Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Toruń, Rynek Nowomiejski 8, Gospoda Pod Modrym Fartuchem & Krajina Piva Pub

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23805

    #16
    No tak, tu sami niezainteresowani.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • pirackamuza
      Senior
      • 12-2004
      • 1903

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
      No tak, tu sami niezainteresowani.
      Hmm... mogę załączyć menu w formacie .docx
      Toruń przeprasza za Radio Maryja
      www.bobofruty.pl

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13950

        #18
        Ato nie można już CTRL-C CTRL-V?

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • pirackamuza
          Senior
          • 12-2004
          • 1903

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          Ato nie można już CTRL-C CTRL-V?
          A właśnie, że nie tak prosto...
          Toruń przeprasza za Radio Maryja
          www.bobofruty.pl

          Comment

          • pirackamuza
            Senior
            • 12-2004
            • 1903

            #20
            Liczba piw butelkowych do wyboru:

            POL - 81
            CZE - 32
            SVK - 4
            LIT - 7
            EST - 4
            RUS - 6
            UKR - 15
            GER - 21
            BEL - 23
            HOL - 10
            GBR - 14
            IRE - 2
            SPA - 6
            ITA - 1
            DEN - 1
            AUT - 2
            TUR - 2
            MEX - 1
            JPN - 2
            IND - 1
            bezalk. - 7

            razem - 242 (o ile dobrze policzyłem)

            cydry - 4
            Toruń przeprasza za Radio Maryja
            www.bobofruty.pl

            Comment

            • docent
              Senior
              • 10-2002
              • 5205

              #21
              Pijacka, ale się czaisz. Menu butelkowe dostępne ciągle na FB. Za to info o beczkowym kuleje...
              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

              Comment

              • pirackamuza
                Senior
                • 12-2004
                • 1903

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                Pijacka, ale się czaisz. Menu butelkowe dostępne ciągle na FB. Za to info o beczkowym kuleje...
                A nawet nie wiedziałem.
                Ale i tak troszkę nieaktualne:P
                Toruń przeprasza za Radio Maryja
                www.bobofruty.pl

                Comment

                • Jurandofil
                  Senior
                  • 10-2007
                  • 976

                  #23
                  Piracka, dziękujemy za spotkanie przy Piwie. W Krajinie Piwa zawsze jest za mało czasu i żal wychodzić... ;o))))
                  Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                  Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                  Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                  Comment

                  • Jurandofil
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 976

                    #24
                    Czas umilały nam nalewaki:
                    Rześkie i Szoko z Kormorana, Skalak 11, Atak Cmielu i Ale Szycha.
                    Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                    Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                    Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                    Comment

                    • docent
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 5205

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
                      Czas umilały nam nalewaki:
                      Rześkie i Szoko z Kormorana, Skalak 11, Atak Cmielu i Ale Szycha.
                      Atak Cmielu No to słodko było
                      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                      Comment

                      • Jurandofil
                        Senior
                        • 10-2007
                        • 976

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                        Atak Cmielu No to słodko było
                        Przepraszam za literówkę.
                        Ale słodkie to szoko było ;o)))
                        Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                        Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                        Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                        Comment

                        • HubertJ
                          Senior
                          • 05-2007
                          • 188

                          #27
                          Przy okazji wizyty w Toruniu, udało mi się wpaść do Krajiny Piva, zlokalizowanej w nowym (jak dla mnie) miejscu. Lokal bardzo rozwinął się od ostatniej mojej wizyty (2,5 roku temu). Wybór wyśmienity, lodówki świetnie wyposażone. A jeszcze dodatkowo trafiła się premiera nowego piwa z Pinty... Bardzo udana wizyta

                          Comment

                          • barthez
                            Senior
                            • 07-2005
                            • 367

                            #28
                            Szczerze polecam - ogromny wybór piw butelkowanych (polskich i zagranicznych), kilka ciekawych propozycji z beczki (w tym Atak Chmielu), przystępne ceny, dobra obsługa, nienachalna muzyka - czego chcieć więcej? Chyba tylko więcej takich miejsc.

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23805

                              #29
                              Położona z 500m spacerkiem od Olbrachta, Krajina Piva stała się także i naszym celem 13. lipca. Klimatyczne piwnice, szczególnie jak się zadrze łebek i rzuci okiem na sufit. Dużo ludzi, sympatyczna obsługa (towarzyszyliśmy zamykaniu lokalu ) i najważniejsze że leje się tu dobre piwo z beczki. Był i pintowy Atak Chmielu i Świeże z Kormorana. Aha, patrząc na bar niestety może zwieść liczba nalewaków - niektóre z nich to tylko dekoracja. Na pewno tego typu miejsca brakuje mi w Opolu
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • Avrukk
                                Junior
                                • 05-2012
                                • 23

                                #30
                                Wstyd się przyznać, że mieszkam w Toruniu i jeszcze nie odwiedziłem tego lokalu. Zamierzam nadrobic te zaległosci i pojsc z kumplami na urodzinowe piwo . W związku z tym mam kilka pytan. Czy obsługa interesuje się klientami jak np. w Olbrachcie, czy to typowa knajpa i wszystko trzeba zamawiac przy barze? Czy są dostępne jakies ciepłe przekąski? Czy w srodku tygodnia siedzi komplet osob, czy powinno byc duzo wolnych stolikow bo zastanawiam się nad koniecznoscią rezerwacji? Jak wyglada to cenowo? Nie zbankrutuję po kilku piwkach? Oczywiscie jak pojdę to się dowiem,ale lubię miec wczesniejsze info o miejscach do ktorych sie wybieram Urodziny mam na koncu sierpnia, wiec jeszcze trochę czasu jest. Byłbym wdzięczny za odpowiedz. No i na koniec przepraszam za brak niektorych polskich znakow, ale dopiero się uczę tego telefonu.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎