Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Tanie piwo w Gdańsku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arth
    Junior
    • 11-2012
    • 3

    Tanie piwo w Gdańsku

    Witam,
    w przeciwieństwie do tematów opiniujących dany lokal chciałbym stworzyć temat zbiorczy dla tych, którzy po prostu chcieliby napić się TANIO ZWYKŁEGO PIWA ze znajomymi ale nie mają gdzie, bo na dworze lub zakamarkach Gdańska to zaraz Straż Miejska lub Policja przyjedzie z anonimowego zgłoszenia jakiegoś mohera, któremu aż tak bardzo "przeszkadzaliśmy"

    A więc proszę was o wypisanie w Gdańsku miejsc, które głównie zapewnią dach nad głową i miejsce do siedzenia. Cena piwa 3-5zł/ 0,5l

    Z tych co poznałem:

    1) Hells Pub Kliniczna 2 a (wjazd od ul. Reja)
    Lider wśród lokalnych mediów - wolny bo niezależny, szybki bo na bieżąco.

    Pub upodobali sobie harleyowcy i twardziele, jest telewizor gdzie leci sport.

    2) Bar "Pod rurami" Kliniczna 2 (pod peronem SKM Politechnika)
    Bar 'Pod Rurami' jest to miejsce gdzie można tanio napić się piwa, obejrzeć mecz badż inne widowisko sportowe i przede wszystkim miło spędzić czas.

    klimat Lechii Gdańsk, jest oczywiście telewizor.

    3) Bar Albatros Chwaszczyńska 2 (obok ul. Twardej, po drodze do Stoczni Remontowej)
    Typowy tani pub, zawsze pełen stoczniowców, telewizory są i lecą w nich teledyski, zazwyczaj Disco Polo.

    4) Gold Pub Jana z Kolna 8
    Lider wśród lokalnych mediów - wolny bo niezależny, szybki bo na bieżąco.

    Nie byłem ale znalazłem informację, że Specjal z kija za 4zł

    Jak zauważyliście wszystkie 3 pierwsze puby znajdują się blisko siebie, czwarty za zieleniakiem obok pomnika trzech krzyży. Poszukuję podobnych bliżej centrum Gdańska. Pomożecie?
    Last edited by arth; 26-11-2012, 13:48.
  • Makaron
    Senior
    • 08-2003
    • 2107

    #2
    Nie jestem przekonany by kazdny pub oferujacy piwo w rozsadnej cenie by chciał występować w tym zestawieniu.
    "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

    Comment

    • arth
      Junior
      • 11-2012
      • 3

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Makaron Wyświetlenie odpowiedzi
      Nie jestem przekonany by kazdny pub oferujacy piwo w rozsadnej cenie by chciał występować w tym zestawieniu.
      Myślisz że ktoś kto prowadzi biznes będzie gardził klientami i ich pieniędzmi? Takie puby mają czasami lepszą reputację od tych co sprzedają rozwodniony browar niewiadomego pochodzenia za 12zł 0,33 w centrum miasta.

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23782

        #4
        Skupiamy się w BrowarBizie bardziej na tym co się pije, a anturaż knajpy i cena piwa to sprawa mniejszej wagi.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • pioterb4
          Senior
          • 05-2006
          • 4322

          #5
          Dlatego też na tym forum zajmujemy się promocją dobrego piwa, a nie taniego. Fajnie jak dobre piwo jest zarazem tanie, no ale ponieżej pewnych granic cięzko zejść.

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #6
            Ja wczoraj i przedwczoraj spędziłam sporo czasu na piwie w Gdańsku, ale szukaliśmy tylko tych drogich - wiadomo - snoby
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • arth
              Junior
              • 11-2012
              • 3

              #7
              Rozumiem administratorów ale uważam, że i tak się taki wątek przyda, ponieważ jakiej knajpy w google bym nie wpisał to zawsze wyświetla wasze forum, a wyobraźcie sobie, że pierwsze słowa jakie wpisałem w wyszukiwarkę to "tani browar gdańsk" i wyświetliło jeden z tematów.

              Ok dzisiaj zwiedziłem następujące lokale:

              1) Pub Polskie Kino, Szeroka 97
              Szukasz dobrej atmosfery, dużego wyboru alkocholu, przestrzeni, domowych nalewek oraz miłej obsługi... DOBRZE TRAFIŁEŚ !!!

              mimo recenzji na tym forum wystrój jest bardzo ładny, planuje tam iście kinowy klimat i zamiast filmów grana jest muzyka filmowa. Piwo w cenie 4zł za 400-440ml niestety mało ciekawe ale w tym klimacie, za tą cenę i tak warto

              2) Jadłodalnia "Pod Zielonym Smokiem", Szeroka 125 (róg Pańskiej)
              Lider wśród lokalnych mediów - wolny bo niezależny, szybki bo na bieżąco.

              wpadliśmy tam z kolega po drodze, skusiła nas promocja na piwo Złoty Lew/Koźlak/Żywe 0,5 za 5zł. Wybraliśmy Złotego Lwa, bardzo pyszny. Klimatu niestety całkowicie brak, raczej zwykły bar mleczny. Nie ma tam nic o zielonym smoku, toalety tragiczne - 1 osobowe gdzie pisuar jest w pomieszczeniu razem z sedesem, za to zlew już osobno. Robi się przez to mała kolejka.
              Last edited by arth; 26-11-2012, 19:02.

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arth Wyświetlenie odpowiedzi
                Nie ma tam nic o zielonym smoku, toalety tragiczne - 1 osobowe gdzie pisuar jest w pomieszczeniu razem z sedesem, za to zlew już osobno. Robi się przez to mała kolejka.
                Byłem tam kilkanaście razy i jeszcze nigdy nie czekałem.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎