Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak przedstawia się oferta piwna Carrefoura?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    #16
    Cena była zdaje się poniżej 2 złotych. Nie wiadomo kto to piwo zrobił - wiadomo tylko że dla jakieś tam spółki w Słubicach. Etykieta dość prymitywna, dziwna nazwa jak na niemieckie piwo. Szybciej bym podejrzewał, że to rosyjskie - podobieństwo nazwy do Ałania (Władywostok). Dziwne toto takie stało sobie i to wśród piw polskich...

    Kamasutry chyba im dobrze schodzą, bo już zdążyli podnieść cenę w ciągu miesiąca z 2.80 na 3.29, a ktoś tu napisał, że u niego nawet do 3.40...
    Last edited by Pendragon; 03-03-2008, 10:28.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Gopher
      Senior
      • 10-2007
      • 450

      #17
      Tutaj jest troszke o Askanii.
      HTML:
      http://www.bierclub.net/bier_1048.htm
      Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10838

        #18
        Piwo "Askania" warzy bezwątpeinia Frankfurter Brauhaus.
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • wlarut
          Member
          • 02-2002
          • 43

          #19
          Witam!
          Co do carrefour mam dobre zdanie, nie dalej jak w ubiegły czwartek będąc przejazdem przez
          Chojnice, zatrzymałem się w tamtejszym ( oczywiście aby sprawdzić piwną ofertę ) i zostałem
          mile zaskoczony. Oferta piw ciemnych bo takie mnie głównie interesują całkiem spora, zakupiłem
          Belfasta, Junaka, KamaSutre i imortowanego portera Utenos ( tak sie to chyba pisze ) pamiętam
          że oprócz masówki przemysłowej byla jeszcze wspomniana wyżej Askania i przeróżne Chaty.
          Do Carrefour w Chojnicach na pewno jeszcze zajrzę jak i polecam innym którzy będą mieli okazję tam
          wstąpić.

          Comment

          • bayern71
            Senior
            • 06-2006
            • 1004

            #20
            A ja sobie wychowałem mały spozywczak. Wyprawy po smaczne piwo do większego miasta są nieco uciązliwe więc trułem im od dawna, że istnieje na świecie inne piwo niż harnaś i tyskie. Po jakims czasie wlaściciel zamówił kilka skrzynek niepasteryzowanego (choć jak przeczytałem tu niedawno pasteryzowanego) grudziądza. Całość poszla w trzy dni więc przejrzał na oczy. Teraz ma dodatkowo lwowskie, obolony różne, bywa ciechan, sporo zachodnich. Obecnie pracuję nad pszenicznymi bo jakoś poza paulanerem pustka. No i nad dogadaniem się z pobliskim Johnem Kingiem (ta firma ma chyba kłopoty bo z marketów poginęly beamishe, newcastle a to co zostało z angielskich jest w ilosciach śladowych).

            Comment

            • Totus
              Senior
              • 11-2007
              • 326

              #21
              Zaznaczam nie jestem stałym bywalcem, a jedynie bywam od święta. W dużych C4 w mojej opinii jest dobry wybór piw zagranicznych. Nie ma wielu polskich 'rarytasów' na pewno. Ale moim zdaniem minusem wielkim jest wysoka cena tychże piw.

              Ale nie wiem czy biją w irracjonalnej marży na głowe Alberta :-). W tym Albercie co go mam nieprzyjemność odwiedzać Obołoń Pszeniczny jest po 5,50, a rzut kamieniem dalej w Kauflandzie po 4,50 :-). To samo z Paulanerem... w Albercie 6,60 a w Kauflandzie coś koło 5,40??? nie pamiętam dokładnie.
              Zapraszam do Browaru Sielanka.

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
                No i nad dogadaniem się z pobliskim Johnem Kingiem (ta firma ma chyba kłopoty bo z marketów poginęly beamishe, newcastle a to co zostało z angielskich jest w ilosciach śladowych).
                Może dlatego, że niedawno Scottish & Newcastle zostało wykupione przez któregoś z "wielkich", już nie pamiętam którego.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • angasc
                  Senior
                  • 04-2006
                  • 977

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
                  A ja sobie wychowałem mały spozywczak. Wyprawy po smaczne piwo do większego miasta są nieco uciązliwe więc trułem im od dawna, że istnieje na świecie inne piwo niż harnaś i tyskie. Po jakims czasie wlaściciel zamówił kilka skrzynek niepasteryzowanego (choć jak przeczytałem tu niedawno pasteryzowanego) grudziądza. Całość poszla w trzy dni więc przejrzał na oczy. Teraz ma dodatkowo lwowskie, obolony różne, bywa ciechan, sporo zachodnich. Obecnie pracuję nad pszenicznymi bo jakoś poza paulanerem pustka. No i nad dogadaniem się z pobliskim Johnem Kingiem (ta firma ma chyba kłopoty bo z marketów poginęly beamishe, newcastle a to co zostało z angielskich jest w ilosciach śladowych).
                  No to ja Ci zazdroszczę.
                  Na mojej wiosce nie udało mi się wychować sklepów.
                  Jeden nawet ściągnął dla mnie Perłę, ale okazalo się że poza dwoma butelkami to tylko ja to kupowałem.
                  Totalna porażka.
                  A wydawałoby się że okolice Łomianek, miasteczka które swój rozwój zawdzięcza głównie imigrantom z Holandii i Niemiec, narodów piwnych. Guzik prawda. Kultura piwna na poziomie minus zero. NIKT z mieszkańców nie jest zainteresowany zakupem czegokolwiek poza masówką koncernową. Kiedyś na próbę był Grudziądz. Po pierwszym próbnym zakupie sprawa zdechła. Nie było zainteresowania.
                  Co do C4, to sporadycznie bywam na Targówku w Warszawie.
                  Wybór jakiś tam jest. Poza koncernami widywałem Junaki Łódzkie, Obołonie, kilka piw czeskich, holenderskich oraz niemieckich. Ale potwierdzam - ceny na piwa rzadziej spotykane są wyższe niż u konkurencji.
                  Tak przy okazji - vis'a'vis kas w C4 na Targówku jest sklep ze zdrową żywnością. Tam często widywałem Ciechanowy, Ambera, raz Czarnków, czasami inne cuda.
                  Przy okazji bytności w okolicy warto odwiedzić. Nie C4 oczywiście, tylko ten mały sklepik.

                  Comment

                  • bayern71
                    Senior
                    • 06-2006
                    • 1004

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika angasc Wyświetlenie odpowiedzi
                    No to ja Ci zazdroszczę.
                    Na mojej wiosce nie udało mi się wychować sklepów.
                    Jeden nawet ściągnął dla mnie Perłę, ale okazalo się że poza dwoma butelkami to tylko ja to kupowałem.
                    Totalna porażka.
                    A wydawałoby się że okolice Łomianek, miasteczka które swój rozwój zawdzięcza głównie imigrantom z Holandii i Niemiec, narodów piwnych. Guzik prawda. Kultura piwna na poziomie minus zero. NIKT z mieszkańców nie jest zainteresowany zakupem czegokolwiek poza masówką koncernową. Kiedyś na próbę był Grudziądz. Po pierwszym próbnym zakupie sprawa zdechła. Nie było zainteresowania.
                    To rzeczywiście dziwne. Wydaje się że Izabelin i Milanówek są podobne (niewielkie i dość zamożne sypialnie stolicy). U mnie w piątki i soboty Grudziądz schodzi na pniu (czasem trzeba chwilę poczekać aby dostać się do półki), a cene nie jest moim zdaniem konkurencyjna (około 3PLN za sztukę). Mogę się jeszcze pochwalić, że włascicel w uznaniu zasług udzielił mi stałego 10% rabatu na wsystkie produkty. Co nie jest akurat do szczęścia potrzebne, ale doceniam miły gest.

                    Comment

                    • Maggyk
                      Szara Adminiscjencja
                      • 05-2004
                      • 5615

                      #25
                      Proszę się trzymać tematu.

                      Jeśli proszę o trzymanie się tematu oznacza to, że każdy kolejny post nie na temat zostanie usunięty.
                      Last edited by Maggyk; 05-03-2008, 06:59. Powód: dodanie uwagi, dla tych którzy niezrozumieli
                      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                      Piwo domowe -
                      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                      Reklama w BROWARZE
                      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                      Comment

                      • Tomasz_Moczarski
                        Senior
                        • 12-2007
                        • 182

                        #26
                        Bywam w dwóch carrefourach w moim mieście, także przejrzę całą ofertę i zdam ci relacje... Które piwa głównie cie interesuja? Polskie, zagraniczne, jakies konkretne "smaki"? butelkowe,puszki? Głównie żałuję, że nie ma w Carrefourach piw z browaru Belgia (chodzi mi przede wszystkim o Fratera, który jest dostępny np. w Tesco)
                        Last edited by Tomasz_Moczarski; 15-03-2008, 00:51.
                        koncerniak = prawie jak piwo :D
                        Ostatnie testy: Minibrowar MajEr z Gliwic!
                        reklama: Ski Jump Mania - fajna gra przeglądarkowa!
                        Sonda prezydencka użytkowników GooglePlus

                        Comment

                        • pivaria
                          Senior
                          • 03-2001
                          • 1538

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika demko Wyświetlenie odpowiedzi
                          hmmm, czyli czarne wizje raczej, byłem przekonany , że w carrefourze powinno być taniej i lepiej. Niestety w większości małych sklepików, przynajmniej u mnie standardowe zestawy albo mózgotrzepy albo masówka. Koźlaku amberowski wróć !!!
                          Nie dalej jak wczoraj (14.03.2008) w szczecińskim Carrefour na Pomorzanach widziałem Koźlaka z Ambera - może i u Ciebie się pojawi?
                          Acha - było teź piwko o dźwięcznej i wieloznacznej nazwie KAMASUTRA - ponoć z viagrą...
                          PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                          www.pivaria.pl
                          https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                          Comment

                          • demko
                            Senior
                            • 01-2008
                            • 116

                            #28
                            no więc jest już karfur, byłem dwa razy i nic nie kupiłem, koszmar szeroki wybór piw w petach, koncernowe no i junaki , ale się nie odwarzyłem. Może za jakiś czas wzbogacą ofertę obecnie wielkie rozczarowanie. ceny tez lekko kosmiczne, pszeniczniak obołona 5.70 (w kauflandzie 3,99), dzieki wszystkim za posty, dzięki Wam uniknąłem wielkiego rozczarowania i byłem psychicznie przygotowany.

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              #29
                              Tego Junaka nie ma sie co bać. Zwłaszcza ciemnego i stronga.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika demko Wyświetlenie odpowiedzi
                                pszeniczniak obołona 5.70
                                Drożej niż w Warszawie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎