Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Nadarzyn, Lipowa 1, Kawiarnia Łakotki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jodamasta
    Junior
    • 08-2014
    • 2

    Nadarzyn, Lipowa 1, Kawiarnia Łakotki

    Od kilku miesięcy w Nadarzynie funkcjonuje nowa kawiarnia na osiedlu przy ul. Pruszkowskiej. Do tej pory w ofercie mieli tylko ciasta , włoską kawę (bardzo zresztą smaczną) ,lody itp., ale będąc wczoraj na rowerowym wypadzie zauważyłem przed wejściem tablicę z informacją "Zimne piwo". Takie hasła działają na mnie jak woda na młyn Własnym oczom nie wierzyłem jak w środku zobaczyłem śmiesznie oklejoną lodóweczkę w której znalazłem piwka min od:
    -AleBrowar w 3 lub 4 wersjach ( na pewno był Rowing Jack i King of Hop bo piłem
    -Birbant przeniczny
    -American IPA od Kormorana (kozak!)
    -Amber z czarnym bzem
    -Terrence
    -Jakieś piwka armeńskie (nigdy takich nie widziałem)
    -Black Boss od witnicy
    -cydry i kilka innych trunków

    Dodatkowo gość za barem wspominał że od następnego tyg. w ofercie będą mieli niemieckie piwo lane (nie pamiętam jakie). W następny weekend z chęcią sprawdzę i przetestuję.

    Co do informacji podstawowych to czynni są 7 dni w tyg od 6-20, piątek i sobota do 22:00 lub ostatniego klienta. Fajny lokal z rodzinnym klimatem. W środku naliczyłem z 20 miejsc siedzących w lokalu i kilka na zewnątrz więc można wpaść z większą ekipą .
    Podsumowując brakowało w Nadarzynie miejsca gdzie można skosztować prawdziwego piwa. Do tej pory okoliczne lokale oferowały co najwyżej żywca.
    To na tyle.

    Dzięki. Do widzenia . Cześć
  • jodamasta
    Junior
    • 08-2014
    • 2

    #2
    Kolejna wizyta w kawiarni za mną. Oferta poszerzona o nalewak od niemieckiego browaru Tucher. Z 2 kranów leją pilznera oraz pszeniczniaka. Pilzner wg mnie jest bardzo dobry, pszenicznego nie piłem bo zazwyczaj po takich boli mnie kicha
    Dodatkowo w lodówce mają nowe piwka Birbanta, Alebrowaru, Pinty oraz Kormorana. Podobno co tydzień mają mieć coś innego jeśli chodzi o butelki aby nie wiało nudą.
    Dla zabicia głodu do piwka serwują pierogi, które sprzedają w kilku wariantach.
    Na pewno będę tam wracał! oferta piwa oraz klimat kawiarniany tego lokalu bardzo mi przypadł do gustu

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎