Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódź piwo w centrum i nie tylko

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kimer Wyświetlenie odpowiedzi
    Wspominałem o tym tutaj:



    Ale informacja jest chyba na tyle ciekawa, że założę osobny temat. W sklepie Agro na Nowomiejskiej jest już (i znów) dostępny "Rycerz" z Gościszewa - butelki zwrotne (takie jakie ma Ciechan) po bodajże 2,2 zł.
    Nie jest na tyle ciekawa.
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • arturmail
      Junior
      • 09-2007
      • 7

      Łódź, sklep detaliczny, piwa inne niż potentatów

      Witam,

      mam nadzieję , że już w październiku 2007r. ruszamy z Łodzi ze sklepem detalicznym z piwem, gdzie poza produktami rynkowych potentatów polskiego rynku, mamy ambicje, aby znalazło się miejsce również dla innych, trudniej u nas dostępnych producentów. Może znacie namiary na hurtownie blisko naszej granicy, w Czechach i na Słowacji, , gdzie warto się udać po np. Radegasta, Staropramena i inne?

      --
      Pozdrawiam, Artur

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        Gdzie dokładnie ?

        Comment

        • Dreamer
          Senior
          • 05-2003
          • 1576

          No, inicjatywa godna pochwały i gorącego dopingu, aczkolwiek będzie ciężko - z jednej strony słynny już Zofmar na Pomorskiej z szeroką ofertą po bardzo przystępnych cenach, z drugiej strony wynalazki w Peronie 6 (choć tutaj już zdecydowanie drożej). Mimo to, mam nadzieję, że dobrze zdiagnozowaliście rynek i ostro ruszycie do przodu. A gdzie się będzie mieścił ten zacny sklepik?
          Blog: Piwna Brytania

          Comment

          • arturmail
            Junior
            • 09-2007
            • 7

            Prawie na 100% ruszamy w sobotę 24 października, sklep będzie miał siedzibę na Dąbrowie - Tatrzańska 61, przy postoju taksówek. Będziemy mieli stronę internetową, na której przedstawimy nasz asortyment, będzie też miejsce na wyrażenie przez Was opinii na temat sklepu, oferty i sugestii co próbować sprowadzać. Na razie działa jej wersja testowa - www.niszowy.pl.

            Na razie na pewno daleko nam będzie do Zofmaru - uwielbiam tam wchodzić i podziwiać wybór piw. Na początku na pewno zawalimy regionalne piwa czeskie i słowackie (będzie standard, np. Złoty bażant, Zlatopramen), nie rozgryźliśmy do końca tematu wprowadzania ich do obrotu w Polsce. Postaramy się mieć w ciągłej sprzedaży np. Ciechana, Perłę, Herbowe, Noteckie, Kujawskie. Mam nadzieję, że nabierzemy doświadczenia i z upływem czasu będziecie mieli w czym wybierać.

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9733

              Gratulacje!

              Jako wyemigrowany "lodzermensz" chętnie do Was zajrzę, zarówno na necie, jak i w realu.
              "Zofmar" ma ugruntowaną pozycję na piwnej mapie Łodzi, ale to północny zachód.
              Wy obstawiacie południowy zachód, więc myślę, że dla dwóch sklepów miejsca wystarczy, zwłaszcza, gdy dopracujecie się swojego asortymentu.
              Od razu ciśnie mi się subtelna sugestia - może mimo wszystko nie zapominajcie o ciekawych piwach z regionu, mam tutaj na myśli przede wszystkim łódzkiego portera i piwka ze Zduńskiej Woli i Piotrkowa.

              Za zdrowie Wasze i nasze!

              Comment

              • Sokół83
                szynkarz
                • 12-2004
                • 1598

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arturmail Wyświetlenie odpowiedzi
                Prawie na 100% ruszamy w sobotę 24 października
                24 października był wczoraj i była to środa
                Z INNEJ BECZKI

                www.fotopolska.eu

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9733

                  ...prawdziwy sprzedawca piwa działalność rozpoczyna od... TESTOWANIA!
                  W takiej sytuacji środa może potrwać nawet do soboty...

                  Comment

                  • Budvar
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 265

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                    "Zofmar" ma ugruntowaną pozycję na piwnej mapie Łodzi, ale to północny zachód.
                    "północny zachód" ?! Arju siur ? Dałbym sobie paznokcie obciąć, że to było w kierunku na Łorsoł, więc raczej na wschód... ? Ale pewnie pijany byłem

                    Comment

                    • Pancernik
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 9733

                      Kurde... widocznie miałem na myśli "na zachód od osiedla studenckiego", albo coś tego typu...
                      Ktoś mi znów odwrócił mapę, kruca-bomba .
                      To wszystko z wrażenia po kazdej wizycie u Dziada. Sooo-o-orka...

                      Comment

                      • lzkamil
                        kierowca bombowca
                        • 01-2003
                        • 3611

                        Z przykrością donoszę że nie ma już firmowego sklepu Browarów Łódzkich na rogu Al. Włókniarzy i Wróblewskiego. Jest tam teraz jakiś inny sklep.
                        Na szczęście na Orlej cały czas jest i ma się dobrze. Dziś właśnie wpadłem tam po kilka Porterów i Mocnych. Przy okazji się uspokoiłem że Portera cały czas warzą, bo ktoś na forum słyszał pogłoski że już nie. Tylko podobno już go nie leją w konserwy.
                        Lepszy jabol pod okapem
                        niż GŻ, CP i KP !


                        Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                        Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                        Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                        Comment

                        • Pancernik
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 9733

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jurgin Wyświetlenie odpowiedzi
                          Czy moglibyście polecić mi piwa które warto w Łodzi zakupić? Będę miał służbowy wyjazd niedługo, a hala międzynarodowych targów jest chyba niedaleko od tego sklepu. Co warto wypić z łódzkiego browaru?
                          Jurgin, śmignij też do Dziada na Pomorską, z pewnością nie pożałujesz!
                          Łódź jest miastem zwartym i odległości są w miarę "kompaktowe".
                          Twoje

                          Comment

                          • jurgin
                            Senior
                            • 01-2004
                            • 153

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jurgin, śmignij też do Dziada na Pomorską, z pewnością nie pożałujesz!
                            Łódź jest miastem zwartym i odległości są w miarę "kompaktowe".
                            Twoje
                            masz na myśli ten sklep Łódź, Pomorska 116, sklep Zofmar? Mam nadzieję, że się wyrobie
                            Dzięki za informacje

                            Comment

                            • MuadDib
                              Senior
                              • 11-2005
                              • 172

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jurgin Wyświetlenie odpowiedzi
                              masz na myśli ten sklep Łódź, Pomorska 116, sklep Zofmar? Mam nadzieję, że się wyrobie
                              Dzięki za informacje
                              Koniecznie do Zofmaru!!! Dziad to synonim, podobnie jak u Grubego, ale nie wyskocz z tymi chasłami w środku Marek jest na nie bardzo wrażliwy

                              Z co do piwa to tak jak pisał Sokół 83, z tym, że Lodwara nie polecam, ale to już indywidualne różnice smakowe. Łódzkie w Łodzi jest ciężkie do dostania, więc polecam szczególnie ciepło sklepy firmowe.

                              P.S. Jak sie wybierasz do Zofmaru, to najlepiej ze skrzynką lub dwiema

                              Comment

                              • MuadDib
                                Senior
                                • 11-2005
                                • 172

                                Acha, zapomniałbym, polecam też knajpkę Peron 6 na Piortkowskiej 6, piękne miejsce

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎