Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wycieczki z Rebel Barem

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Zal
    Member
    • 07-2009
    • 91

    Wycieczki z Rebel Barem

    Czołem
    Dogadałem się z biurem podróży Abdar i już oficjalnie robimy turystykę piwną W sobotę 27 lutego organizujemy wyjazd do Nosovic (Radegast), Stramberka, Koprzyvnicy (Chacharek) i Priboru. Wyjazd 8.30 spod Rebel Baru, powrót kole północy. Koszt 60 zł (w tym transport, ubezpieczenie i opieka pilota . Opcjonalnie będzie możliwosć zwiedzenia browaru w Noszovicach - 60 koron, w tym dwa piwka, niestety 0,33 l
    Zgłoszenia do 20 lutego, ale ilość miejsc ograniczona (tylko 40), więc lepiej się pospieszyć
    Namiar na mnie >> darekzal74@gmail.com
    A z nowości rebelbarowych - mamy butelkowe piwka Fortuny, a czasami trafia się także lana Fortunka Czarna. No i na próbę wprowadziłem pszenicznego Velena z Cernej Hory.
    Zapraszam też na zaktualizowaną stronkę www.rebelbar.pl, gdzie mamy spis większości naszych piw, zdjęcia z poprzedniego Rebel Beer Tour i do ściagnięcia w wersji pdf kalendarz Rebel Rock 2010
    Pozdrawiam
    Darek
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Zal Wyświetlenie odpowiedzi
    (...)i już oficjalnie robimy turystykę piwną (...)
    Dosyć zastanawiające to stwierdzenie.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • Zal
      Member
      • 07-2009
      • 91

      #3
      ad vocem

      bo od czasu legalizacji pewnego zioła w Czechach, bałbym się organizować większe wyjazdy koleżeńskie za Olzę bez podkładki prawnej - czyli poza biurem podróży
      A tak w ogóle to jest spora szansa na Dni Polsko Czeskie na Śląsku pod koniec maja, gdzie chcę też ściągnąć czeskie browary

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10837

        #4
        Przepraszam, to jaką chcecie uprawiać turystykę piwną czy narkotykową?
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • bastion
          PremiumUżytkownik
          • 10-2006
          • 1123

          #5
          Do browaru w Priborze nie Macie się co wybierać, gdyż nie tylko że nie warzy, ale jest zdemontowany i przewieziony do Jesenika, gdzie powstaje minibrowar.

          Comment

          • Zal
            Member
            • 07-2009
            • 91

            #6
            he, he

            Rzecz jasna piwną, ale wiesz jak to w grupie - niby wszyscy dorośli, ale czasem objawia się w takowych duże dziecko A plany mam też na wiosnę wyjazdów dwudniowych (ale już nie tylko piwo, a też odwiedzenie fajnych miejsc - np. skały w Ardszpahu plus Trutnov-Krakonos i Nahod-Primator i cosik. Perspektywicznie myślę też o objeździe po polskich browarach i Lwowie (z Porterów lubie najbardziej właśnie lwowskiego

            Comment

            • Zal
              Member
              • 07-2009
              • 91

              #7
              Pribor

              Ups, dzięki za info - ale stroną czeską zajmuje się mój kumpel, więc naniesiemy poprawki ale wybór w końcu jest duży w tych okolicach. Nie wiem, czy widzieliście najnowszą mapę czeskich browarów wydaną przez Czech Tourism - ekstra sprawa, jak ktoś chciałby taką, zachęcam do dryndnięcia do warszawskiego Czech Tourismu

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                #8
                Do Koprzywnicy też już nie macie po co, zamknęli.
                A zwiedzać Radegasta, hmmm... Tyle ciekawszych miejsc jest, chociażby sąsiednie Vojkovice.

                Zawsze (no z małymi poślizgami) aktulana mapa czeskich browarów
                Last edited by Pendragon; 27-01-2010, 12:34.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • Zal
                  Member
                  • 07-2009
                  • 91

                  #9
                  Czech Tourism

                  Właśnie dowiedziałem się, że mamy oficjalny patronat Czech Tourismu nad wyjazdami , tak więc postaram się ściągnąć jak najwięcej tych map browarów (jak ktos jest ze Ślunska, to można wziąć taką mapę z Rebel Baru).
                  Chcę też żeby uczestnik każdego wyjazdu dostał jakiś ekstra dyplom, a przez Czech Tourism chcemy też nawiązać oficjalną wspólpracę z tym stowarzyszeniem minibrowarów czeskich (no bo może gdzieniegdzie poczęstowaliby uczestników wyjazdu czymś ekstra

                  Comment

                  • Zal
                    Member
                    • 07-2009
                    • 91

                    #10
                    Vojkovice zaliczylismy poprzednim razem , ale może wrócimy - o Radegasta prosiło mnie sporo osób (bo wciąż darzą go estymą, choć... wiadomo). To na razie pierwsza informacja o wyjeździe, bo sami nie byliśmy pewni, czy uda nam się to załatwić z biurem podrózy, żeby zbytnio nie podnieśli ceny, ale teraz możemy się przyłożyć do dopracowania trasy (bo jestem jeszcze umoczony w te dni polsko-czeskie i brakuje mi trochę czasu

                    Comment

                    • bastion
                      PremiumUżytkownik
                      • 10-2006
                      • 1123

                      #11
                      Zgadza się, minibrowar w Koprzywnicy, też już nie warzy a obecny właściciel szuka obiektu w Ostravie, by tam przenieść wszystkie urządzenia.
                      No i trzeba dodać też minibrowar we Frydlancie nad Ostravici, który również nie działa.
                      Zmiany z dnia na dzień, w ilostanie minibrowarów to norma i nie ma co się opierać na jakiejś mapie wydanej może rok a może dwa temu, tylko sprawdzić na forum, bo tutaj takie wiadomości rozchodzą się jak błyskawica.

                      Comment

                      • Zal
                        Member
                        • 07-2009
                        • 91

                        #12
                        OK, Bastionie pozwolisz, że odezwę się do Ciebie, jak jutro skoryguje listę
                        Zostają Noszovice i Stramberk (bo poprzednio byl na końcu, po Vojkovicach, Hukvaldach i Kozlovicach) i niektórzy już mało pamiętali, a sam Stramberk jest przecież prześliczny).
                        Ech, no i marzy mi się w końcu też zorganizować wyjazd do browaru Rebel - w końcu nazwa zobowiązuje (kiedyś z nimi gadałem w sprawie sprowadzania ich piwa, ale jednak nie mieli przedstawiciela gdzieś bliżej granicy)

                        Comment

                        • bastion
                          PremiumUżytkownik
                          • 10-2006
                          • 1123

                          #13
                          O ile kiedyś nie była to zbyt często aktualizowana lista, to na dzień dzisiejszy jest chyba najbardziej aktualna ze wszystkich jakie znam.

                          Życzę udanego wyjazdu!

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bastion Wyświetlenie odpowiedzi
                            Zgadza się, minibrowar w Koprzywnicy, też już nie warzy a obecny właściciel szuka obiektu w Ostravie, by tam przenieść wszystkie urządzenia.
                            A nie jest to tak, że jakiś czas temu Koprzywnicę przejęła jakaś spółka (czy stowarzyszenie) z Rychvaldu (k. Ostrawy), bo właśnie tam ma powstać minibrowarek. Na logikę to właśnie tam zabrali / zabiorą urządzenia. Chociaż Ostrawa to lepsze miejsce na taką działalność.
                            Last edited by Pendragon; 27-01-2010, 13:50.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • luklaz
                              Senior
                              • 11-2005
                              • 121

                              #15
                              Jakbyś tej listy nie skorygował to ja się pisze i razem ze mną paru znajomych dlatego w sobotę wieczorem zawitamy do Rebela aby to dogadać.
                              Miejsc w 40-to osobowym autobusie chyba szybko ubywa więc może jakaś lista zdeklarowanych forumowiczów i rezerwacja np 10 miejsc dla browar.biz aby sie nie okazało ze zanim temat sie rozkręcił to miejsc brakło
                              Wino tu rzadko używane. Ma jednak naród polski napój warzony z pszenicy, chmielu i wody, po polsku piwem zwany. Ale nie ma nadeń lepszego dla pokrzepienia ciała . Jest nie tylko rozkoszą mieszkańców , lecz i cudzoziemców. Jan Długosz

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎