Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Knjapy z darmowym Wi-Fi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • petrus33
    Gość
    • 01-2008
    • 888

    #16
    A ty mfraczek chcesz, żeby wszędzie było tak jak poniżej
    Attached Files
    Last edited by petrus33; 05-12-2009, 17:45.

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mfraczek Wyświetlenie odpowiedzi
      rozumiem, że na mecz do knajpy też mam nie chodzić, bo po co oglądać idiotów biegających po boisku, skoro można patrzeć w głąb kufla i delektować się widokiem bąbelków?
      Jestem już może nieco starej daty ale dla mnie surfowanie w necie w knajpie to deko porażka i jakoś nie czuje takiej potrzeby mimo że często korzystam z "matriksa".
      Wspólne oglądanie meczu w knajpie czy słuchanie muzy ma sens bo są jakieś WSPÓLNE emocje (często przekladające się na zwiększenie spożycia ) .Nie za bardzo jednak (ale może to już wiek) czuje emocje gdy grupa kilku kolesi przy stole gapiła by się z wypiekami na twarzy w 14-to czy nawet 17-calowy monitor laptopa z programem odbierającym czyjąś pocztę mailową czy ogolnie z jakąś stronką www. Pomijam już kwestię ewentualnego rozlania się piwska na klawikord lub innego uszkodzenia sprzętu na skutek jakiś bardziej "emocjonalnych" reakcji. W przypadku zawieszonego pod sufitem TV czy wieży za barkiem raczej takie uszkodzenia są znacznie mniej prawdopodobne.
      Dla netoholików i japiszonów można jednak wprowadzić sprzedaż piwa w kawiarenkach internetowych.
      Tak czy siak jesli ktoś ma info nt Wi-Fi w danej knajpie to opisując ją w sumie mogł by i o tym wspomnieć choć dla mnie osobiście akurat była by to informacja bezużyteczna.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
        Ale plusa za jej fajność
        Fajną muzykę to ja mam w domu, odtwarzaną na dobrym(tak mnie się wydaje) sprzęcie. A w knajpach to najczęściej są jakieś plasticzane głośniczki, które robią hałas a nie muzykę
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • mfraczek
          Member
          • 05-2004
          • 98

          #19
          ale tak serio, dziwni jesteście. co wam przeszkadza, że w lokalu jest wi-fi, a na drzwiach wisi np. nalepka free wi-fi? jak nie chcesz, nie korzystasz. a teraz wyobraźcie sobie sytuację, że jedziecie na delegację, do obcego miasta, rozumiem, że każdy z was maszeruje do knajpy zapoznawać się z tubylcami, co? ironizuję, ale dobrze sobie przed wyjazdem zobaczyć, w których miejscach jest bezpłatny net.

          a do kolegi petrusa33 - jakże błądzisz, przyjacielu! tego lata spędziłem całe 2 tygodnie w siedmiogrodzie, całkowicie odcięty od netu i poczty. raz co prawda w mieście urodzin vlada drakuli próbowałem skorzystać z wi-fi w kawiarni, ale komórka chodziła tak wolno, że dałem spokój. tak więc bez przesady, nie jestem jakimś geekiem. mówię tylko o możliwości. skoro można pisać, że w knajpie są piłkarzyki albo bilard, to można też chyba wspomnieć o innych udogodnieniach dla klientów, czyż nie?
          fratschke

          Comment

          • mfraczek
            Member
            • 05-2004
            • 98

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
            A ty mfraczek chcesz, żeby wszędzie było tak jak poniżej
            a to mi wygląda na fotomontaż
            fratschke

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎