Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódź piwo w centrum i nie tylko

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Twilight_Alehouse
    Chmielowisko.pl
    • 06-2004
    • 6310

    #16
    Jeżeli wprowadziłby do siebie Leszka, a zwłaszcza Noteckie, to chyba powiesiłbym sobie jego zdjęcie nad biurkiem i oddawał mu pokłony
    Nie wiem jednak kiedy z nim rozmawiałeś. Ja byłem u niego z półtora tygodnia temu i mówił, że ze ściągnięciem niepasteryzowanego Ciechana są duże problemy. Muszę znowu zajrzeć i sprawdzić jak sytuacja, a przy okazji polobbować za Noteckim (dla mnie i Borysko może przeznaczyć kolejne kratki ).

    Comment

    • lzkamil
      kierowca bombowca
      • 01-2003
      • 3611

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dziku
      Od razu powiedziałem, że jak będzie "Noteckie" to dla mnie może odłożyć kratkę, a drugą dla Lzkamila. Oczywiście gdyby Lzkamil nie reflektował - poradzę sobie z oboma kratkami
      I za to dziś wypiję
      Jak to dobrze mieć przyjaciół a dwiema sobie możesz sam radzić jak chcesz - jak zamówimy 4
      Lepszy jabol pod okapem
      niż GŻ, CP i KP !


      Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

      Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

      Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

      Comment

      • dziku
        Senior
        • 12-2002
        • 1992

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
        Jeżeli wprowadziłby do siebie Leszka, a zwłaszcza Noteckie, to chyba powiesiłbym sobie jego zdjęcie nad biurkiem i oddawał mu pokłony
        Nie wiem jednak kiedy z nim rozmawiałeś. Ja byłem u niego z półtora tygodnia temu i mówił, że ze ściągnięciem niepasteryzowanego Ciechana są duże problemy. Muszę znowu zajrzeć i sprawdzić jak sytuacja, a przy okazji polobbować za Noteckim (dla mnie i Borysko może przeznaczyć kolejne kratki ).
        Rozmawiałem z nim dziś - ze dwie godziny temu.
        Leszka to nawet (jak dla mnie) nie musi wprowadzać u siebie, mam go stale w sklepiku zaraz koło domu. O problemach ze sprowadzeniem Ciechana też mówił, ale ze stanowczą wolą przezwyciężenia owych problemów
        Ponieważ zostałem poproszony o podanie namiarów na kilka piw i kilka browarów o których rozmawialiśmy - zapewne pojawię się w sklepiku w poniedziałek. Trzeba kuć żelazo póki gorące...

        PS Jak wyczyścimy z Lzkamilem kratki z Noteckim (czyli używając języka matematyków - wyzerujemy macierz) - możecie je spoko z Boryskiem przejąć. W końcu nie pisałeś czy zależy Ci na kratkach PEŁNYCH
        Dziku


        Comment

        • Twilight_Alehouse
          Chmielowisko.pl
          • 06-2004
          • 6310

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dziku
          Rozmawiałem z nim dziś - ze dwie godziny temu.
          Leszka to nawet (jak dla mnie) nie musi wprowadzać u siebie, mam go stale w sklepiku zaraz koło domu. O problemach ze sprowadzeniem Ciechana też mówił, ale ze stanowczą wolą przezwyciężenia owych problemów
          Ponieważ zostałem poproszony o podanie namiarów na kilka piw i kilka browarów o których rozmawialiśmy - zapewne pojawię się w sklepiku w poniedziałek. Trzeba kuć żelazo póki gorące...
          No to będę za Ciebie jutro trzymam kciuki. A jeśli o mnie chodzi, to Leszka zdecydowanie mógłby wprowadzić. Mółbym wtedy zaopatrywać się prawie we wszystko w jednym miejscu, zwłaszcza ze w tamtych okolicach bywam znacznie częściej niż w Twoich.
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dziku
          PS Jak wyczyścimy z Lzkamilem kratki z Noteckim (czyli używając języka matematyków - wyzerujemy macierz) - możecie je spoko z Boryskiem przejąć. W końcu nie pisałeś czy zależy Ci na kratkach PEŁNYCH
          Czepiasz się jak Krzysiu A więc piszę, żeby było czarno na białym - jesteśmy zainteresowani kratkami PEŁNYMI. Dodam też, że pełnymi Noteckiego, a nie Warki Strong
          A to wyzerowanie macierzy muszę zapamiętać. Podoba mi się.

          Comment

          • dziku
            Senior
            • 12-2002
            • 1992

            #20
            Byłem i rozmawiałem.
            Podsunąłem niewielką listę piw i browarów.
            Pozwoliłem sobie zwrócicić uwagę właściciela na:
            Browar Czarnków i jego asortyment - zwłaszcza niepasteryzowany.
            Browar Gościszewo
            Browar Regina
            Browar Żnin
            Browar Ciechanów (w sklepie są już piwa z Ciechanowa, ale namawiałem na niepasteryzowane, Portera i Farskie)
            Browar Jurand.

            Dowiedziałem się, że rozmowy z Ciechanowem w sprawie piw niepasteryzowanych są zaawansowane i prawdopodobnie uda się je sprowadzić
            Zostałem dokładnie wypytany o "Noteckie". Wspomniałem, że gdyby nawet zdecydował się sprowadzać "Noteckie" pasteryzowane, to zawsze umówiwszy się wcześniej może wziąć dla nas 4 skrzynki niepasteryzowanego...

            Teraz Inni Koledzy powinni wpadać i się przypominać. Szczególnie, że wybór piw taki, że z pustymi łapkami się nie wyjdzie. Co ciekawe w trakcie naszej rozmowy kilkanaście osób przewinęło się przez sklepik i wszyscy kupowali piwa niekoncernowe. Ciechanów, Lwówek, Łomżę... Dwa tyskacze kupili studenci (sądząc po wyglądzie i wymowie) z jakiegoś kraju arabskiego, ale może to może religia zabrania im picia piwa
            Dziku


            Comment

            • dziku
              Senior
              • 12-2002
              • 1992

              #21
              Byłem w sklepiku na Pomorskiej przy okazji zakupu "Książęcego" na weekend.
              Właściciel chciałby ściągnąć "Noteckie" na wrzesień. Podobne działania planuje względem Reginy i Gościszewa. Tak więc - drodzy Koledzy Łodzianie - przy okazji wizyty w tym sklepie chwalcie asortyment (bo jest już teraz co chwalić...) i koniecznie pytajcie o nowe piwa. Acha - powiedziałem, że nawet gdyby sprowadzał "Noteckie" pasteryzowane to dla nas może spokojnie ściągnąć ze 3 skrzynki niepasteryzowanego jako umowiony zakup.
              Acha - w najbliższym tygodniu asortyment ma się wzbogacić o "Farskie" z Ciechanowa.
              Dziku


              Comment

              • Twilight_Alehouse
                Chmielowisko.pl
                • 06-2004
                • 6310

                #22
                Dzięki za świetną robotę jaką wykonujesz jako rzecznik sekcji łódzkiej
                W przysżłym tygodniu nie będzie mnie w Łodzi, ale po powrocie muszę zajrzeć na Pomorską, pochwalić, zakupić co nieco i poagitować za Czarnkowem, Reginą oraz Gościszewem.

                Comment

                • dziku
                  Senior
                  • 12-2002
                  • 1992

                  #23
                  Eeee tam - będzie świetnie dopiero jak zakupiona w Łodzi skrzynka z Noteckim zaparkuje u mnie w kuchni. Ale swoją drogą to byłby bardzo dobry układ gdyby nawet to niepasteryzowane było przywożone tylko dla nas, a w sklepie zagościło pasteryzowane.
                  Tak czy inaczej - trzeba to piwo chwalić i pytać o nie coby właściciel nie zapomniał
                  Dziku


                  Comment

                  • Cocobango
                    Senior
                    • 04-2002
                    • 818

                    #24
                    ul. Kopernika, na przeciwko przychodni weterynaryjnej (z koniem - najstarszej na ziemiach polskich ) masa piw z całej polski, kilka lodówek
                    Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
                    Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
                    HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

                    Comment

                    • Twilight_Alehouse
                      Chmielowisko.pl
                      • 06-2004
                      • 6310

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cocobango
                      ul. Kopernika, na przeciwko przychodni weterynaryjnej (z koniem - najstarszej na ziemiach polskich ) masa piw z całej polski, kilka lodówek
                      Kiedyś nawet oddzielny temat zamieściłem

                      Comment

                      • lzkamil
                        kierowca bombowca
                        • 01-2003
                        • 3611

                        #26
                        Wczoraj byłem na Pomorskiej, akurat był syn właściciela, o Noteckim właściwie nic nie wiedział, na pytanie o niepasteryzowanego Ciechana powiedział że się spodziewają dostawy około wtorku. Oczywiście pochwaliłem asortyment
                        Lepszy jabol pod okapem
                        niż GŻ, CP i KP !


                        Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                        Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                        Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                        Comment

                        • lzkamil
                          kierowca bombowca
                          • 01-2003
                          • 3611

                          #27
                          Retkiniacy i nie tylko - dziś znalazłem pierwsze mi znane w Łodzi miejsce z Lwóweckim Książęcym, w bardzo miłej cenie 1.90 zł. Mały sklepik-budka "U Mirka", blisko rogu Wyszyńskiego i Armii Krajowej, trochę w głębi osiedla, obok bloku nr 300, po drugiej stronie Armii Krajowej patrząc od stacji Statoil. Inne ciekawe piwka - Lwóweckie Mocne Dobre (2.20 zł i w bączkach za nie pamiętam ile), Staropolskie Mocne.
                          Last edited by lzkamil; 13-07-2005, 22:00.
                          Lepszy jabol pod okapem
                          niż GŻ, CP i KP !


                          Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                          Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                          Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                          Comment

                          • Cocobango
                            Senior
                            • 04-2002
                            • 818

                            #28
                            Na Retkini, Al Wyszyńskiego, przy krańcówce tramwajowej hest "BEER BAR" w którym podobno jest jedyny w Łodzi lany z kija Zielony Belfast. Niesprawdzałem osobiście.
                            Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
                            Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
                            HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

                            Comment

                            • dziku
                              Senior
                              • 12-2002
                              • 1992

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lzkamil
                              Retkiniacy i nie tylko - dziś znalazłem pierwsze mi znane w Łodzi miejsce z Lwóweckim Książęcym, (...)
                              Przecież "Książęce" jest też w sklepiku na ul. Pomorskiej. I to o ile pamiętam za 1,70 zł. Przynajmniej jak ja przyjeżdżałem tam po zakupy to zawsze było...
                              Dziku


                              Comment

                              • mste
                                Gość
                                • 01-2005
                                • 152

                                #30
                                W sklepiku (taka biała budka na rogu zachodniej i Lutomierskiej z ciekawostek widziałem :
                                BG Zabrze - 2 lub 3 marki
                                Żnin - Leszek w nowych "mocnych" szatach.
                                Były jeszcze inne lokalne rowary , ale niestety nie pamiętam jakie.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎