Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Importerzy piwa - komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • johnking2
    Member
    • 06-2007
    • 34

    #46
    A były jakieś posty reklamowe, to chyba żart.

    Comment

    • Johnking
      Junior
      • 01-2007
      • 1

      #47
      Cześć Draniu.
      Nie było reklam, nie prowadzimy też lokalu. Dostałem propozycję konta premium i skorzystam. Natomiast wogóle nie zależy mi na reklamowaniu siebie, firmy a nawet żadnego, pysznego "browarka" z naszej oferty Ludzie, tutaj są i tak świadomi tego co piją. Trzeba tylko dowiedzieć się gdzie chcą to kupić. To jesteśmy w stanie załatwić, prawda?

      Comment

      • granat862
        Senior
        • 12-2004
        • 945

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Johnking Wyświetlenie odpowiedzi
        Cześć Draniu.
        Nie było reklam, nie prowadzimy też lokalu. Dostałem propozycję konta premium i skorzystam. Natomiast wogóle nie zależy mi na reklamowaniu siebie, firmy a nawet żadnego, pysznego "browarka" z naszej oferty Ludzie, tutaj są i tak świadomi tego co piją. Trzeba tylko dowiedzieć się gdzie chcą to kupić. To jesteśmy w stanie załatwić, prawda?
        A przy okazji zareklamować firmę.
        Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."

        Comment

        • johnking2
          Member
          • 06-2007
          • 34

          #49
          zdaje się , że granat862 nie zrozumiał naszych intencji, więc nie ma co z nim dyskutowac.

          Comment

          • granat862
            Senior
            • 12-2004
            • 945

            #50
            Może i nie zrozumiałem waszych intencji ale post zamieszczony przez użytkownika którego nick jednoznacznie kojarzy się z jednym z importerów piwa dotyczący oferty tegoż importera kojarzy mi się wyłącznie z autoreklamą.
            Last edited by granat862; 01-08-2009, 12:12.
            Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."

            Comment

            • Maggyk
              Szara Adminiscjencja
              • 05-2004
              • 5615

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Johnking Wyświetlenie odpowiedzi
              Cześć Draniu.
              Nie było reklam, nie prowadzimy też lokalu. Dostałem propozycję konta premium i skorzystam. Natomiast wogóle nie zależy mi na reklamowaniu siebie, firmy a nawet żadnego, pysznego "browarka" z naszej oferty Ludzie, tutaj są i tak świadomi tego co piją. Trzeba tylko dowiedzieć się gdzie chcą to kupić. To jesteśmy w stanie załatwić, prawda?
              Nie przypominam sobie byśmy byli w takiej zażyłości, więc proszę nie zwracać się do mnie per draniu. Lista piw przez sprowadzanych przez Johna Kinga jest reklamą i takie jest moje zdanie jako moderatorki tego forum. Wszelkie zażalenia proszę przesyłać do administratora niniejszego forum. To koniec dyskusji na ten temat w tymże temacie.
              Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
              Piwo domowe -
              Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

              Reklama w BROWARZE
              PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

              Comment

              • benson1983
                Junior
                • 08-2009
                • 7

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                Nie ma też konkurencji. Idealna sytuacja. Oczywiście otwarcie sklepu to nie jest bułka z masłem i łatwo można kasę utopić, ale to o czym piszesz jest akurat na plus, a nie na minus.



                Weź pod uwagę, że od ostatniej jesieni kurs euro poszybował pod niebiosa, teraz sytuacja powoli się normuje, ale jeszcze daleko do kursu przy jakim startowały Browary Belgijskie. Także z cenami niestety trzeba się oswoić.

                Nie tylko kurs euro poszedł do góry ale akcyza na piwa także.
                Belgium's Best Sp. z o.o. ma bardzo duży wybór piw belgijskich na pewno największy w Polsce. Niedawno doszły do oferty piwa trapistów, jest dostępny Achel, Orval, Rochefort, o Chimay i Westmalle nawet nie wspominam wszystkie piwa są super często u nich kupuję.
                Wszystko jest u nich na stronie www.belgijskiepiwo.com.
                Last edited by Maggyk; 04-08-2009, 09:29. Powód: zmiana wielkości czcionki - nie mamy kłopotów ze wzrokiem, a normalną czcionkę dużo lepiej się czyta

                Comment

                • kopyr
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 9475

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika benson1983 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nie tylko kurs euro poszedł do góry ale akcyza na piwa także.
                  Spokojnie człowieku nie rycz tu na nas. Myślisz, że mamy kłopoty ze wzrokiem?
                  Akcyza w przypadku piw po 10zł/szt jest de facto pomijalna. Poza tym akcyza wzrosła o 13%, a kurs € w szczytowym momencie o 40%.

                  PS:Polecam również lekturę tego wątku.
                  Last edited by kopyr; 04-08-2009, 09:23.
                  blog.kopyra.com

                  Comment

                  • benson1983
                    Junior
                    • 08-2009
                    • 7

                    #54
                    Jeżeli znacie jeszcze jakiś importerów piw proszę od razu o ich aktualny cennik oraz warunki.
                    Zresztą dawajcie wszystkie oferty oczywiście hurt.

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      #55
                      O - leniuszek. Znalazł odpowiedni temacik, ale przeczytać go już nie łaska? Tu jest wszyściutko, co wiedzieć chce, a reszta (cenniczki) to już we własnym zakresie zdobędzie. Są telefoniki, majliki i faksiunie
                      Last edited by Pendragon; 06-08-2009, 14:45.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • benson1983
                        Junior
                        • 08-2009
                        • 7

                        #56
                        :P

                        No pewno że są fax e-mail i telefon nie zawsze jest na to czas.

                        Comment

                        • Wujcio_Shaggy
                          Senior
                          • 01-2004
                          • 4628

                          #57
                          No właśnie. My tu na Forum mamy dużo wolnego czasu, więc zamiast pisać jakieś dyrdymały, możemy poszukać cenników za Ciebie.
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                          Comment

                          • benson1983
                            Junior
                            • 08-2009
                            • 7

                            #58
                            Słyszałem że w Łodzi ktoś importuję piwo na kocią łapę.

                            Comment

                            • Seta
                              Piję piwo
                              • 10-2002
                              • 6964

                              #59
                              na pewno na kocią? Kurcze trzeba to sprawdzić. Kto się nudzi?
                              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                              Comment

                              • benson1983
                                Junior
                                • 08-2009
                                • 7

                                #60
                                Tak słyszałem, ma niemieckie belgijskie piwa.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎