Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kraków, ciekawe piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • YouPeter
    Senior
    • 05-2004
    • 2379

    W Żabce koło Akademii Rolniczej ul. Czysta można dostać Zamkowe Jasne i Mocne z Namysłowa w bączkach (chyba nikt tego nie kupuje bo trochę zakurzone ) w cenie ok 1,50. Natomiast zaraz obok na ulicy Dolnych Młynów w Kefirku można znaleźć Dublin z Juranda i Koźlaka ale nie mogę sobie przypomnieć z jakiego browaru (napewno nie Amber).
    Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter
      W Żabce koło Akademii Rolniczej ul. Czysta można dostać Zamkowe Jasne i Mocne z Namysłowa w bączkach (chyba nikt tego nie kupuje bo trochę zakurzone ) w cenie ok 1,50. Natomiast zaraz obok na ulicy Dolnych Młynów w Kefirku można znaleźć Dublin z Juranda i Koźlaka ale nie mogę sobie przypomnieć z jakiego browaru (napewno nie Amber).
      A tam na Czystej obok Żabki jest sklep Podwawelskiej Społsdzielni Spozywców gdzie można dostać Eport z Łomży w bezzwrotnej za 1.79

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • YouPeter
        Senior
        • 05-2004
        • 2379

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
        A tam na Czystej obok Żabki jest sklep Podwawelskiej Społsdzielni Spozywców gdzie można dostać Eport z Łomży w bezzwrotnej za 1.79
        Tam to tylko na pączki i pepsi za 0,99 zł chodzimy Jednak widzę że będę się musiał dokładniej przyjrzeć asortymentowi piwnemu.
        Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

        Comment

        • cielak
          Senior
          • 03-2004
          • 2890

          Jadąc dzis z Krakowa do Skały zatrzymałem się na chwilkę wmiejscowości Zielonki ( to tuż za Krakowem dla nie wtajemniczonych) w sklepie "Ewa" znajdującym się obok ( o ile pamiętam nazwę) "Delikatesków alkoholowych". Oprócz masówki zastałem tam "diabelsko mocne" z bossa za 1,50zł bączek, full wypas Strzelca, Grodzkie mocne i pils z Relakspola.
          zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19168

            mieszkam niedaleko i zamierzalem się tam wybrać na rekonesans i może to zrobię. bossa diabelsko mocne widziałem jedynie w PET 1l za 4 zł w sklepiku ABC na prądnickiej, koło skrzyżowania ze zdrową.

            Comment

            • cielak
              Senior
              • 03-2004
              • 2890

              Będąc w Skawinie zauważyłem w sklepie "Lider" (otwarty 24h) na ulicy Korabnickiej Brackie w butelce za 1,99zł. Pani sprzedawczyni mówiła że zawsze mają bo się sprzedaje.
              No to
              zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

              Comment

              • yoopy
                Junior
                • 11-2004
                • 17

                dzisiaj w sklepie przy Brodowicza strzelec full mocny za 2,10 i łomża export 1,89
                Lubie kiedy sie zieleni, lubie jak sie piwo pieni...;-)

                Comment

                • slawekkazek
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 544

                  Czy ktoś widział ostatnio Rotmistrza (lub inne piwo z browaru Grudziądz ??) - jeśli tak, proszę o niamiar. Ostatnie - 2 miesiące temu, przywiozłem ze Sławkowa. A jeszcze niedawno można było "trafić" Rotmistrza w kilku sklepach, choćby na Dębnikach.

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19168

                    bywał, ale dawno. od jakichś 6 miesięcy już nie widzę.

                    Comment

                    • pIvo
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 290

                      Intermarche Plaza

                      Odwiedziny w tym sklepie są często owocne, tym razem, oprócz juz wcześniej wymienianych piw, pojawiły się: Faxe Premium, wyprodukowane w Polsce i Stropolskie mocne w butelkach 0,33.
                      http://kapsle.w.interia.pl

                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10838

                        Przepraszam, że za pytam, ale mam problem. Czy możecie mi podać adres sklepu zlokalizowanego w ścisłym centrum, który ma w swojej ofercie piwo z browaru Relaksopol?
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • pIvo
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 290

                          W sklepie Spar A4, nieopodal K'Witka i Leroy Meriln, do kupienia 2 rodzaje piw Unibroue (La Fin Du Monde) i dwa belgijskie "wynalazki" jabłkowe i brzoskwiniowe, ceny 6-7 PLN za małą butelkę.
                          http://kapsle.w.interia.pl

                          Comment

                          • slawekkazek
                            Senior
                            • 01-2003
                            • 544

                            Przepraszam, że za pytam, ale mam problem. Czy możecie mi podać adres sklepu zlokalizowanego w ścisłym centrum, który ma w swojej ofercie piwo z browaru Relaksopol?
                            Może to nie jest ścisłe centrum, ale Rekspol spotkasz np na Miodowej (sklep obok Kredyt Banku). Powinno też być na Starowiślnej, naprzeciw Poczty Gł., ale tylko Grodzkie. Swego czasu występowało na Podwalu w Oczku. Tak wogóle, to występuje raczej na peryferiach...

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19168

                              w istocie Grodzkie można uświadczyć w co trzecim sklepie zaopatrywanym przez hurtownię JM, która jest dystrybutorem tego piwa. blisko centrum np. w delikatesach koło Poczty Głównej (1 przystanek trawajem od dworca). jeśli chcesz się zaopatrzyć w coś dodatkowo najlepiej udać się do piwiarni na Kalwaryjkiej, gdzie zawsze mają 3 marki ich piwa z wyj. Grodzkich. samo Szlacheckie Mocne można dostać na Długiej w "Świecie Piwa", blisko Kleparza (3 przystanki od Dworca).
                              Last edited by e-prezes; 13-05-2005, 10:43.

                              Comment

                              • MarcinKa
                                Senior
                                • 02-2005
                                • 2729

                                Na Miodowej nie tylko Grodzkie Mocne i Pils ale jeszcze Szlacheckie Full (0,5l) i Szlacheckie Mocne (0,5 i 0,33). Na Kalwaryjskiej w Żabce, idąc od Matecznego po lewej, w połowie przystanku, Kasztelan Mocne z kuflem na kapslu (promocyjny).
                                Na Limanowskiego (idąc od Rynku Podgórskiego) tuż przed Węgierską? Strzelec-Brok Karmelowe 0,33. Poszukuję "pilnie" Lecha Mocnego o alk. 6,5%. Z tego co ustaliłem będzie przeterminowany. Może gdzieś na jakiejś wystawie? Chętnie wymienię na nowego lub 2.
                                To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎