Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Jana Pawła II 52/54, Restauracja Złoty Ryż Lua Vang [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Komar_Pafnucy
    Senior
    • 08-2005
    • 1114

    #61
    Lokal obecnie jest filią sieciówki z Tomaszowa Mazowieckiego i nazywa się Żółty Lotos.

    Nalewaki zostały cztery. W menu opisane są jako: Żywiec, Heineken, Ciechan Wyborny Ziołowy (sic!), Ciechan Porter. Wszystkie po 7 zł. Dzisiaj jednak żadnego piwa nie było, ma być jutro. W menu na stronie internetowej Ciechany nie zostały wymienione.

    Myślę, że problem czy można ten przybytek uznawać za multitap rozwiązał się definitywnie.

    Multitap Crawl
    Multitap Crawl na Facebook

    "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
    Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

    Comment

    • Piecia
      Senior
      • 02-2002
      • 3307

      #62
      A ja widzę jednak co innego w menu...



      Komar - byłeś czy wyczytałeś gdzieś? Na stronce nie ma info o sieci, właściciel (wbrew temu, co pisze ktoś wcześniej jestem pewien, że Polak jest właścicielem) miał plany rozwoju zarówno kulinarne jak i piwne.

      Trzeba się przejść i zbadać...
      Koniec i bomba,
      Kto nie pije ten trąba !!!
      __________________________
      piję bo lubię!

      Comment

      • Komar_Pafnucy
        Senior
        • 08-2005
        • 1114

        #63
        Byłem tam dzisiaj.
        Patrzysz na stronę lokalu, którego już nie ma.

        Obczaj stronę www.zoltylotos.com

        Multitap Crawl
        Multitap Crawl na Facebook

        "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
        Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

        Comment

        • Piecia
          Senior
          • 02-2002
          • 3307

          #64
          Bardzo więc zła wiadomość... obawiam się, że teraz będzie to zwykły chinol...
          Koniec i bomba,
          Kto nie pije ten trąba !!!
          __________________________
          piję bo lubię!

          Comment

          • Piecia
            Senior
            • 02-2002
            • 3307

            #65
            Na twarzoksiążce piszą, że lokal przenosi się w inne miejsce - oby tak było i nie trwało tyle, co przepoczwarzenie WlazłKotka w Chmielarnię.
            Koniec i bomba,
            Kto nie pije ten trąba !!!
            __________________________
            piję bo lubię!

            Comment

            • olie
              Senior
              • 06-2011
              • 777

              #66
              Wygląda, że w tym przypadku już mają nowe miejsce, więc najtrudniejszy element odpada. Za FB:
              aktualne wiadomości są takie ze złoty ryż stary chińczyk z jana pawła zostaje przeniesiony do centrum aktualnie trwaja w lokalu prace remontowe
              a otwarcie
              gdzies w okolicach listopada

              Comment

              • iromek
                Junior
                • 01-2012
                • 20

                #67
                Chyba wszyscy byliśmy na wykończeniu Pacifica. Teraz niestety nie ma po co już chodzić, bo po pierwsze primo z piw same koncerniaki, po drugie obsługa taka sobie, po trzecie żarcie też powoli robi się co raz gorsze. Czekam na Złoty Ryż - Reaktywacja.

                Comment

                • olie
                  Senior
                  • 06-2011
                  • 777

                  #68
                  Na razie ruszył punkt dostaw. Adres to Wolska 50 pawilon 1C, więc jednak nie jest w centrum. Nie zakładam nowego tematu, bo póki co nie ma gdzie pójść, no i piwa brak.

                  Comment

                  • emes
                    Nadszyszkownik Chmielowy
                    • 08-2003
                    • 4275

                    #69
                    Jeśli ma to być Wolska 50, to jestem trochę zawiedziony, skoro pisało się o centrum.
                    To już bardziej w centrum mieli poprzednią siedzibę.

                    Comment

                    • TTOP
                      Senior
                      • 03-2013
                      • 449

                      #70
                      Ktoś wie, jakie są ich piwne plany? Mi tam lokalizacja całkiem pasuje, więc może bym od czasu do czasu wpadał

                      Comment

                      • lisiewski
                        Senior
                        • 12-2009
                        • 459

                        #71
                        Ze strony www.zlotyryz-luavang.pl wynika, że mają obecnie dwie lokalizacje, tj. ul. Wolska 50A paw. 1C (zakład produkcyjny?) oraz al. Jana Pawła II 45A lok. 58. Ten drugi adres znajduje się mniej więcej na przeciwko pierwotnej lokalizacji knajpy, tyle że po drugiej stronie alei JPII. Czy ktoś może zbadać ten temat?

                        Comment

                        • olie
                          Senior
                          • 06-2011
                          • 777

                          #72
                          W sumie to nawet logiczny ruch, bo dzięki temu nie stracą dotychczasowych klientów. Lokal 58 to chyba wejście od ul. Nowolipki, w miejscu gdzie kiedyś mieściło się Healthy Joy. Na razie chyba nie ma co sprawdzać na miejscu, bo nic nie piszą, że można tam przyjść. Jak otworzą to będzie wiadomo, i tak na piwo trzeba będzie poczekać.

                          Comment

                          • emes
                            Nadszyszkownik Chmielowy
                            • 08-2003
                            • 4275

                            #73
                            Menu potraw bardzo bogate, ciekawe jak sobie radzą z ogarnięciem tego i jakością, oraz co z ofertą piwną. W sumie bardziej mnie ciekawią niektóre pozycje w kuchni, bo w ofercie piwnej jest już w stolicy taka oferta, że trudno oczekiwać czegoś niezwykłego. Zresztą będą mieli chyba przynajmniej 10 nalewaków z poprzedniej lokalizacji.
                            Last edited by emes; 17-12-2013, 23:23.

                            Comment

                            • olie
                              Senior
                              • 06-2011
                              • 777

                              #74
                              Wczoraj napisałem, że nie ma po co zaglądać, więc dziś zajrzałem Lokal 58 jest w tym miejscu co myślałem, na zewnątrz nie ma żadnego oznaczenia że tu jest/będzie Lua Vang. W środku trwa remont, ale bardziej wystrój i dostosowywanie do wymagań gastronomii niż generalka. Ściany i podłogi są dobre Widać schody do piwnicy, więc może będzie dwupoziomowy.

                              Comment

                              • abelincoln
                                Senior
                                • 01-2010
                                • 287

                                #75
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika olie Wyświetlenie odpowiedzi
                                Wygląda, że w tym przypadku już mają nowe miejsce, więc najtrudniejszy element odpada. Za FB:

                                a otwarcie
                                gdzies w okolicach listopada

                                Ten listopad najwyraźniej wypadł w kwietniu - wczoraj przechodząc w okolicy zauważyłem że już otwarte w nowej lokalizacji. Ponieważ pośpiech nie pozwolił mi na zorientowanie się co do oferty piwnej, to nie zakładam nowego tematu, tylko informuję zainteresowanych.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎