Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zareklamujcie w Pascalu wasze knajpy !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #16
    Zbieraczom złomu spodoba się okładka.
    Attached Files
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • celt_birofil
      † 2017 Piwosz w Raju
      • 09-2001
      • 4469

      #17
      W Bielsku-Białej jest za 47 zł.
      Szczerze mówiąc wyobrażałem sobie ten przewodnik jako coś bardziej obszernego.
      Moją ocenę znacznie obniża fakt bulwersujący - w przeglądzie witryn internetowej brakuje tej najważniejszej - www.browar.biz
      Poza tym wszystko ok., tym bardziej, że w dziale znanym u nas jako "Piwo-gdzie" jest moje rodzinne miasto i lokale, które swego czasu spenetrowałem , jakkolwiek niezbyt wiele lokali zostało omówionych...
      Mimo wszystko - gorrrąco polecam.
      W skali 1-6 daję 4+
      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

      Comment

      • Czes
        PremiumUżytkownik
        • 06-2001
        • 752

        #18
        sprostowanie

        celt_birofil :
        w przeglądzie witryn internetowej brak tej najważniejszej - www.browar.biz
        O naszym browarze.pl mowa jest dwukrotnie: na str. 80 oraz na str. 265!
        Masz prwadopodobnie wybrakowany egzemplarz - stąd cena niższa o 2PLN od innych.

        Przy okazji:
        piwo jest starsze niż chleb! Podobno o jakies 2000 lat. Najpierw w Sumerze i Egipcie robiono tzw.chleby piwne,z których tworzono wg potrzeb wyłącznie piwo, a później dopiero chleb do masełka.
        Piwo jest tez odkryciem raczej niźli wynalazkiem (wynikiem twórczych poszukiwań).Było przed nami...
        O!Nanobrowar Domowy "PiwU"

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          #19
          Originally posted by celt_birofil
          Moją ocenę znacznie obniża fakt bulwersujący - w przeglądzie witryn internetowej brakuje tej najważniejszej - www.browar.biz
          Było by dziwne gdyby nie było naszej ulubionej strony. Przecież współtwórcami tej książeczki są dwaj forumowicze (a moze nawet więcej).
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • zythum
            Kot Makawity
            • 08-2001
            • 8305

            #20
            Mnie się podoba mimo, że brak browarów Żnin i Jabłonowo. Zdecydowanie wyrywkowy i niespójny jest dział z piwiarniami ale to też nasza wina bo za mało napisaliśmy o swoich ulubionych. Za to dla mnie rewelacyjne jest to, że przynajmniej część browarów podaje knajpki (ich adresy) gdzie można spróbować lanego z ich browarów. Ładna grafika. Może przydałby się dział specjalny o browaro restauracjach ale pewnie wiele można by dodawać a wtedy rośnie objętość i cena. Dla mnie naprawdę udany produkt. W Warszawie kupiłem za 49,70 czy jakoś tak.
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • marcopolok
              Senior
              • 10-2001
              • 2334

              #21
              przejrzałem bardzo pobieżnie bo Celcik-śpioch przywiózl na giełde
              i sądzę że kącik kulinarny mogliby sobie darować na konto innych pożytecznych informacji
              bez brody...

              Comment

              • grzech
                Senior
                • 04-2001
                • 4592

                #22
                Nabyłem w Krakowie za 47 zł. Skorzystałem szybciutko, odwiedzając knajpę Relakspolu, w PP podali zły adres - Kalwaryjska 67, a jest 66. Zauważyłem interesującą literówkę, otóż wg tegoż wydawnictwa istnieje rodzaj piwa o nazwie India Palm Ale.
                Miło, że wspomnieli o browarze.pl przy knajpach, ale faktycznie strasznie mało ich opisali.

                Comment

                • celt_birofil
                  † 2017 Piwosz w Raju
                  • 09-2001
                  • 4469

                  #23
                  Wrr

                  Wygląda na to, że solidnie przepłaciliśmy - w Sklepie Piwosza oferują za 39,90
                  Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                  Comment

                  • adam16
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 9865

                    #24
                    Widać nie szła im, to obniżyli cenę.
                    Browar Hajduki.
                    adam16@browar.biz
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎