Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Foty mają być w galerii, bo tak.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4559

    Foty mają być w galerii, bo tak.

    Fotki dorzucamy do galerii a w temacie o danej knajpie zamieszczamy tylko linki do nich.
  • Rycho_128
    Senior
    • 03-2007
    • 1039

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
    Fotki dorzucamy do galerii a w temacie o danej knajpie zamieszczamy tylko linki do nich.
    Oj tam oj tam, ale to taka lokalna ciekawostka
    Gdański Browar WaRy
    Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
    Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #3
      A to Twoje reguły Dadek czy jakieś z góry narzucone przez kogoś? Bo tutaj nic o tym nie ma!

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
        A to Twoje reguły Dadek czy jakieś z góry narzucone przez kogoś? Bo tutaj nic o tym nie ma!
        Od dawna była zasada od ART-a aby postów nie obciążać zdjęciami tylko linkować do galerii. Gdzie i kiedy nie pomnę.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
          Od dawna była zasada od ART-a aby postów nie obciążać zdjęciami tylko linkować do galerii. Gdzie i kiedy nie pomnę.
          Bo?!

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
            Bo?!

            Nie do mnie pytanie, ja się do tego stosuję, a jak chcesz ponabijać sobie postów to możesz tu klikać dalej pytania lub wysłać PW prosto do ART-a. Zrobisz jak wolisz.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              #7
              Problem w tym, że pytania do ART-a nie docierają, więc wolę zapytać tu. Postów mam dość, więc nie muszę ich podbijać - bonusów za to żadnych nie ma.

              Poza tym nie ma tego w wytycznych, więc dlatego pytam jaki jest w tym sens, logika? Piwa w "Piwa-konkretnie" zamieszczasz ze zdjęciem i można!

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23794

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                Problem w tym, że pytania do ART-a nie docierają, więc wolę zapytać tu. Postów mam dość, więc nie muszę ich podbijać - bonusów za to żadnych nie ma.

                Poza tym nie ma tego w wytycznych, więc dlatego pytam jaki jest w tym sens, logika? Piwa w "Piwa-konkretnie" zamieszczasz ze zdjęciem i można!
                Nie wiem skąd wniosek ze do mnie pytania nie docierają.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Latarnik
                  Premium Lamplighter
                  • 06-2004
                  • 4997

                  #9
                  "Sztuka jest sztuka", dla serwera bez znaczenia.
                  5400 kapsli z wypitych piw
                  874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                  "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                  https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                  Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                  https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                  Comment

                  • majeure
                    Senior
                    • 03-2011
                    • 315

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                    Problem w tym, że pytania do ART-a nie docierają, więc wolę zapytać tu. Postów mam dość, więc nie muszę ich podbijać - bonusów za to żadnych nie ma.
                    Poza tym nie ma tego w wytycznych, więc dlatego pytam jaki jest w tym sens, logika? Piwa w "Piwa-konkretnie" zamieszczasz ze zdjęciem i można!
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                    Nie wiem skąd wniosek ze do mnie pytania nie docierają.
                    Zgaduję, może z powodu braku (od ponad trzech lat) jakichkolwiek reakcji na posty zamieszczane w wątku "Zmiany parametrów piw" ?.

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23794

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika majeure Wyświetlenie odpowiedzi
                      Zgaduję, może z powodu braku (od ponad trzech lat) jakichkolwiek reakcji na posty zamieszczane w wątku "Zmiany parametrów piw" ?.
                      Dzięki, ale to pytanie do autora wpisu.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19167

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                        Nie wiem skąd wniosek ze do mnie pytania nie docierają.
                        Mam przeświadczenie graniczące z pewnością, że tak właśnie jest. Jako przykład niech będzie fakt, że kilkakrotnie zgłaszałem by lokale w Piwo - gdzie Knajpy zagraniczne wiszące luzem przenieść do katalogów krajowych, a jak nie to je stworzyć. Kilka miesięcy temu zresztą.

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23794

                          #13
                          Nowe działy dodaję raz na jakiś czas. zgłoszenie dotyczące Macedoni Północnej mam. To te niedocierające pytania?
                          Last edited by ART; 18-09-2019, 08:39.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19167

                            #14
                            Uzbekistan jeszcze.

                            Comment

                            • becik
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 14999

                              #15
                              to i ja się na bezczela podepnę i poproszę o

                              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎