Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stare Butelki-Moja Facebookowa strona!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Niedzwiadek14
    Senior
    • 04-2006
    • 121

    Stare Butelki-Moja Facebookowa strona!

    No wlasnie ,jako tako po japonsku (mysle narazie)udalo mi sie upublicznic moj zbior! Sa to butelki z obszaru bylego zaboru Rosyjskiego i Galicji+kilka sztuk z bylego zaboru Pruskiego! Strona to -https://www.facebook.com/BirofilistykaButelki
    Dajcie znac co o ty myslicie ,jakie macie uwagi i tp!
    Pozdrawiam Andrzej!
  • zeko
    Senior
    • 07-2004
    • 708

    #2
    Ładna kolekcja butelek Kolego . Piękne żywieckie sztuki.
    Polakom gratulujemy BRACKIEGO
    "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
    http://picasaweb.google.com/d.jochman

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      #3
      Uwagę mam taką, że fejsbuk nie najlepiej się nadaje do publikacji swoich kolekcji. Po pierwsze, dostępny jest tylko dla zalogowanych, a po drugie, wygoda operowania jest dla mnie przynajmniej mocno wątpliwa. Wydaje mi się, że lepiej tworzyć katalog zbiorów w takich programach jak Picasa, a na fejsbuku tylko zajawka.

      Comment

      • Niedzwiadek14
        Senior
        • 04-2006
        • 121

        #4
        Masz racje .Zdaje sobie z tego sprawe ze facebook to srednie miejsce!Szczerze to chcialem to wystawic gdziekolwiek i w jakis sposob rozpoczac ten dosc ciezki temat ,jakim jest strona z butelkami !Marzy mi sie by ktoregos dnia powstala takowa na wzor tej z etykietami J.Skrzyniarza!A moze jest ktos z Was Panowie kolekcjonerzy kto ma pomysl , czas i checi pomoc mi w tym przedsięwzięciu?
        Pozdrawiam Andrzej!

        Comment

        • Niedzwiadek14
          Senior
          • 04-2006
          • 121

          #5
          Dla zainteresowanych dorzucilem kilka flach z kolekcji Tomka Motylewskiego
          Chorzele ,Ciechomice ,Radzymin,Warszawa Zwiazkowy i Kutno Hurtownia piwa J.Duklas !!
          Pozdrawiam Andrzej!

          Comment

          • baania
            Senior
            • 10-2009
            • 317

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
            dostępny jest tylko dla zalogowanych
            A to nie prawda. Przeglądać można bez zalogowania (chyba, że właściciel strony inaczej to ustawi). Zalogowanie jest potrzebne do komentowania.
            Podcast o piwie
            Podcast o piwie | Facebook

            Comment

            • Niedzwiadek14
              Senior
              • 04-2006
              • 121

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baania Wyświetlenie odpowiedzi
              A to nie prawda. Przeglądać można bez zalogowania (chyba, że właściciel strony inaczej to ustawi). Zalogowanie jest potrzebne do komentowania.
              To fajnie ,szczerze to sam nawet o tym nie wiedzialem !Myslalem juz o przeniesieniu jej w inne miejsce a tu prosze
              A to oznacza ze bede dalej ja uzupelnial nie tylko w butelki z mojej kolekcji
              Pozdrawiam

              Comment

              • zeko
                Senior
                • 07-2004
                • 708

                #8
                A nie myślałeś o założeniu galerii na picasaweb??
                Polakom gratulujemy BRACKIEGO
                "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
                http://picasaweb.google.com/d.jochman

                Comment

                • Niedzwiadek14
                  Senior
                  • 04-2006
                  • 121

                  #9
                  W tej chwili juz nie mysle ,skoro ta fejsbukowa jest dostepna dla wszystkich

                  Comment

                  • Eszogo1970
                    Senior
                    • 03-2007
                    • 136

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Niedzwiadek14 Wyświetlenie odpowiedzi
                    W tej chwili juz nie mysle ,skoro ta fejsbukowa jest dostepna dla wszystkich
                    W tej chwili przejrzałam całość po zalogowaniu się i gratuluje kolekcji. Niestety bez logowania mogłem obejrzeć tylko pierwszą stronę. Pomysł z upublicznieniem zbioru bardzo dobry i wart naśladowania. Ja również mam trochę Dolnego Śląska i Opolszczyzny w szkle i zabieram się do wrzucenia całości na picasa. Problem jest niestety z jakością zdjęć, przeglądałem wiele stronek ze zdjęciami butelek i wypadają one marnie. W chwili obecnej kombinujemy z kolegą jak jakością i czytelnością zdjęć. Dobre pod względem wyrazistości są zdjęcia kolegi NEURODER-a:http://www.kolekcjabutelek.yoyo.pl/index.html. Pozdrawiam, Mariusz

                    Comment

                    • Niedzwiadek14
                      Senior
                      • 04-2006
                      • 121

                      #11
                      Zgadza sie niestety ): Calosc mozna obejzec tylko po zalogowaniu!
                      Kiedys trzeba bedzie pomyslec o picasa!
                      Narazie jest jak jest ,jak ktos chce popatrzec to stworzy sobie lewe konto i sie zaloguje
                      Fakt dobre zdjecia butelek to sztuka !Ja osobiscie -sprzet (znaczy zona) mam dobry!Ale wiele zalezy od swiatla ,koloru szkla itp!No i od umiejetnosci Moje sa slabe wiec wyszlo jak wyszlo !
                      Pozdrawiam Andrzej!

                      Comment

                      • Niedzwiadek14
                        Senior
                        • 04-2006
                        • 121

                        #12
                        Witam!
                        Dla zainteresowanych i nie tylko informuje ze rozszrzylem ostatnio zakres mojej strony
                        Chodzi o to ze znajdziecie tam nie tylko butelki z mojej kolekcji ale tez flachy z innych zbiorow .!Powrzucalem wszystko(obszar Polski do 1945 r) co mialem w kompie i co udalo mi sie wygrzebac w odchlani internetui co dostalem od znajomych kolekcjionerow!
                        Wiem ze czesc zdjec moze nalezec do kogos z Was !Dlatego jesli ktos znajdzie cos swojego i ma cos przeciwko temu to prosze pisac to skasuje!
                        Z drugiej strony jesli ktos ma w zbiorze cos czego nie ma na stronie albo lepsze foty tych co juz sa ,to prosze o kontakt na pw!
                        Pozdrawiam Andrzej!

                        Comment

                        • Niedzwiadek14
                          Senior
                          • 04-2006
                          • 121

                          #13
                          Witam!
                          Male info
                          Na dzis na stronie znajduje sie 282 albumy (browary,reprezentacje,sklady rozlewnie )co daje 2033 zdjecia !
                          Pozdrawiam Andrzej!

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎