Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo warzone na zlecenie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mleda
    Junior
    • 01-2013
    • 1

    Piwo warzone na zlecenie

    Czy ktos z Panstwa zna browary w Polsce lub Czechach, ktore warza piwo na zlecenie.
    Chcialbym miec mozliwosc wyboru rodzaju piwa oraz mozliwosc jego sprzedazy pod nazwa zwiazana z hotelem, ktorego jestem wlascicielem. Chodzi mi tutaj nie o stala sprzedaz, ale o jednorazowa impreze. Chcialbym zamowic okolo dziesieciu KEG 50L.
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    #2
    tylko rzemieślnicze lub jakiś restauracyjny. Mała ilość.
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • WojciechT
      Senior
      • 09-2012
      • 2546

      #3
      Na zamówienie warzył na pewno Racibórz i Grybów, ale myślę, że nie ma lepszej opcji, niż napisać do kilkunastu małych browarów restauracyjnych/regionalnych/rzemieślniczych i po prostu spytać.

      Comment

      • Gringo
        Senior
        • 07-2007
        • 2151

        #4
        Litovel "bawi" się w takie rzeczy.

        Wszystko co związane z piwem i browarnictwem...Poddziały: Prasówka | Biblioteka | Ogłoszenia branżowe
        Last edited by Gringo; 09-08-2013, 04:38.

        Comment

        • leona
          PremiumUżytkownik
          • 07-2009
          • 5853

          #5
          A nie prościej np. u Jagiełły zamówić dwie palety Lipcowego/Nałęczowskiego/Kazimierskiego i dogadać się, że to nowe piwo dla hotelu? Nawet nalepek nie trzeba robić

          Comment

          • kony
            breweriarz
            • 08-2005
            • 1701

            #6
            No właśnie, jaki problem kupić 10 kegów dowolnego piwa i sprzedawać je pod dowolnie wymyśloną nazwą? Mogę się założyć, że nikt z hotelowych gości się nie zorientuje.

            Comment

            • WojciechT
              Senior
              • 09-2012
              • 2546

              #7
              Chociażby po to, żeby móc się pochwalić, że takie piwo będzie niedostępne poza tą jednorazową imprezą. Zawsze to jakiś smaczek.

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
                Chociażby po to, żeby móc się pochwalić, że takie piwo będzie niedostępne poza tą jednorazową imprezą. Zawsze to jakiś smaczek.
                Przecież i tak będzie dostępne, bo nie ma tu mowy o własnej recepturze.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • kony
                  breweriarz
                  • 08-2005
                  • 1701

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
                  Chociażby po to, żeby móc się pochwalić, że takie piwo będzie niedostępne poza tą jednorazową imprezą. Zawsze to jakiś smaczek.
                  Jak ktoś wciska jeden kit, że to jakieś inne piwo to może też wcisnąć drugi kit, że nie będzie gdzie indziej dostępne. Żeby nie było wątpliwości - nie popieram takiego działania i nie chciałbym być w taki sposób oszukiwany.
                  A żeby merytorycznie - Majer z Gliwic robił piwa na zamówienie na jakieś imprezy.

                  Comment

                  • gwzd
                    Senior
                    • 01-2012
                    • 622

                    #10
                    Artezan bodaj też dość chętnie wchodzi w takie inicjatywy.

                    Comment

                    • zgoda
                      Senior
                      • 05-2005
                      • 3516

                      #11
                      Teraz latem to jednak nie sądzę, Pacyfik idzie jak woda.
                      Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                      Comment


                      • #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mleda Wyświetlenie odpowiedzi
                        Czy ktos z Panstwa zna browary w Polsce lub Czechach, ktore warza piwo na zlecenie.
                        Chcialbym miec mozliwosc wyboru rodzaju piwa oraz mozliwosc jego sprzedazy pod nazwa zwiazana z hotelem, ktorego jestem wlascicielem. Chodzi mi tutaj nie o stala sprzedaz, ale o jednorazowa impreze. Chcialbym zamowic okolo dziesieciu KEG 50L.
                        Proponuję uderzyć do źródła i złożyć zapytanie ofertowe.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎