Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pytanie do mieszkańców Nowego Sącza i okolic.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • szu29
    Member
    • 04-2011
    • 98

    #16
    NIe dziękuje Wiem że nie każdy kto pije piwa inne niż masowe wchodzi na forum. A szkoda bo dużo sie można nauczyć
    http://www.bogatyojciec.pl/?A=59337

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12201

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika szu29 Wyświetlenie odpowiedzi
      Własnie chyba trochę przeceniłem(Zawsze można mieć nadzieje) Knajpa czy brewpub. (Czy to takie ważne? ) Określiłem na początku tą działalność. Po prostu piwiarnia z dość bogatym wyborem.
      Jeśli na jakimkolwiek forum można się dowiedzieć na czym zarobić, to każdy już zbiłby fortunę. Oczekujesz odpowiedzi - tak, czekamy, będziemy właścicieli na rękach nosić?

      Otóż tak nie będzie, nie ma łatwych już pieniędzy i nikt Ci ze 100% pewnością nie odpowie czy Ci się uda. To zależy od wielu rzeczy, o których tu nie wiemy - umiejscowienie, koszty utrzymania itp.

      Nie liczyłbym na szybki zysk, tylko na ciężką pracę ze ściąganiem piwa, dostawcami, klientami czy urwanymi pisuarami. Lekko nie będzie a odpowiedź na to pytanie będziesz znał sam za parę lat.

      Comment

      • szu29
        Member
        • 04-2011
        • 98

        #18
        Nie liczę na odpowiedź czy mi się uda i czy będę miał szybkie pieniądze. Chce wiedzieć czy ludzie chcą . Czy wolą zakupić w tesco.
        http://www.bogatyojciec.pl/?A=59337

        Comment

        • pioterb4
          Senior
          • 05-2006
          • 4322

          #19
          Póki sam nie spróbujesz to nigdy nie będziesz miał 100% pewności. Skoro w twojej okolicy koncerny rządzą niepodzielnie to wielu potencjalnych konsumentów jeszcze nie jest świadoma że mozna im zaoferować coś innego np: piwo ciemne, pszeniczne, czeskie kvasnicowe itp. Dopiero jak podczepisz pod kurek coś ciekawego to się przekonasz czy ludzi z twojej okolicy taki biznes kręci. Po przykładach z innych miast widać żę chęć poznawania nowości jest na przyzwoitym poziomie i takie miejsca nie przemykają bez zauważenia. Może właśnie twoja działąlnosć sprawi, ze kilku ludzi pozna nowe piwa i zacznie się interesować tą tematyką i w końcu trafi na nasze forum

          Comment

          • darekd
            PremiumUżytkownik
            • 02-2003
            • 12201

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika szu29 Wyświetlenie odpowiedzi
            Nie liczę na odpowiedź czy mi się uda i czy będę miał szybkie pieniądze. Chce wiedzieć czy ludzie chcą . Czy wolą zakupić w tesco.
            Czy ludzie będą woleć kupować u Ciebie czy w TESCO...

            odpowiadam: w supermarkecie na 100%
            Jeśli chcesz porównywać ambitny lokal z supermarketem i nie wiesz czego oczekiwać może klient, to chyba jest to dobry argument za tym, żeby sobie odpuścić. Przynajmniej do momentu, kiedy wszystko poważniej sobie przemyślisz.

            Comment

            • szu29
              Member
              • 04-2011
              • 98

              #21
              W tej chwili u nas nie ma wyboru i chcąc kupić lepsze piwo masz dosłownie 3 sklepy w których i tak jest malutki wybór. Dlatego w poście jest pytanie do mieszkańców Nowego Sącza. A spokoju sobie nie dam ,nawet gdy sie nic nie dowiem. Tylko spróbuje i nie dziś , nie jutro.
              http://www.bogatyojciec.pl/?A=59337

              Comment

              • danio_145
                Senior
                • 02-2005
                • 723

                #22
                Dopiero zauważyłem ten temat. Jak najbardziej tak! Przydałoby się takie miejsce

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎