Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie Jagiełło w Zamościu?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • forra6
    Senior
    • 11-2008
    • 413

    Gdzie Jagiełło w Zamościu?

    Wiem, że to być może nie miejsce na takie pytanie ale skoro temat o Jagielle w miarę aktualny, to pozwolę sobie zapytać, jako że jestem obecnie na tygodniowej delegacji w Zamościu, o występowanie tego Browaru (szczególnie o Magnusa mi chodzi) w tymże mieście. Póki co wszędzie natykam się na Perłę, Zwierzyńca, Lubelskie itd. a po Jagielle ani śladu :/ Okolice Okrzei (hotel Alex), bogaty w PSS Społem, Żabkę itd, oczywiście podjechanie nie stanowi najmniejszego problemu, pytanie tylko gdzie? (w sklepach dziwnie reagują na nieznajomą nazwę...)Z góry dziękuję za pomoc
    Don't trust nobody, It will cost you much too much
    Beware of the dagger, It caress you at first touch
    O, all small creatures, It is the twilight if the gods
  • tfur
    Senior
    • 05-2006
    • 1303

    #2
    sprawdziłem. o dziwo, wyszukiwarka działa!
    veni, emi, bibi

    Comment

    • Seta
      Piję piwo
      • 10-2002
      • 6964

      #3
      Jak tam nie znajdziesz to może być lipa. W Carrefourach raczej Magnusa nie widziałem, a na tym kończą się piwne atrakcje w Zamościu.
      Z drugiej strony - jak Ci się chce - pozaglądaj do takich "zwykłych" spożywczych (nie Żabka). Gdzieś na pewno będzie...
      Jakbyś był w Biłgoraju - zapraszam na PW - wytłumaczę jak tu znaleźć Magnusa (może kiedyś to nawet na forum opiszę... ).
      Last edited by Seta; 31-03-2009, 07:53.
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • mariuszz
        Junior
        • 05-2008
        • 22

        #4
        W Kauflandzie i w "Stokrotce".

        Comment

        • forra6
          Senior
          • 11-2008
          • 413

          #5
          Dziękuję serdecznie Dziś odwiedziłem wraz z delegacyjną ekipą "Alkohole swiata" i zakupiłem kilka sztuk Guldena(który mocno mi posmakował, wraz ze sporą ilością Magnusa, którego poznałem zupełnie przypadkowo w Hrubieszowie. Jutro w wolnej chwili planuję odwiedzić Stokrotkę, celem zapoznania się z jej asortymentem Wasze zdrowie Panie i Panowie
          Don't trust nobody, It will cost you much too much
          Beware of the dagger, It caress you at first touch
          O, all small creatures, It is the twilight if the gods

          Comment

          • speedking
            Junior
            • 11-2008
            • 15

            #6
            Dołączę się do wątku, co by nie zakładać nowego. Czy poza Alkoholami Świata przy placu Stefanidesa, gdzie niestety właściciel ma strasznie wysokie marże, jest gdzie kupić dobre piwo? Co mogę dostać w Carrefourze, Leclercu bądź też Kauflandzie?
            Last edited by speedking; 25-06-2009, 13:13.

            Comment

            • forra6
              Senior
              • 11-2008
              • 413

              #7
              Ja we wspomnianej wcześniej Stokrotce miałem okazję nabyć Magnusy parę groszy taniej, poza tym Łomża Export, której też chwilę jednak szukałem. No i oczywiście Goolmany Nie brakowało również wszechobecnej Perły, Zwierzyńca oraz Lubelskiego, również 20,30 gr taniej niż w Alkoholach.
              Don't trust nobody, It will cost you much too much
              Beware of the dagger, It caress you at first touch
              O, all small creatures, It is the twilight if the gods

              Comment

              • speedking
                Junior
                • 11-2008
                • 15

                #8
                W ramach protestu nie pijam żadnego piwa z Perły Objechałem dzisiaj Kaufland, Carrefoura i Leclerca.
                @Carrefour
                Chyba największy wybór. jednak nie ma w zasadzie żadnych ciekawych polskich piw. Sporo piw czeskich i belgijskich, parę niemieckich. Są nawet jakieś piwa klasztorne w zakorkowanych butelach 0.7l w cenie 2x zł. Niestety normalne piwa są strasznie drogie np za Żywe liczą sobie ponad 6 zł
                @Leclerc
                Parę niemieckich i czeskich. Z polskich był browar Jagiełło i parę rzadszych piw Perły.
                @Kaufland
                Z polskich wszystkie piwa browaru Amber, trochę z browaru Jagiełło, Cornelius Weizen w cenie 3.50 , do tego parę niemieckich piw m.in. Franziskaner, Paulaner.

                Zadziwia mnie to, że nigdzie nie ma żadnego piwa z pobliskiego przecież Janowa.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎