Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznań - plotki o różnych sklepach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • olrus
    Member
    • 11-2004
    • 86

    Fortuna

    A jutro późnym popołudniem ok. 18-19 będę posiadał w sprzedaży przegląd "bączków' z Fortuny. (1-Czarne, 2-Nasze Mocne, 3- Ratusz Premium, 4-Fortuna Full Extra). Pozycje 2,3,4, wezmę tylko po skrzynce bo moje kubki smakowe muszę mieć gotowe na sobotnią giełdę w Szczecinie. Możliwe ,że będę miał szklanki z Fortuny na sprzedaż bo podobno jeszcze są na magazynie w browarze. Kończę bo "Eire" z Czarnkowa się ociepla.

    Comment

    • fat_fire
      Member
      • 09-2004
      • 80

      Szkoda , że tak późno będzie dostawa , ale trudno poczekam i w sobote przyjade jeszcze raz. Adres już spisany na karteczce i jak tylko znajdzie się chwilka jade na zakupy.

      Comment

      • supersklep
        PiwBiz
        • 01-2005
        • 982

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika olrus
        A jutro późnym popołudniem ok. 18-19 będę posiadał w sprzedaży przegląd "bączków' z Fortuny. (1-Czarne, 2-Nasze Mocne, 3- Ratusz Premium, 4-Fortuna Full Extra). Pozycje 2,3,4, wezmę tylko po skrzynce bo moje kubki smakowe muszę mieć gotowe na sobotnią giełdę w Szczecinie. Możliwe ,że będę miał szklanki z Fortuny na sprzedaż bo podobno jeszcze są na magazynie w browarze. Kończę bo "Eire" z Czarnkowa się ociepla.

        Ten post to czysta reklama ,a nasze forum za dużo sponsorów nie ma


        Comment

        • fat_fire
          Member
          • 09-2004
          • 80

          Nie przesadzajmy , to jest przecież dział 'sklepy z piwem'... a ,że informacje zamieszcza osoba prowadząca sklep to tylko zwiększa wiarygodność tych informacji , tyle.

          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            Gdyby nie zrobił tego Olrus, znam przynajmniej dwóch prawie-poznaniaków, którzy zrobiliby to za niego

            Comment

            • fat_fire
              Member
              • 09-2004
              • 80

              To fakt. Byłem , zakupiłem , czeka na degustacje . Aha , bardzo miła pani sklepowa

              Comment

              • biermann
                Senior
                • 09-2001
                • 2552

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika supersklep
                Ten post to czysta reklama ,a nasze forum za dużo sponsorów nie ma
                Przecież w tym dziale o to chodzi. Tak dobrze, że Olrus się zdecydował sam napisać, bo przy okazji przygotował dodatkowe niespodzianki dla forumowiczów. A gdybym to opisał na przykład ja to już tego by nie było. A tak jest info z pierwszej ręki, zadowoleni kupujący i być może (Olrus - pije do Ciebie )kolejny forumowicz z Pyrlandii, który zacznie się bardziej udzielać. A ma z czym - choćby do samych działów Kolekcjonerstwo i Galeria. Ja też zaczynałem tu od autoreklamy a dopiero potem jakoś tak inaczej zaistniałem
                "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                Comment

                • supersklep
                  PiwBiz
                  • 01-2005
                  • 982

                  Sam kiedyś na początku uprawiałem taką reklamę i zostałem ostro upomniany przez forumowiczów.Po początkowym oburzeniu pózniej zrozumiałem jak duże pieniądze musi Art kombinować na utrzymanie serwisu. Opłaty roczne jakie Art wyznaczył są prawie symboliczne


                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23805

                    dziękuję Mirku za poparcie moich starań - cieszy mnie że Olrus dzieli się informacjami o dobrych piwach w swoim sklepie, ale jest to reklama. Niedługo będzie dostępna możliwość szerszego promowania asortymentu swojego sklepu w bezpłatnym zakresie, tymczasem prosiłbym albo umieścić info w stopce (w ustawieniach) lub skorzystania z płatnej oferty, jest to 200 zł netto rocznie za możliwość promowania swojego sklepu w Browarze (klik po więcej informacji)
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • biermann
                      Senior
                      • 09-2001
                      • 2552

                      Arcie oczywiście rozumiem twoje racje jako administratora tego całego interesu, że traktujesz posty Olrusa jako reklamę. Ale pierwotnie miałem zostać poproszony o "kryptoreklamę" i napisanie, że ten sklep zaczął działać. Jednak pomyślałem, że jeśli Olrus sam o tym napisze będzie to bardziej wiarygodne i ogólnie przyniesie większą korzyść dla forum, bo jest to człowiek od baaardzo wielu lat związany z birofilstwem, który mógłby spokojnie wnieść dodatkowy koloryt do wszelkich dyskusji. Od dłuższego czasu próbowałem go namówić do bardziej intensywnego udzielenia się na forum ale to brak stałego łącza, brak czasu i tak schodziło...
                      Sorry, że robię tu za jego adwokata, ale na dzień wczorajszy ta cała REKLAMA przekształciła się w jednego (JEDNEGO) klienta, a nagonka na nowego może go tylko zniechęcić do pisania bądź zamieszczania ciekwaych materiałów czy to w galeri, czy w dziale kolekcjonerstwo.
                      Co mnie ogólnie trochę przeraża, bo kupa nowych forumowiczów jest na dzień dobry flekowana, czy to za błędy(rozumiem choć i mi się zdarzają ), czy to za naiwne pytania( a któż ich nie zadawał), czy to za lenistwo ( po prawdzie w każdym jest jakis tam element wygodniactwa, który chciałby kawę na ławę), czy też jak wyżej za reklamę lub co najgorsze za picie piwa nie zgodnego z linia . Wszystkie te zarzutu może i mają jakieś uzasadnienie ale tak po prawdzie wychodzi to z ujmą dla forum.Forum coraz bardziej przekształca się w towarzystwo wzajemnej adoracji,a z nowych mają szanse zaistnienia nieliczni, grono innych zostaje natomiast albo zahukanych albo zamilczanych.
                      To tak jako moje przemyślenia wieczorne po dwoćh tygodniach wstawania o chorej godzinie (5 rano ) i dodatkowym znieczuleniu kilkoma piwami z okazji zakończenia okresu rannej zmiany i
                      Last edited by biermann; 10-04-2005, 22:20.
                      "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                      Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                      Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                      Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                      Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23805

                        Człecze drogi, jaka NAGONKA? czy Ty przeczytałeś co napisałem? Mój post był niegrzeczny? Nie zawierał alternatywy? Nosił cechy "flekowania" kogokolwiek?
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • biermann
                          Senior
                          • 09-2001
                          • 2552

                          łomatko Ty to bierzesz do siebie, a chodzi raczej o ogólne podejście do nowych ... to wytykanie reklamy tu jest jakie jest - tylko mi sie tak ogólnie dziś zebrało co można by też z mojego postu wycztać, a nie pisac, że ja nie czytam .
                          O niegrzeczności nic nie napisałem tak wogóle
                          "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                          Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                          Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                          Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                          Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                          Comment

                          • biermann
                            Senior
                            • 09-2001
                            • 2552

                            A poza tym, zaraz nas Admin wyrzuci bo piszemy nie na temat
                            Last edited by biermann; 10-04-2005, 22:41.
                            "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                            Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                            Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                            Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                            Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                            Comment

                            • arcy
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 7538

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann
                              na dzień wczorajszy ta cała REKLAMA przekształciła się w jednego (JEDNEGO) klienta
                              Co najmniej dwóch

                              Comment

                              • szarpik
                                Senior
                                • 02-2002
                                • 676

                                Ja również w sobote odwiedziłem ten miły sklepik i napewno bede robił to częsciej ,bo tylu ciekawych piwek w jednym miejscu to nie ma nawet w marketach. Postulowałbym jedynie o sprowadzenie butelek półlitrowych (Czarnków chyba z takich nie kożysta , ale Fortuna już tak) , no i nadal z nadzieją oczekuje na ten Żnin. W każdym razie gratulacje i życze powodzenia!

                                ps. A w Carrefurze na Franowie pojawił się Koźlak , Dublin i jeszcze jakieś Pilsiki z Olsztyna
                                WWW.EKSTRAKLASA.NET

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎