nie moja upierdliwość miałbym trochę mniej nowych krajów w kolekcji
            Last edited by manslow; 01-01-2016, 19:40. Powód: uzupełnienie

            Comment

            • Horse1963
              Senior
              • 06-2009
              • 547

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika manslow Wyświetlenie odpowiedzi
              Rok 2015 zakończyłem spożywając piwa ze 187 ,,krajów" świata. Dziękuję David , Benedykt Pączka, Bernard Pawlak, Zbigniew Sas, Julia Marchlewicz, Kloss, Lagerman, Grzeber,Wojciech Oplocki, Radosław Kwiecień i za największy hicior zbioru IRAK specjalne podziękowania dla Norbert Skrzyński. To dzięki nim mój zbiór powiększył się i teraz jestem klasyfikowany exe kwo na drugim miejscu z Amerykaninem Cletusem a za Szwedem ompher'em.
              Our beer reviewers review beers from countries around the world. These are the reviewers who have rated beers from the most countries.


              Obiecuję dalszą walkę ale bez Waszej pomocy nie dam rady, pomożecie?
              Oczywiście gdyby nie moja upierdliwość miałbym trochę mniej nowych krajów w kolekcji
              GRATULACJE
              Do I miejsca zostało tylko 13 państw.

              Comment

              • manslow
                Senior
                • 12-2003
                • 237

                Pogoń za jedynką

                Dzięki, tylko, że teraz coraz ciężej, coraz trudniej i coraz wolniej z tymi nowościami.

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Horse1963 Wyświetlenie odpowiedzi
                GRATULACJE
                Do I miejsca zostało tylko 13 państw.
                Last edited by manslow; 05-01-2016, 10:29. Powód: błąd

                Comment

                • Galu23
                  Member
                  • 04-2005
                  • 62

                  Gratulacje, tym bardziej że w pierwszej setce jest tylko 3 polaków
                  Jak mi się trafi coś z brakujących krajów dam znać.

                  Comment

                  • manslow
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 237

                    188. SIERRA LEONE

                    Piwo z kraju eboli ale już zwalczonej, dzięki Hendrik i Radek. Butelka 0,33l kolor jasnozłoty, piana nikła. Lekko słodowe nuty i goryczka ale nie od goryczki, apteczny posmak. Nic szczególnego, typowy afrykański lager

                    Comment

                    • manslow
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 237

                      Miało być ,,Lekko słodowe nuty i goryczka ale nie od chmielu"

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika manslow Wyświetlenie odpowiedzi
                      Piwo z kraju eboli ale już zwalczonej, dzięki Hendrik i Radek. Butelka 0,33l kolor jasnozłoty, piana nikła. Lekko słodowe nuty i goryczka ale nie od goryczki, apteczny posmak. Nic szczególnego, typowy afrykański lager

                      Comment

                      • manslow
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 237

                        Sudan Płd.

                        Jak żyć? Nie zdążyłem spożyć a już zamknęli...
                        Jobs and livelihoods to go after SABMiller says inability to buy raw ingredients forced it to call time on factory that had become a source of national pride

                        Marian

                        Comment

                        • manslow
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 237

                          189 kraj SUDAN POŁUDNIOWY

                          Jednak zdobyty i spożyty, dzięki Lagerman. Dwa piwa Club Pilsner oryginalne z Sudanu i Nile Special warzone w Jubie na licencji. Pomimo tego, że browar został zamknięty do odwołania Lagerman zdobył jeszcze piwo z zasobów. W najbliższym czasie nauczę się, obiecuję zamieszczać zdjęcia. Bardzo szczęśliwy Manslow.

                          Comment

                          • Latarnik
                            Premium Lamplighter
                            • 06-2004
                            • 4994

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika manslow Wyświetlenie odpowiedzi
                            W najbliższym czasie nauczę się, obiecuję zamieszczać zdjęcia.
                            No przeciez juz umiesz to robic, tak jak tutaj
                            Baza piw b.bizu tylko na tym skorzysta.
                            5400 kapsli z wypitych piw
                            874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                            "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                            https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                            Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                            https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                            Comment

                            • manslow
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 237

                              Raz się udało a teraz mam kompa po ,,generalce" dużo zmian ale obiecałem i słowa dotrzymam
                              Marian

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                              No przeciez juz umiesz to robic, tak jak tutaj
                              Baza piw b.bizu tylko na tym skorzysta.

                              Comment

                              • manslow
                                Senior
                                • 12-2003
                                • 237

                                Zdjęcia

                                Zapraszam na facebooka Marian Słowik

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎