Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie w Łodzi ukraińskie piwo?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baha
    Junior
    • 10-2007
    • 1

    Gdzie w Łodzi ukraińskie piwo?

    Zasmakowały mi na wakacjach niestety nieosiagalne u nas Obołoń lub Czernihiwskie. Podzielcie się swoja wiedzą gdzie je można kupić.
    pozdrawiam - baha
  • iommi
    Senior
    • 07-2003
    • 1522

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baha Wyświetlenie odpowiedzi
    Zasmakowały mi na wakacjach niestety nieosiagalne u nas Obołoń lub Czernihiwskie. Podzielcie się swoja wiedzą gdzie je można kupić.
    pozdrawiam - baha
    Obołoń jest osiągalny jak najbardziej. W każdym hipermarkecie w czterech odmianach co najmniej (Pszeniczne, Białe, Magnat i Premium). Cena - ok. 3,50 zł.
    *****************************

    Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

    *****************************

    Comment

    • Sokół83
      szynkarz
      • 12-2004
      • 1598

      #3
      na pewno jest dostępne tu:
      http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=54872 (najtaniej)

      http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=70710 (najdrożej)

      poza tym, tak jak pisał iommi, obołonie są piwami dość powszechnym - kupisz je w wielu lepszych monopolach w centrum, w marketach itp.; trzeba tylko uważać na ceny - w pierwszych dwóch wymienionych sklepach są po około 3,50-4zł, ale w innych widziałem i po 5-6zł
      Z INNEJ BECZKI

      www.fotopolska.eu

      Comment

      • Kamień
        Senior
        • 07-2007
        • 361

        #4
        Obołonie często można zastać w Realach i Leclercach, tam też można dostać piwa z Lwowa. Niestety cena może odstraszać, zwykle kosztują 4-4,5zł. A można je dostać sporo taniej. Obołoń bywa w mniejszych marketach, np. Albert, powinien być także w większości sklepów monopolowych, jeśli tylko oferują coś więcej niż tylko polskie piwa "koncernowe". W tych wypadkach cena winna być na poziomie 3,80zł. W Łodzi w sklepie Zofmar można kupić Obołonia Pszenicznego za 3,50zł

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎