Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Toruń, Lelewela, Złota Uliczka (zamknięte)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pirackamuza
    Senior
    • 12-2004
    • 1903

    Toruń, Lelewela, Złota Uliczka (zamknięte)

    Mini restauracja mieści się na piętrze przy głównym wejściu do hali targowej Arpolu (dawnego Bumaru). Ludzi raczej mało, można nieźle i tanio zjeść. No, ale najważniejsze jest piwo. Poza lanym Urquellem (niestety, pewnie z Tych) można napić się butelkowego Gambrinusa, Velkopopovickiego Kozela, no i przede wszystkim jasnej i ciemnej Cernej Hory. Cena 8 zeta za butelkę. Ukłon w stronę beznałogowców - w porze tzw. obiadowej raczej nie można palić. Popielniczki wydają od 18.00.
    Last edited by pirackamuza; 08-01-2009, 11:34.
    Toruń przeprasza za Radio Maryja
    www.bobofruty.pl
  • pirackamuza
    Senior
    • 12-2004
    • 1903

    #2
    Obecnie w ofercie także piwa litewskie, w tym LANY jasny oraz pszeniczny Śvyturys.
    Last edited by pirackamuza; 31-05-2010, 00:20.
    Toruń przeprasza za Radio Maryja
    www.bobofruty.pl

    Comment

    • pirackamuza
      Senior
      • 12-2004
      • 1903

      #3
      Złota Uliczka przeszła niestety do historii. teraz jest tam jakiś "fastfód".
      Toruń przeprasza za Radio Maryja
      www.bobofruty.pl

      Comment

      • pirackamuza
        Senior
        • 12-2004
        • 1903

        #4
        Byłem wczoraj przejazdem w dawnej Złotej Uliczce. Nazwy obecnej nie zapamiętałem, jakieś "szybko i tanio", cuś w ten deseń. Najważniejsze, że można do tego wypić (niestety ino butelkowe) Gambrinusa, ze dwa Obolony i bodajże Kozela. Cena ok. 8 zeta za flaszkę.
        Odezwę się w tym temacie, jak przeprowadzę dokładną lustrację...
        Toruń przeprasza za Radio Maryja
        www.bobofruty.pl

        Comment

        • toomek
          Junior
          • 11-2010
          • 7

          #5
          Już niedługo - mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem - będziemy mieli w Toruniu sklep z piwami regionalnymi i ze świata: czeskie, niemieckie, belgijskie, angielskie, irlandzkie, ukraińskie... Mam nadzieję, że w kwietniu uda mi się otworzyć sklep na Broniewskiego

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎