Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Foty mają być w galerii, bo tak.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19165

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    Nowe działy dodaję raz na jakiś czas. zgłoszenie dotyczące Macedoni Północnej mam. To te niedocierające pytania?
    "Raz na jakiś czas" to raz na ile? Zgłoszone w czerwcu i lipcu. Teraz we wrześniu tu. Zatem ponawiam pytanie kiedy?

    Comment

    • beerek62
      Senior
      • 04-2010
      • 1036

      #17
      Ja prośbę o dodanie przedwojennego browaru do bazy browarów zamkniętych piszę (w różnych miejscach) od grudnia. Teraz już dwóch browarów. I co? Echo w lesie.
      Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
      Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23792

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerek62 Wyświetlenie odpowiedzi
        Ja prośbę o dodanie przedwojennego browaru do bazy browarów zamkniętych piszę (w różnych miejscach) od grudnia. Teraz już dwóch browarów. I co? Echo w lesie.
        Dodawanie historycznych browarów wymaga wprowadzenia istotnych zmian w kodzie aplikacji, na co obecnie nie mogę sobie czasowo pozwolić. Niestety dostępny mi czas i finanse związane z utrzymaniem Browar.biz nie są moim sprzymierzeńcem. Zgłoszenia przyjąłem, jeśli potrzebne jest takie potwierdzenie. Nie każcie mi proszę potwierdzać spraw już raz wysłanych zgłoszeniem moderatorskim lub umieszczonych w miejscach do tego przeznaczonych - które czytałem, przyjąłem.

        Macedonia Północna nie jest póki co języczkiem uwagi świata piwnego i jak zaczeka do jakiś ogólnych porządków z działami to nic złego się jej nie stanie.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19165

          #19
          Nie chcąc być złośliwym mimo to muszę spytać co jest "języczkiem uwagi" oraz sprawy z jakiego zakresu mogą być procedowane na bieżąco?

          Comment

          • Maggyk
            Szara Adminiscjencja
            • 05-2004
            • 5615

            #20
            Zamykam temat. To jest dział Piwo Gdzie, a nie apelacje do admina.
            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
            Piwo domowe -
            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

            Reklama w BROWARZE
            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎