Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kraków, ciekawe piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piekny
    Member
    • 03-2009
    • 72

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
    Z kolei niedaleko Omerty, na Podbrzeziu 2 w Szynku można się napić obydwu zawierciańskich Smoków (Dark i Amber) no i dobrze zjeść.
    zaraz przy tym jest też sklep na Miodowej


    co do C.K. Browaru to piwo tam teraz od 5,90 ( 0,5l ) jasne , przez 6,40 ingwer po 7,40 - weizen i dunkel - choć od 10-16 jasne w promocji po 4,50

    Comment

    • Danin
      Junior
      • 08-2009
      • 6

      Witam,

      Koledzy z Krakowa pomóżcie.

      Gdzie w miare blisko rynku/dworca pkp można kupić dziś (niedziela) ciechana miodowego i pszenicznego? Na Kobieżyńską za daleko i otwarte od 8 w poniedziałek :/

      Comment

      • historyk
        Junior
        • 10-2008
        • 6

        W POBLIŻU DWORCA PIWA

        O ile się orientuję to blisko dworca najlepiej zaopatrzony sklep z piwem to deliaktesy na parterze w Galerii Krakowskiej, ale tam Ciechana nie uświadczysz. Na Westerplatte koło Remizy Strażackiej często bywają Smoki (Czerwony, Srebrny i Czarny). Ale Ciechana najpewniej dostaniesz na Miodowej na Kazimierzu. Nie ma zreszta zbyt duzo dobrych sklepow w tej okolicy.

        Comment

        • MarcinKa
          Senior
          • 02-2005
          • 2729

          W Galerii Krakowskiej Ciechan był w Organic Farma Zdrowia, na poziomie -1. Niezły wybór, nie wiem czy mają Ciechana, jest także w Baryłeczce na Szczepańskiej. Najpewniej jednak udać się do Katedry na Poselską. Tam w lodówce raczej będzie. Cena wyższa niż w sklepie (w galerii w Farmie podobne ceny mają), ale jak Ci zależy.
          To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

          Comment

          • Danin
            Junior
            • 08-2009
            • 6

            Ani w baryłeczce ani w galerii nie było
            Dlaczego nie ma dystrybucji na ten p.. Rzeszów

            Comment

            • delvish
              Senior
              • 11-2004
              • 3508

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Danin Wyświetlenie odpowiedzi
              Dlaczego nie ma dystrybucji na ten p.. Rzeszów
              Bo to złe miasto jest

              P.S. Sam widzisz, że w takim Krakowie słabo z dystrybucją,
              Last edited by delvish; 24-08-2009, 21:33.
              "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
              (Frank Zappa)

              "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

              Comment

              • Danin
                Junior
                • 08-2009
                • 6

                Tylko do tych dwóch sklepów mogłem wysłać "kuriera", cały czas sobie siedziałem w domku i podawałem tajne informacje smsami

                Co ciekawe Pani z baryłeczki na Szczepańskiej powiedziała że co prawda zna produkty ciechana (cokolwiek to znaczy), ale nie miewali tego piwa wogóle, a w galerii krk. będzie dostawa w czwartek za cenę 5,90 miodowego
                Last edited by Danin; 24-08-2009, 22:22.

                Comment

                • delvish
                  Senior
                  • 11-2004
                  • 3508

                  Ostatnio widoczna jest w Krakowie Witnica. Jej wyroby (Lubuskie, Koźlak, Porter) widziałem już w Almie, sklepach p. Kocyka (Kościuszki, Miodowa) i Baryłeczce na Szczepańskiej.
                  Last edited by delvish; 27-09-2009, 18:46.
                  "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                  (Frank Zappa)

                  "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                  Comment

                  • BEERBOYS1998
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 119

                    i na Długiej w Świecie Piwa bodajże

                    zauważyłem tam też np.Zwierzyniec i Kasztelana niepasteryzowanego
                    Last edited by BEERBOYS1998; 28-09-2009, 01:23.

                    Comment

                    • delvish
                      Senior
                      • 11-2004
                      • 3508

                      Okocimski Porter jest do znalezienia w Almie w Galerii Kazimierz w cenie 3,99zł.
                      "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                      (Frank Zappa)

                      "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                      Comment

                      • laki
                        Member
                        • 07-2008
                        • 97

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ostatnio widoczna jest w Krakowie Witnica. Jej wyroby (Lubuskie, Koźlak, Porter) widziałem już w Almie, sklepach p. Kocyka (Kościuszki, Miodowa) i Baryłeczce na Szczepańskiej.
                        Boss Pils i Porter dostępne w ograniczonych ilościach w wyremontowanym Polo na Jerzmanowskiego.
                        W świecie piwa na Długiej widuję Kasztelana niepasteryzowanego.
                        Ogólnie miła tendencja w sklepach osiedlowych jest obecnie - Łomża i Perła niegdyś niedostępne w "nocnych" gdzieniegdzie jest już standardem (z naciskiem na Łomżę). Kiedyś Perła była w Krakowie jak UFO - każdy słyszał nikt nie widział, teraz np w Carrefour (Zakopianka) jest Perła Chmielowa, Export i Mocna. To cieszy.

                        Comment

                        • delvish
                          Senior
                          • 11-2004
                          • 3508

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika laki Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ogólnie miła tendencja w sklepach osiedlowych jest obecnie - Łomża i Perła niegdyś niedostępne w "nocnych" gdzieniegdzie jest już standardem (z naciskiem na Łomżę).
                          Puszkową Łomżę Wyborową widziałem nawet ostatnio w Selgrosie.
                          "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                          (Frank Zappa)

                          "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                          Comment

                          • laki
                            Member
                            • 07-2008
                            • 97

                            W nowej i jakże "wspaniałej" galerii "Bonarka City" (ironia wiąże się z moim stosunkiem do tego typu miejsc...) znajduje się hipermarket Auchan a w nim parę ciekawych moim zdaniem piw, i tak stwierdziłem:
                            Zwierzyniec PILS puszka - nie widziałem do tej pory w żadnym supermarkecie tego piwa, w sumie pierwszy raz w puszce je kupiłem z tego co pamiętam w "Marii" tylko butelka 0.33 była choć mogę się mylić...
                            Specjal Jasny Pełny - w Krakowie w sumie rzadkość, cena powala - 1,75 butelka
                            Goolman Strong puszka - nie próbowałem, wymieniam tylko dlatego że pierwszy raz to piwo widziałem.
                            Goolman Gold buteleczka - strasznie pasuje mi sposób wydania tego piwa - butelka i etykieta jest rewelacyjna moim zdaniem !
                            Złote Lwy,
                            a na koniec wynalazek na który się skusiłem a mianowicie:
                            PEDRITOS (Tequila Flavoured) - kolejne piwo na fali desperadosa, tym razem z Jabłonowa czym się zdziwiłem... jak na piwo smakowe które pijam tylko i wyłącznie na kaca to nawet niezłe choć bez rewelacji. Etykieta głosi że ma 7,2 % alk. więc nieźle
                            Ogólnie trzeba kontrolować ten supermarket bo widać że można coś ciekawego namierzyć
                            Last edited by laki; 05-02-2010, 21:21.

                            Comment

                            • Cez
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 1789

                              Jedyna nowość to tyko Pedritos. Reszta już była tu i ówdzie.
                              Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                              Comment

                              • laki
                                Member
                                • 07-2008
                                • 97

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cez Wyświetlenie odpowiedzi
                                Jedyna nowość to tyko Pedritos. Reszta już była tu i ówdzie.
                                Tak, ale jak z pewnością zauważyłeś ten temat to nie "Kraków, NOWE piwa" a "Kraków, CIEKAWE piwa" więc po co ten krytyczny ton??

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎