Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowy sklep Dąbrowa Górnicza - prośba o opinię

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • spozywacz
    Junior
    • 11-2011
    • 2

    Nowy sklep Dąbrowa Górnicza - prośba o opinię

    Witam, Jestem nowy na forum. Chciałbym prosić was o opinię. Mam zamiar założyć sklep z regionalnymi piwami w Dąbrowie Górniczej. W mieście jest już kilka takich lokali. Chciałbym zapytać czy lokalizacja sklepu np. w Ząbkowicach i konkurencyjne ceny w stosunku do cen sklepów z DG byłyby dla was argumentem do odwiedzenia mojego lokalu?
  • Promil03
    Senior
    • 10-2007
    • 2833

    #2
    Witaj na forum.

    Temat powinieneś założyć w tym dziale: http://www.browar.biz/forum/forumdisplay.php?f=295

    Jeśli chodzi o lokalizację to nie ma problemu. Po piwa te parę km na pewno będziemy jeździli. Wszystko zależy jednak od cen i asortymentu. Jeśli ograniczysz się do tego co jest teraz w innych sklepach i nie będziesz się niczym wyróżniał, to szybko Twoja oferta przestanie być atrakcyjna. Piwa możesz mieć max. o 25-35 groszy tańsze niż konkurencja. Chyba, że znajdziesz alternatywne sposoby zaopatrzenia sklepu. Jest kilka sklepów w Polsce, które poszły w kierunku bogatej ofert piw z Czech (nie tylko koncernówki), Skandynawii lub USA.
    O takim sklepie w moim regionie marzę.

    Życzę powodzenia i trzymam kciuki

    Comment

    • spozywacz
      Junior
      • 11-2011
      • 2

      #3
      Bardzo dziękuję za odpowiedz i przeniesienie wątku Liczę na wasze uwagi i opinie. Troszkę już poczytałem na forum i mam własną koncepcję sklepu. Chciałbym się skupic tylko na piwach regionalnych, ale myślę że ciężko będzie z zarobkiem. Oczywiście jest na nie zapotrzebowanie, ale czy aż tak duże aby opłacić dzierżawę i jeszcze na tym zarobić? No ale jeśli nie zaryzukuję nie przekonam sie

      Comment

      • Czapayew
        Senior
        • 10-2002
        • 1966

        #4
        Nie wiem, czy Ząbkowice to dobra lokalizacja. Tutejsze sklepy (Lewiatan, Zorba) próbowały lub próbują wprowadzić do oferty piwa regionalne i zazwyczaj dość szybko się z tego wycofują. Myślę, że sklep wyłącznie z piwem nie pociągnie.
        "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

        www.zamkoszlaki.com
        www.piwnekapsle.net

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎