Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krzepiak w Warszawie?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pankracy
    Senior
    • 10-2007
    • 2770

    Krzepiak w Warszawie?

    Poszukuje adresów sklepów w Warszawie, które sprzedają Krzepiaka. Tylko prosiłbym o nie podawanie miejsc na obrzeżach miasta (Chomiczówka, Tarchomin, Kabaty, Ursus itp.) lub poza granicami administracyjnymi miasta. Wydaje mi się, że ostatnimi czasy ten napój wyginął w Warszawie. Czyżby Ciechan zaprzestał jego produkcji?
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
    Poszukuje adresów sklepów w Warszawie, które sprzedają Krzepiaka. Tylko prosiłbym o nie podawanie miejsc na obrzeżach miasta (Chomiczówka, Tarchomin, Kabaty, Ursus itp.) lub poza granicami administracyjnymi miasta. Wydaje mi się, że ostatnimi czasy ten napój wyginął w Warszawie. Czyżby Ciechan zaprzestał jego produkcji?
    Też tak myślałem, bo na Dolny Śląsk chyba nie dojeżdża, ale piłem w lipcu w Łebie, czyli produkują.
    blog.kopyra.com

    Comment

    • Tapir
      Senior
      • 10-2009
      • 730

      #3
      Widywałem przy Koszykowej ale nieregularnie, ostatnio rzadziej niż częściej.
      Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

      Comment

      • kosher
        Senior
        • 04-2005
        • 2295

        #4
        Ze dwa tygodnie temu widziałem Krzepiaka w delikatesach CM w Landzie- http://www.centrumland.pl/page.php-id=24.html (lokal nr 06)

        Comment

        • Andższey
          Member
          • 10-2005
          • 71

          #5
          Ostatnio też szukałem Krzepiaka w warszawskich sklepach. Byłbym wdzięczny za informacje, jeśli ktoś ostatnio go widział.
          "(...)ałus (prasłowo; cerk. i ołowina, dziś tylko u Słowieńców znane: (w)ol, 'piwo', wolar, 'piwowar'; nie pożyczka z niem., nord. ol, 'piwo', 'biesiada', ang. ale, lecz z niem spólne, jeden z tych nielicznych wyrazów celtycko-niemiecko-słowiańskich, dowodzących wędrówki czy spólnoty nazw i rzeczy na Północy Europy(...)"

          Comment

          • kosher
            Senior
            • 04-2005
            • 2295

            #6
            Jest zwykle w stałej ofercie w sklepie firmowym Sobieskiego przy Krępowieckiego 10 (okolice Górczewskiej).

            Comment

            • Andższey
              Member
              • 10-2005
              • 71

              #7
              Dzięki! Choć trochę to nie moje okolice.

              Może ktoś widział Krzepiaka na Mokotowie, Ursynowie albo w Śródmieściu?
              "(...)ałus (prasłowo; cerk. i ołowina, dziś tylko u Słowieńców znane: (w)ol, 'piwo', wolar, 'piwowar'; nie pożyczka z niem., nord. ol, 'piwo', 'biesiada', ang. ale, lecz z niem spólne, jeden z tych nielicznych wyrazów celtycko-niemiecko-słowiańskich, dowodzących wędrówki czy spólnoty nazw i rzeczy na Północy Europy(...)"

              Comment

              • nynek
                Senior
                • 11-2007
                • 274

                #8
                Wczoraj było go sporo w Rodzince.

                Comment

                • dadek
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 4570

                  #9
                  W piątek było dużo w Carrefour w Galerii Mokotów a w Arkadii jest praktycznie bez przerwy.

                  Comment

                  • Twilight_Alehouse
                    Chmielowisko.pl
                    • 06-2004
                    • 6310

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                    w Arkadii jest praktycznie bez przerwy.
                    Gdzie? Jakoś nie udało mi się jeszcze trafić.

                    Comment

                    • Andższey
                      Member
                      • 10-2005
                      • 71

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nynek Wyświetlenie odpowiedzi
                      Wczoraj było go sporo w Rodzince.
                      Wielkie dzięki! Wybiorę się tam.
                      "(...)ałus (prasłowo; cerk. i ołowina, dziś tylko u Słowieńców znane: (w)ol, 'piwo', wolar, 'piwowar'; nie pożyczka z niem., nord. ol, 'piwo', 'biesiada', ang. ale, lecz z niem spólne, jeden z tych nielicznych wyrazów celtycko-niemiecko-słowiańskich, dowodzących wędrówki czy spólnoty nazw i rzeczy na Północy Europy(...)"

                      Comment

                      • Tapir
                        Senior
                        • 10-2009
                        • 730

                        #12
                        Ile razy jestem w Arkadii tyle razy widzę tylko kartkę z ceną, Krzepiaka tam jeszcze nie spotkałem. Za to w Galerii Mokotów faktycznie często bywa.
                        Last edited by Tapir; 10-05-2011, 08:11.
                        Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎