Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mapa polskich piwiarni

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    #61
    U mnie w mieście nieaktualna ilość kranów.
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #62
      W Białej też do korekty: Jedynki i Stereo Cafe już nie ma, Piwiarnia Warki jest na Placu Wolności w miejscu Jedynki, a resztę to na PW jak chcesz.

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13950

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
        W Białej też do korekty: Jedynki i Stereo Cafe już nie ma, Piwiarnia Warki jest na Placu Wolności w miejscu Jedynki, a resztę to na PW jak chcesz.
        Może być i tutaj. Usunąłem obydwie o do tego Warkę też. Zostały dwa miejsca - Jazzanova i Cynamon, chociaż tak na prawdę, to na siłę Jeśli jest coś godnego poprawy czy dodania, to pisz gdzie ci wygodniej.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
          U mnie w mieście nieaktualna ilość kranów.
          Dolnośląskie będzie ostatnie

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            #65
            W obu jest lana Perła a z butelki Ciechan, Amber, Obołon (Jazz), na pewno Ciechan i coś jeszcze w Cynamonie. Nie wiem jak teraz po dostawie co jest jeszcze.

            Comment

            • admiro
              Senior
              • 05-2005
              • 248

              #66
              Proszę o dodanie:

              Częstochowa, al. NMP 31

              Pub Piwiarnia

              https://www.facebook.com/PiwiarniaCzestochowa

              4 nalewaki, ok 100 rodzajów piw z browarów regionalnych i rzemieślniczych, dominuje asortyment polski.

              Na nalewakach piwa zmieniają się rotacyjnie, mamy też prawie wszystkie premiery piw Pinta, Alebrowar, Artezan, Pracownia Piwa, Szałpiw itd.

              Jest to największy wybór piw w Częstochowie.
              Moje piwo jest bezcenne.

              Schizma miodowa.

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                #67
                Będzie, gdy dojdę do śląskiego. Na razie utknąłem w Warszawie.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13950

                  #68
                  Dziś nastąpiła wielka aktualizacja, polegająca głównie na zaostrzeniu kryteriów. Z listy ubyło ok. 150 miejsc, ale dodałem też z 20 nowych, czyli różnica wynosi jakiś -130. O dziwo, tylko w opolskiem jest więcej niż przed aktualizacją, no ale to województwo razem z dolnośląskim czekało aż od grudnia.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • WojciechT
                    Senior
                    • 09-2012
                    • 2546

                    #69
                    Garść propozycji odnośnie konkretnych pubów katowickich:

                    Pub Ściana - z kranu leją jasne z Głubczyc zamiast Tyskiego Klasycznego;
                    Można dodać Konik Klub (Warszawska 57) - 3 krany, Tyskie, Żywiec i Zamkowe z Namysłowa (nie wiem, czy warto to dodawać, ale jest takie miejsce);
                    Tucher Pub nie istnieje, jest tam teraz Inferno Club, nie wiem, co jest na kranach;
                    Leśniczówka, Śląska 80 - z kranów Bernard, Lobkowicz, Tyskie (3 krany)
                    Pizzeria ToTu,Wojska Polskiego 58 - Irlandzkie Mocne z Krajana i Raciborskie Klasyczne z Raciborza;
                    Rudy Goblin, Wita Stwosza 5 oraz Cybermachina, Damrota 6 też mają jakieś ciekawe piwa na kranach.
                    Coś ciekawszego z kranów niż KP i GŻ miały zwykle także Szynk Old Fashioned i Mad Mick, ale dawno tam nie byłem i nie wiem, jak to teraz wygląda.

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      #70
                      W miejsce Tucher Pub dodałem Leśniczówkę.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • TTOP
                        Senior
                        • 03-2013
                        • 449

                        #71
                        U Fotografa w Lublinie ma teraz 8 kranów (podwoił ich liczbę) Myślę, że warto odnotować.

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13950

                          #72
                          Odnotowane.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • arzy
                            Senior
                            • 06-2002
                            • 2814

                            #73
                            Częstochowska Piwiarnia wzbogaciła się o pompę
                            "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            Bractwo Piwne
                            Skład Piwa
                            Piszę poprawnie po polsku!

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              #74
                              Jest pompa.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • Kulbi
                                Member
                                • 10-2011
                                • 91

                                #75
                                Czy ktoś jeszcze panuje nad tą mapą? Google pisze, że nie ma takiej strony. Czy jest jakaś aktualna mapa polskich piwiarni?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎