Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Ofiar Oświęcimskich 17, Prohibicja [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shedao
    Senior
    • 09-2007
    • 900

    Wrocław, Ofiar Oświęcimskich 17, Prohibicja [zamknięte]

    Przeglądając Facebooka znalazłem nową (otwartą w styczniu) knajpę na ul. Oświęcimskiej. Na zdjęciach mamy butelczki polskiego kraftu, jedno zdjęcie jest podpisane jako "Sprawdź co się kryje na naszych craftowych kranach", więc może być ciekawie. Kranów tych dopatrzyłem się tam w liczbie sześciu. Planuję się tam wybrać na rekonesans niedługo, no ale może ktoś coś wcześniej bedzie chciał

    Po mapce wnioskuję, że jest to bardzo blisko Kontynuacji.

    FB: https://www.facebook.com/bar.prohibicja
  • craftycrafty
    Junior
    • 04-2016
    • 3

    #2
    Prohibicja multitap

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi
    Przeglądając Facebooka znalazłem nową (otwartą w styczniu) knajpę na ul. Oświęcimskiej. Na zdjęciach mamy butelczki polskiego kraftu, jedno zdjęcie jest podpisane jako "Sprawdź co się kryje na naszych craftowych kranach", więc może być ciekawie. Kranów tych dopatrzyłem się tam w liczbie sześciu. Planuję się tam wybrać na rekonesans niedługo, no ale może ktoś coś wcześniej bedzie chciał

    Po mapce wnioskuję, że jest to bardzo blisko Kontynuacji.

    FB: https://www.facebook.com/bar.prohibicja


    Byłem wczoraj, kranów jest 12 i są naprawdę dobre pozycje, rozwalił mnie pozytywnie klimat miejsca, jest przytulnie, kapela grała na żywo. Dla mnie petarda, godne polecenia. Nie mają jeszcze desek degustacyjnych, ale rozmawiałem z obsługą, mają to zrobić na dniach.

    Pozdro

    Comment

    • Shedao
      Senior
      • 09-2007
      • 900

      #3
      Byłem tam w zeszłą środę. Dwa dni przed "oficjalnym otwarciem", zanim jeszcze odpalili te 12 kranów, więc o tym się nie wypowiem. Podczas mojej wizyty było bodajże 6 kranów, z czego: 1 nieczynny, 2 koncernowe i 3 z kraftem. Jakiś Dr Brew, Aby do Wiosny Widawy i coś tam jeszcze.

      Klimat - ekstra, przytulnie, wygodnie, klimatycznie. Dosłownie o rzut kamieniem z Kontynuacji - siedząc w ogródku tamtej i rzucając tym kamieniem możnaby dorzucić na schody prowadzące do Prohibicji jednak klimat to niebo a ziemia, trzema dobrymi kranami i fajnym wystrojem przekonali mnie do siebie bardziej niż Kontynuacja z najbogatszą ofertą piwną we Wro. Z przyjemnością kiedyś tam wrócę. Szczególnie skoro liczba kranów się powiększyła do 12.

      Comment

      • craftycrafty
        Junior
        • 04-2016
        • 3

        #4
        To bedzie najlepsze miejsce we Wro z craftem

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi
        Byłem tam w zeszłą środę. Dwa dni przed "oficjalnym otwarciem", zanim jeszcze odpalili te 12 kranów, więc o tym się nie wypowiem. Podczas mojej wizyty było bodajże 6 kranów, z czego: 1 nieczynny, 2 koncernowe i 3 z kraftem. Jakiś Dr Brew, Aby do Wiosny Widawy i coś tam jeszcze.

        Klimat - ekstra, przytulnie, wygodnie, klimatycznie. Dosłownie o rzut kamieniem z Kontynuacji - siedząc w ogródku tamtej i rzucając tym kamieniem możnaby dorzucić na schody prowadzące do Prohibicji jednak klimat to niebo a ziemia, trzema dobrymi kranami i fajnym wystrojem przekonali mnie do siebie bardziej niż Kontynuacja z najbogatszą ofertą piwną we Wro. Z przyjemnością kiedyś tam wrócę. Szczególnie skoro liczba kranów się powiększyła do 12.

        No ja mam identyczne odczucia. Tymbardziej, ze mieli z kranu Artezan, Pracownie,Pinte, chyba Widawe, Doctora. No nie wiedziałem co mam wybierać ;p
        Z cała sympatia do Kontynuacji, spędziłem tam mnóstwo czasu,to ja zmieniam miejscówkę, jakoś czuje sie lepiej z wystrojem piwnicznym

        Pozdro
        Jutro jeszcze idę do 4hops bo wybieram sie od ich otwarcia

        Comment

        • Vortex
          Senior
          • 12-2011
          • 153

          #5
          lokal zaliczony przy okazji meczu Polska - Irlandia Płn. Fajny klimat piwniczny; oferta piwna to przede wszystkim ncaisk na polskie krafty (na pewno były: West Cost IPA z Cieszyna; Till Dawn z Kingpina; był Lager z Doctora Brew; było też coś z Olimpu i mniej ambitne czeskie pozycje - z tego co pamiętam Litovel). Lokalizacja na plus; także na korzyść przemawia położenie w "piwnym zagłębiu" - można zawsze zrobić rundę po kilku położonych blisko lokalach; wyszukać optymalnej oferty piwnej.
          Natomiast transmisja meczu wypadła dość umiarkowanie: transmisja TVP z internetu - jakość umiarkowana; obraz momentami nie był płynny.

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            #6
            Działa?

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • Shedao
              Senior
              • 09-2007
              • 900

              #7
              Umarła jakiś czas temu. Szkoda.

              Comment

              • parztwarz
                Member
                • 06-2013
                • 37

                #8
                nigdy nie umarła - żyje i ma się dobrze

                Comment

                • Shedao
                  Senior
                  • 09-2007
                  • 900

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika parztwarz Wyświetlenie odpowiedzi
                  nigdy nie umarła - żyje i ma się dobrze
                  Błąd. Umarła, teraz na jej miejscu jest Lumberjack, który ma swój temat na forum.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎