Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kanie, Słoneczna 25 (koło WKD), Pub Kulikant

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • coder
    Senior
    • 10-2006
    • 1347

    Kanie, Słoneczna 25 (koło WKD), Pub Kulikant

    Całkiem spory pub z ładnym ogródkiem, zaraz obok stacji WKD/przejazdu przez tory w Kaniach (miejscowość w pół drogi między Pruszkowem a Podkową Leśną).

    Dwa nalewaki, obecnie Tyskie (6 zł) i Witbier Artezan, plus butelki. Czynne od 16:00
    Bardzo sympatyczny właściciel, można z nim długi czas przegadać o piwie i tym podobnych.
  • bayern71
    Senior
    • 06-2006
    • 1004

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika coder Wyświetlenie odpowiedzi
    Całkiem spory pub z ładnym ogródkiem, zaraz obok stacji WKD/przejazdu przez tory w Kaniach (miejscowość w pół drogi między Pruszkowem a Podkową Leśną).

    Dwa nalewaki, obecnie Tyskie (6 zł) i Witbier Artezan, plus butelki. Czynne od 16:00
    Bardzo sympatyczny właściciel, można z nim długi czas przegadać o piwie i tym podobnych.
    A to Wasze piwo nadal tam jest, bo jutro będę w okolicy i nie wiem czy zaglądać?

    Comment

    • actimel10
      Member
      • 10-2012
      • 62

      #3
      Był ktoś?Czy mają coś z Artezana z kija?

      Comment

      • kac89
        Junior
        • 12-2007
        • 7

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika actimel10 Wyświetlenie odpowiedzi
        Był ktoś?Czy mają coś z Artezana z kija?

        Niestety pub praktycznie zawsze zamknięty. Nie ma reguły- byłem przejazdem na rowerze w niedzielę, w ciągu dnia, w sobotę po południu i wieczorem,w środku tygodnia ok 19-20 i praktycznie zawsze było nieczynne. Na jakieś 6 prób tylko raz udało mi się trafić na otwarte drzwi. Na ich fb mają podaną informację, że są czynni codziennie od 16 do 23. W praktyce wygląda to bardzo różnie. A szkoda, bo podobno poza Artezanem można trafić też Spirifera i jakiś lokalny cydr.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎