Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Jagiellońska 22, Po Drugiej Stronie Lustra [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • legart
    Senior
    • 06-2012
    • 913

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Joanna_R Wyświetlenie odpowiedzi
    Kiedy byla dresiarska muzyka? Nie wierze! Na mojej zmianie na pewno nie alebrowar bedzie jutro rano
    Byłem trzy razem i za każdym leciało coś rockowego i to o takim natężeniu, że mogłem porozmawiać ze znajomymi.

    PS Co jest teraz na kranach?
    Last edited by legart; 05-10-2012, 07:25.

    Comment

    • vietnam
      Senior
      • 05-2011
      • 117

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika legart Wyświetlenie odpowiedzi
      PS Co jest teraz na kranach?
      Wczoraj(04.10.2012): Artezan Wit, Namysłów, Żywiec Porter.
      Alebrowar nadal jedzie...

      Comment

      • legart
        Senior
        • 06-2012
        • 913

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika vietnam Wyświetlenie odpowiedzi
        Wczoraj(04.10.2012): Artezan Wit, Namysłów, Żywiec Porter.
        Alebrowar nadal jedzie...
        Dzięki

        Comment

        • Komar_Pafnucy
          Senior
          • 08-2005
          • 1114

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika purc Wyświetlenie odpowiedzi
          Piwa z lodówki temperatura 15 st./Oktoberfest Spaten, reszta była jeszcze cieplejsza/
          W środę pierwszy raz brałem tam piwa butelkowe. Termometru nie miałem ale były wyraźnie zimne.
          Last edited by Komar_Pafnucy; 05-10-2012, 10:52.

          Multitap Crawl
          Multitap Crawl na Facebook

          "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
          Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

          Comment

          • Po_Drugiej_Stronie_Lustra
            Member
            • 10-2012
            • 52

            #50
            Dzis nadal bedzie Wit, Namyslow. Jesli skonczy sie Zywiec porter podlaczymy Sweetcow albo Angielskie sniadanie a na ostatnim kranie bedzie rowing jack

            Comment

            • VanPurRz
              Senior
              • 09-2008
              • 4229

              #51
              Mam nadzieję, że moje ulubione piwo porter żywiecki nie skończy się do jutra bo miło by było nim rozpocząć urodziny
              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

              Comment

              • Tapir
                Senior
                • 10-2009
                • 730

                #52
                Ja dziś będę walczył z porterem, bo mam chęć na Alebrowarowe piwa

                Do której macie otwarte? Być może jestem ślepy ale nie widzę tej informacji.
                Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

                Comment

                • Tapir
                  Senior
                  • 10-2009
                  • 730

                  #53
                  Chyba coś poplątałem bo zrozumiałem, że AleBrowar ma być podpięty po porterze a był dostępny równocześnie.
                  Ogólnie knajpa na plus, sporo miejsc, dobre piwo, na dodatek w rozsądnej cenie, przyczepić się można tylko do nieco za niskiej temperatury podawanie piwa - Rowing Jack i przede wszystkim Porter potrzebowały ładnych kilku minut, by się otworzyć.
                  Wrócę na pewno, bo po pierwsze jest po co wracać, po drugie mam blisko a po trzecie moja żona uwielbia Wita
                  Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

                  Comment

                  • fuliano
                    Senior
                    • 07-2010
                    • 1825

                    #54
                    To ja nie w temacie pytanie zadam.
                    Co ciekawego jest do jedzenia?

                    Comment

                    • docent
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 5205

                      #55
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
                      To ja nie w temacie pytanie zadam.
                      Co ciekawego jest do jedzenia?
                      Z rozmowy z właścicielem pamiętam że na ciepło ma do zaproponowania...grzane piwo Także zjedz przed wyjściem
                      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                      Comment

                      • Po_Drugiej_Stronie_Lustra
                        Member
                        • 10-2012
                        • 52

                        #56
                        A wiec mamy przekaski takie jak:
                        Chleb ze smalcem , chipsy, orzeszki, paluszki, sucharki rosyjskie, serowy warkoczyk pikantny I zwykly, snacki plesniowe, kalmary suszone, dorsz pikantny, ogorek kiszony, kabanosy

                        Comment

                        • fuliano
                          Senior
                          • 07-2010
                          • 1825

                          #57
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Po_Drugiej_Stronie_Lustra Wyświetlenie odpowiedzi
                          A wiec mamy przekaski takie jak:
                          Chleb ze smalcem , chipsy, orzeszki, paluszki, sucharki rosyjskie, serowy warkoczyk pikantny I zwykly, snacki plesniowe, kalmary suszone, dorsz pikantny, ogorek kiszony, kabanosy
                          To może chociaż śniadanie podepnijcie

                          Comment

                          • Po_Drugiej_Stronie_Lustra
                            Member
                            • 10-2012
                            • 52

                            #58
                            Jak tylko sie skonczy zywiec porter podpinamy sniadanie

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23782

                              #59
                              Po_Drugiej_Stronie_Lustra, Joanna_R - przed zamieszczeniem kolejnych postów, proszę zapoznać się z: http://www.browar.biz/forum/announcement.php?f=27 (no i zastosować w praktyce).
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13949

                                #60
                                No ale jakże to tak od pracownika wymagać, gdy szef nie chce?

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎