Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Nowogrodzka 25, Kufle i Kapsle

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Els
    Senior
    • 12-2011
    • 113

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoda79 Wyświetlenie odpowiedzi
    Planujecie otwierać o wcześniejszej godzinie?
    Tak, ale jeszcze musimy kilka rzeczy dograć aby to zrobić.
    Otworzymy wcześniej najprawdopodobniej z chwilą pojawienia się ogródka.
    https://www.facebook.com/kufleikapsle

    Comment

    • Els
      Senior
      • 12-2011
      • 113

      #62
      Dziś na kranach :

      Pracownia Piwa, Plan-T
      Batemans, XXXB
      BrewDog, El Dorado
      Sierra Nevada, Ruthless Rye
      Widawa, Kuguar
      Artezan, Pacyfic
      Pinta, Atak Chmielu
      Piwoteka, Miedziana Dziewica
      Pracownia Piwa, Hey Now
      Artezan, Coder
      Kocour, Lezak Tmavy
      Pinta, Odsiecz Wiedeńska

      W kolejce czeka mdz. in. Birra Amiata, Bastarda Rossa oraz Batemans, Dark Lord.

      Z okazji inauguracji WSP oraz oficjalnego naszego otwarcia planujemy niespodziankę związaną z Pacyfikiem
      https://www.facebook.com/kufleikapsle

      Comment

      • Swiecz
        Civil Protection
        • 03-2004
        • 123

        #63
        Przyznać muszę że Plan-T z Pracowni Piwa serwowany u was z pompy jest świetny
        Browar domowy (kooperacyjny) BrewIT

        Comment

        • Antylop
          Senior
          • 10-2009
          • 1415

          #64
          Czy jutro ktoś zamierza odwiedzić "Kufle i kasple" ? W jakich godzinach ?
          Chętnie spotkam się i pogadam przy dobrym piwie
          Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

          Comment

          • VanPurRz
            Senior
            • 09-2008
            • 4229

            #65
            Dzisiaj słabo. KiK idą niestety w kierunku Cudów na Kiju. W sensie ludzi i w sensie klimatu (muzyka to metronom na dwa i plumkanie dla aspirujących histerków z wielkich miast - po minucie chce się wym..wyjść).
            Cóż szkoda tego kierunku ale można się było spodziewać - lokalizacja i ceny.

            ps. Na szczęście po jednym piwku na spróbowanie można przenieść się do klimatycznej Norki
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            • emes
              Nadszyszkownik Chmielowy
              • 08-2003
              • 4275

              #66
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
              ,

              ps. Na szczęście po jednym piwku na spróbowanie można przenieść się do klimatycznej Norki
              Tzn na jakie piwo ?

              Comment

              • VanPurRz
                Senior
                • 09-2008
                • 4229

                #67
                Hmm pisałem bardziej o atmosferze jak za starych dobrych lat. Piwo to niestety butelka Ciechan i ...wódka ale za to można spotkać normalnych ludzi (jak u Hrabala ) a to narodowy radykalizm a to wierny pps.Można podyskutować o polityce czy o Black Sabath z ludźmi których to co mówią naprawdę interesuje i w co wierzą a nie z hipsterkami którezy nie mają żadnych poglądów, a raczej jeden - aby być apolitycznym i mieć kaskę.
                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  #68
                  Gdzie się szlajasz, polityczny apieniądzowcu, kiedy w twoich rejonach przebywowuję? I dlaczego kretyn spelczeker mi tu podkreśla słowa? Że niby ich nie ma? Przecież je napisałem, to są! Podstawy ontologii...

                  Comment

                  • Antylop
                    Senior
                    • 10-2009
                    • 1415

                    #69
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                    Dzisiaj słabo. KiK idą niestety w kierunku Cudów na Kiju. W sensie ludzi i w sensie klimatu (muzyka to metronom na dwa i plumkanie dla aspirujących histerków z wielkich miast - po minucie chce się wym..wyjść).
                    Cóż szkoda tego kierunku ale można się było spodziewać - lokalizacja i ceny.

                    ps. Na szczęście po jednym piwku na spróbowanie można przenieść się do klimatycznej Norki
                    Odniosłem podobne wrażenie będąc w KiK 4 lipca. Przyszedłem (z Chmielarni) ok.17:50 i ku mojemu zdziwieniu nie było już wolnych miejsc, ani siedzących ani nawet stojących przy barze. Muzyka dość głośna i niezbyt wyszukana. Po skorzystaniu z WC wróciłem do Chmielarni, gdzie miałem zarezerwowany stolik i gdzie zastałem kilka smakołyków
                    Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                    Comment

                    • Antylop
                      Senior
                      • 10-2009
                      • 1415

                      #70
                      Oprócz tego uciąłem sobie miłą pogawędkę z Masonem, który na hasło "browar.biz" podszedł do mnie w mgnieniu oka
                      Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                      Comment

                      • legart
                        Senior
                        • 06-2012
                        • 913

                        #71
                        Pił ktoś Rhino z pompy?

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 4229

                          #72
                          Ja. Ocena w piwo konkretnie.
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          • legart
                            Senior
                            • 06-2012
                            • 913

                            #73
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ja. Ocena w piwo konkretnie.

                            Dzięki, przeczytałem - czyli pompa wiele nie podniosła wartości tego piwa.

                            Comment

                            • emes
                              Nadszyszkownik Chmielowy
                              • 08-2003
                              • 4275

                              #74
                              Obsługa niereformowalna niestety, klient jest niepotrzebnym i niezauważalnym dodadkiem do setki czynności nie związanych z obsługą klienta.

                              Comment

                              • purc
                                Senior
                                • 02-2009
                                • 650

                                #75
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                                Obsługa niereformowalna niestety, klient jest niepotrzebnym i niezauważalnym dodadkiem do setki czynności nie związanych z obsługą klienta.
                                Byłem razem z emesem i całkowicie potwierdzam ten mankament, na który zresztą emes od początku istnienia pubu zwracał uwagę. Mówiąc po polsku - nie dostaniesz piwa , jeśli się nie upomnisz. Za barem biegają 2-3 zaaferowane osoby - coś liczą, coś płuczą, coś sobie opowiadają - a ty, kliencie, stoisz za barem i śledzisz ich wzrok. Nie , jakoś nigdy wasze spojrzenia się nie przecinają. Dopiero jak rzucisz : czy mogę... wtedy łaskawy wzrok miłego Pana z brodą może się na tobie zatrzyma i dostąpisz łaski zamówienia...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎