Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznań - plotki o różnych sklepach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lukin75
    Junior
    • 01-2004
    • 24

    Już miało być tak pięknie. Dowiedziałem się, iż niepasteryzowanego Lwówka można dostać w sklepie oferującym zdrową żywność ORGANIC MARKET na Marcelinie.
    Po telefonie okazało się jednakże, że sklep ten właśnie likwidują . Natomiast sklep tej samej sieci zlokalizowany w Plazie bardzo by chciał to piwo sprzedawać ale nie ma koncesji . Jednak pani przez telefon zapewniła mnie, iż o taką koncesję zabiegają, ale to może potrwać równie dobrze dwa tygodnie, jak i pół roku. Trzeba więc sklep ów pilnie obserwować. Ja udaję się w ten weekend do Wrocławia co by ten okres jakoś przeżyć .

    Comment

    • lukin75
      Junior
      • 01-2004
      • 24

      Ciekawe piwa są rzeczywiście w sklepach Intermarche, a jedyny sklep tej sieci w Poznaniu jest na ulicy Umultowskiej. Promocja portera z Witnicy 2,49 (0,5), ale tylko do niedzieli. Ten sam porter w bączkach za 2,19 oraz Koźlak z tego samego browaru 0,5-2,49 . Porter Staropolski (0,33) z Zduńskiej Woli , Pilsner z Jabłonowa, niemiecki Faustus z Olsztyna 0,5-3,99, oraz Górskie w puszce za 1,59.

      Comment

      • Noman
        Member
        • 04-2007
        • 30

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
        W Carrefourze na Franowie pojawił się czeski niepasteryzowany Bernard - cena 5.95.
        Może cena spadła bo ja tam dałem 5 zeta za butelkę. Polecam bo piwo jest absolutnie zajebiste.

        Comment

        • strappado
          Senior
          • 08-2007
          • 111

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Noman Wyświetlenie odpowiedzi
          Może cena spadła bo ja tam dałem 5 zeta za butelkę. Polecam bo piwo jest absolutnie zajebiste.
          jest tez w PiP w Plazie, ale cena chyba kolo 6zl
          http://pokazywarka.pl/t47c2v/

          Comment

          • strappado
            Senior
            • 08-2007
            • 111

            w Carrefourze na Franowie zostalo ostatnich kilka butelek Kamasutry, natomiast w PiP w Starym Browarze jest Porter z Krajana
            http://pokazywarka.pl/t47c2v/

            Comment

            • Noman
              Member
              • 04-2007
              • 30

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
              U Olrusa (os. Tysiąclecia 58) pojawił się Lwówek i Porter z Witnicy. Oraz piwo Nakielskie z Krajana.
              Zdaje się, że tego sklepu już nie ma na osiedlu. Za to w Lewiatanie są Smoki Fortuny. Z pamięci: Srebrny, Czarny i Złoty.

              Comment

              • anteks
                maruda
                • 08-2003
                • 10740

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Noman Wyświetlenie odpowiedzi
                Zdaje się, że tego sklepu już nie ma na osiedlu. Za to w Lewiatanie są Smoki Fortuny. Z pamięci: Srebrny, Czarny i Złoty.
                nawet zdaje się napewno
                Mniej książków więcej piwa

                Comment

                • Totus
                  Senior
                  • 11-2007
                  • 326

                  Mam małe pytanko: gdzie w Poznaniu w jego południowej części (im bardziej na południe tym lepiej) znajduje się jakiś sklep, w którym z dużym prawdopodobieństwem dostałbym możliwie najwięcej piw z browaru Fortuna (poza Komesem)?

                  Będę w Poznaniu na chwilkę i chciałbym się zaopatrzyć :-)

                  Z góry dzięki.
                  Last edited by Totus; 05-03-2008, 12:05.
                  Zapraszam do Browaru Sielanka.

                  Comment

                  • anteks
                    maruda
                    • 08-2003
                    • 10740

                    to bardzo na południe to może być Puszczykowo ?
                    bierman pisał o TAKIM sklepie
                    Mniej książków więcej piwa

                    Comment

                    • Totus
                      Senior
                      • 11-2007
                      • 326

                      Chodziło mi raczej o okolice autostrady a2 - najlepiej w gdzieś przy pierwszym zjeździe do Poznania jadąc od wschodu :-) (wiem, jestem wymagający, ale nie znam Poznania, a nie będę miał wiele czasu na zakupy )
                      Zapraszam do Browaru Sielanka.

                      Comment

                      • anteks
                        maruda
                        • 08-2003
                        • 10740

                        puszczykowo jest na 2 zjeździe , a na pierwszym jest oszołom
                        Mniej książków więcej piwa

                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Totus Wyświetlenie odpowiedzi
                          Mam małe pytanko: gdzie w Poznaniu w jego południowej części (im bardziej na południe tym lepiej) znajduje się jakiś sklep, w którym z dużym prawdopodobieństwem dostałbym możliwie najwięcej piw z browaru Fortuna (poza Komesem)?

                          Będę w Poznaniu na chwilkę i chciałbym się zaopatrzyć :-)

                          Z góry dzięki.
                          Zajrzyj do Samu na Rolnej (róg Hetmańskiej) - zjazd Dębina, jakieś 2 km w kierunku centrum.

                          Comment

                          • Totus
                            Senior
                            • 11-2007
                            • 326

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                            Zajrzyj do Samu na Rolnej (róg Hetmańskiej) - zjazd Dębina, jakieś 2 km w kierunku centrum.
                            Dzieki Arcy!

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                            puszczykowo jest na 2 zjeździe , a na pierwszym jest oszołom
                            Puszczykowo nie bardzo po drodze :-) a co do oszołoma to jaka jest szansa, że dostanę tam kilka rodzajów piwa z Fortunki? :-) Bo to by było mi super po drodze :-)
                            Zapraszam do Browaru Sielanka.

                            Comment

                            • kony
                              breweriarz
                              • 08-2005
                              • 1701

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Totus Wyświetlenie odpowiedzi
                              a co do oszołoma to jaka jest szansa, że dostanę tam kilka rodzajów piwa z Fortunki? :-) Bo to by było mi super po drodze :-)
                              Dawno tam nie byłem ale raczej nie liczyłbym na Fortunę w tym sklepie.

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks
                              puszczykowo jest na 2 zjeździe , a na pierwszym jest oszołom
                              Jeżeli jedziesz od wschodu, tak jak napisałeś, to podpowiedź anteksa potraktuj "od tyłu"

                              Comment

                              • anteks
                                maruda
                                • 08-2003
                                • 10740

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony Wyświetlenie odpowiedzi



                                Jeżeli jedziesz od wschodu, tak jak napisałeś, to podpowiedź anteksa potraktuj "od tyłu"
                                od tyłu czego ?
                                Mniej książków więcej piwa

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎