Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Żory - między innymi Auchan

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Alchemych
    Senior
    • 12-2003
    • 349

    #16
    No i Diament jest ! W hurtowni piwa w byłym FADOM-ie. Z tym że jak to w hurtowni tylko hurtowe ilości - tutaj 20 szt. Tam też Rocibora 12 i 10 Blg można nabyć i w butelkach i w kegach. Wogóle jest wybór dużo większy niż we wsponinanej wyżej hurtowni na ul. Okrężnej...Chyba zacznę reklamować hurtownię z Fadomu w okolicznych sklepach

    Comment

    • iommi
      Senior
      • 07-2003
      • 1522

      #17
      W Auchan zakupiłem większą ilość genialnego Złotego ze Zduńskiej Woli (butelka 0,5l, cena ok. 2 zł) i smacznego porterka z tego samego browaru. Pojawiła się też Łomża Wyborowa Eksport.
      *****************************

      Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

      *****************************

      Comment

      • arcy82
        Member
        • 01-2005
        • 44

        #18
        a sa jakiesz nowe puszki?bo bylem 2 tygodnie temu i nic nowego nie bylo?

        Comment

        • iommi
          Senior
          • 07-2003
          • 1522

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy82
          a sa jakiesz nowe puszki?bo bylem 2 tygodnie temu i nic nowego nie bylo?
          Trudno mi powiedzieć, bo nie wiem które są dla Ciebie nowe...
          *****************************

          Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

          *****************************

          Comment

          • Alchemych
            Senior
            • 12-2003
            • 349

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi
            W Auchan zakupiłem większą ilość genialnego Złotego ze Zduńskiej Woli (butelka 0,5l, cena ok. 2 zł) i smacznego porterka z tego samego browaru. Pojawiła się też Łomża Wyborowa Eksport.
            Złote do prawdy rewelacyjne. Porterek mniej mi smakował choć też niepowtarzalny.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎