Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Ofiar Oświęcimskich 46/1a, 4Hops

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    Senior
    • 02-2003
    • 12214

    Wrocław, Ofiar Oświęcimskich 46/1a, 4Hops

    Wystartował nowy wielokran wrocławski.

    Nowoczesne, industrialne, jasne wnętrze.
    Na kranach 16 piw.
    Na wczorajszym otwarciu m.in. kapitalny RIS Bourbon Barrel Aged od Birbanta.

    Można też coś zjeść. M.in. kanapka z ozorem i sosem chrzanowym, kanapka z karkówką i zasmażaną kapustą, paszteciki.
    Last edited by darekd; 07-10-2015, 15:35.
  • blk01
    Junior
    • 12-2011
    • 18

    #2
    Frekwencja póki co nieduża, ale bardzo przyjemne miejsce, polecam odwiedzić. Mająnawet piwo od Mikkelera

    Comment

    • Shedao
      Senior
      • 09-2007
      • 900

      #3
      Udało mi się w końcu wybrać i do 4hopsów. Jest to przestronny local o klimacie stołówki szkoły podstawowej. Jeśli słowem-kluczem dla waszego doboru lokalu jest "przytulny", to zapomnijcie

      Ciekawiej natomiast wygląda sytuacja na kranach. Jest ich 16, są na bieżąco aktualizowane na ontap, i co najciekawsze - można napotkać piwa tańsze o złotówkę w porównaniu z konkurencją, czyli za 11 zł (standardem jest zazwyczaj 12). Chociaż jak tak teraz patrzę, to jak na złość, akurat jest tylko jedno takie.

      Otwierają o 16. W czasie mojej wizyty frekwencja również była słaba, no ale była to dość wczesna pora.

      Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.

      Za informacje odpowiada pracownik 4HOPS Pub. Oferta na 2023-12-03: [Kran 9] BIRBANT Hyperia; [Kran 10] Czarna Owca Tuti Fruti Gruszka; [Kran 11] Czarna Owca Red Sour Tripping; [Kran 4] Zakładowy Bez Potwierdzenia; [Kran 7] Moon Lark Custom;


      Jeszcze taka mała uwaga na koniec: adres Ofiar Oświęcimskich może komuś zasugerować, że 4hops znajduje się niedaleko Kontynuacji. Błąd - pubu tego należy szukać z drugiej strony, bliżej Galerii Dominikańskiej.

      Wpadnę tam znowu niedługo, tym bardziej że bywam często w tamtych okolicach.

      Comment

      • Livres
        Senior
        • 04-2012
        • 324

        #4
        Co to za trend z tymi białymi ścianami w knajpach (Kontynuacja, Tap House w Krakowie, teraz 4Hops)? Asekuracja na zasadzie "jak piwo się nie sprzeda, z dnia na dzień zmienimy lokal w kawiarnię"?

        Comment

        • Shedao
          Senior
          • 09-2007
          • 900

          #5
          Odwiedziłem 4hopsy po raz drugi. Na kranach dalej ciekawie, ale ten wystrój, klimat - a właściwie jego brak - mnie zmasakrował. Człowiek czuje się jakby wrócił do podstawówki, ciśnie się na niewygodnym drewnianym krzesełku przy zbyt niskim stoliku, do tego oświetlenie tak intensywne że trzeba uważać żeby nie otworzyć odruchowo szczęki - trzeba pamiętać że jest się w pubie a nie u dentysty. jest parę stolików, przy których tego aż tak nie czuć, ale niestety były wczoraj zajęte. Chociaż i tak, jak na sobotni wieczór, to frekwencja raczej przeciętna - tak 1/3 lokalu zajęta.

          Nie zamierzam tam wracać, dobre piwo to nie wszystko.

          Comment

          • TomN
            Senior
            • 03-2013
            • 106

            #6
            Przyzwoity wybór piw, miła i ogarnięta obsługa, która rwie się do pomocy.
            Niestety wystrój to też nie moje klimaty. Nowomodnie, jasno. Za dużo pubów idzie w stronę wyglądu miksu laboratorium medycznego i galerii sztuki współczesnej. Tutaj jeszcze dochodzi szkolna stołówka

            Comment

            • Shedao
              Senior
              • 09-2007
              • 900

              #7
              4hopsy odwiedzone po dłuższym czasie nieobecności, wywarły na mnie pozytywniejsze niż kiedyś wrażenie. W większości dlatego, że lokal musiał w tym czasie zostać wyremontowany - zmieniła się część siedzisk (kanapy w miejsce szkolnych krzesełek), pojawiły się jakieś rośliny, nieco zagospodarowano nieprzytulną przestrzeń - jest lepiej. Do tego trafiłem na jakąś promocję "duże w cenie małego", więc kolejny plusik. Oferta jedzeniowa jest konkretna - wrapy, chilli con carne, pyszna pizza. Ceny znośne.

              Może nie jest idealnie, może to nie lokal moich marzeń, ale wykreślam go z mojej czarnej listy, a to już coś

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎