Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krajan zniknął z Poznania?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • snorre
    Senior
    • 02-2006
    • 655

    Krajan zniknął z Poznania?

    Witam,
    Zauważyłem niepokojące zjawisko od dłuższego czasu nie można kupić produktów Krajana w poznańskich sklepach. O ile wcześniej natykałem się na nie w PiP lub w Chacie Polskiej, o tyle teraz nic! niech inni członkowie sekcji poznańskiej się wypowiedzą - widzieliście gdzieś Krajana w Poznaniu?
    Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    #2
    W Krakowie też kiedyś przeprowadzili piękną kampanię. Można było zakupić ich piwa w każdej dzielnicy ale widać nie dogadali się z hurtownikami bo jedna z trzech największych krakowskich hurtowni podziękowała im i piwa z Krajana przestały być powszechne w Krakowie. Szkoda.

    Jeżeli chcesz uzyskać info o tym, co dzieje się z Krajanem, to wal do użytkowniczki kasik - Ona tam pracuje.
    Last edited by Shlangbaum; 15-03-2007, 23:04.

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • kham
      Senior
      • 01-2006
      • 751

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika snorre
      Witam,
      Zauważyłem niepokojące zjawisko od dłuższego czasu nie można kupić produktów Krajana w poznańskich sklepach. O ile wcześniej natykałem się na nie w PiP lub w Chacie Polskiej, o tyle teraz nic! niech inni członkowie sekcji poznańskiej się wypowiedzą - widzieliście gdzieś Krajana w Poznaniu?
      Jakoś poza pip krajana nie widziałem. Szkoda, że teraz nie widze nawet w PiP.

      Comment

      • kony
        breweriarz
        • 08-2005
        • 1701

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kham
        Jakoś poza pip krajana nie widziałem. Szkoda, że teraz nie widze nawet w PiP.
        Słabo patrzyłeś bo zawsze był w Chacie Polskiej Porter i Irlandzkie

        Od jakiegoś czasu faktycznie nie widać nic.

        Comment

        • pezet
          Improwizator
          • 03-2006
          • 481

          #5
          W Gnieźnie jest podobnie. Ostatnio produktów z Krajana nie widać w sklepach.
          „Amatorom konopi indyjskich należy się przypomnienie, że naczelną zasadą rządzącą chemią mózgu jest zasada równowagi.
          Nie można bezkarnie zmieniać składu tej biochemicznej zupy, a przynajmniej nie można tego robić na dłuższą metę...”
          Dr hab. med. Przemysław Bieńkowski

          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Comment

          • Tomek-Pasieka
            Senior
            • 10-2005
            • 197

            #6
            jakby co mam butelczynę Irlandzkiego w piwnicy to mogę podesłać A poważnie w Nakle jeszcze jest i powiększyła się nawet liczba sklepów, w których można kupić.
            (chociaż ostatnio zasmakowałem w mojej warce nr 4)

            Comment

            • snorre
              Senior
              • 02-2006
              • 655

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tomek-Pasieka
              A poważnie w Nakle jeszcze jest i powiększyła się nawet liczba sklepów, w których można kupić.
              No, to nie dziwota, że w Nakle jest Krajan - to już byłaby zupełna tragedia gdyby nie był obecny na swoim terenie. Mnie jednak bardziej interesuje Poznań...
              Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

              Comment

              • Tomek-Pasieka
                Senior
                • 10-2005
                • 197

                #8
                nie mów, że nie dziwota... był czas (sporo przed zmianą właściciela), że trza było ze świecą. i nie była to wina browaru, ale samych mieszkańców, którzy kupowali dopóki cena była promocyjna, a gdy sięgała normalnego pułapu sprzedaż umierała... Wydaje mi się, że to wina braku rozsądnej promocji, np. gdy mówię znajomym, że Krajana pijają w Krakowie czy Poznaniu to ludzie są zdziwieni...
                Przepraszam, że nie na temat

                Comment

                • snorre
                  Senior
                  • 02-2006
                  • 655

                  #9
                  Wczoraj w PiP na Promienistej wygrzebałem, ukryte gdzieś między belgijskimi a litewskimi piwami ostatnie (chyba) egzemplarze Portera z Krajana i Irlandzkiego Mocnego. Moje podejrzenia, że to resztki wzmocnił fakt, że przy kasie pani musiała gdzieś dzwonić aby uzyskać informacje na temat ceny.
                  Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

                  Comment

                  • Jaroslav
                    Senior
                    • 10-2005
                    • 967

                    #10
                    U mnie w sklepiku osiedlowym zawsze dostępne
                    było Irlandzkie Mocne. Nie ma już tego piwa.
                    Ponoć obecnie w hurtowni nie mają go w ofercie...

                    Comment

                    • snorre
                      Senior
                      • 02-2006
                      • 655

                      #11
                      Wczoraj w Intermarche przy ETC w Swarzędzu (no wiem, to nie jest dokładnie Poznań ) dostałem Portera i Irlandzkie Mocne w małych butelkach 0,33l, ceny odpowiednio - 2,49 i 2,29. Wielka była moja radośc...
                      Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

                      Comment

                      • Tomek-Pasieka
                        Senior
                        • 10-2005
                        • 197

                        #12
                        ło rany... w Nakle tyle kosztuje chyba 0,5 l...

                        Comment

                        • snorre
                          Senior
                          • 02-2006
                          • 655

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tomek-Pasieka
                          ło rany... w Nakle tyle kosztuje chyba 0,5 l...
                          No wiesz, Nakło to Nakło, a Poznań to Poznań...
                          Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

                          Comment

                          • remfire
                            Senior
                            • 03-2004
                            • 1334

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika snorre
                            Wczoraj w Intermarche przy ETC w Swarzędzu (no wiem, to nie jest dokładnie Poznań ) dostałem Portera i Irlandzkie Mocne w małych butelkach 0,33l, ceny odpowiednio - 2,49 i 2,29. Wielka była moja radośc...
                            U mnie jest to samo w Intermarche + Irlandzkie Mocne 0,5l za 2,99 .
                            Moja radośc była też wielka , tym bardziej że w obecnych czasach w moich okolicach to naprawdę rarytas.
                            PS. No wiem, że to też nie jest dokładnie Poznań, ale to tylko ok.200km ...

                            Comment

                            • kot_z_cheshire
                              Senior
                              • 11-2005
                              • 2201

                              #15
                              Krajan w PiPie

                              Młode koty mają adhd, niestety.
                              Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                              Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                              Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎