Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Foksal 16, Piw Paw - Beer Heaven

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #31
    Ta dolna sala to przecież przeniesione PDSL. Nowy temat.
    Last edited by Pendragon; 06-08-2015, 13:52.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • VanPurRz
      Senior
      • 09-2008
      • 4229

      #32
      Dla mnie to jeden lokal - to samo wejście, dół czyli "PDSL" funkcjonuje od środy do niedzieli bodajże, od 18.00
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      • VanPurRz
        Senior
        • 09-2008
        • 4229

        #33
        Znowu udana Fiesta: z wypitych:
        Zissou Apa Inne Beczki, Tenczynek Milk Stout, Cenntenial IPA Dr. Brew, Sen o Warszawie Bazyliszek i Psycho Bazyliszek - najlepszy Sen o Wawie (piękny aromat, aksamitna tekstura, pełny smak), jedno tylko było słabe - Cenntenial (piołunowe, ciężkawe, słodkawe, ciężko wchodziło). Do tego polska liga na dużym ekranie - Termalica MISTRZ. Bardzo dobry dzień.
        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

        Comment

        • jeronimo
          Junior
          • 03-2016
          • 2

          #34
          Psycho Bazyliszek - nie powiem, kusi nazwa. Trzeba zdobyć

          Comment

          • VanPurRz
            Senior
            • 09-2008
            • 4229

            #35
            To skrót myślowy Piwo nazywa się Psycho IPA, jest z browaru Bazyliszek ale być może dałeś pomysł na nazwę.
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            • jeronimo
              Junior
              • 03-2016
              • 2

              #36
              Och, sorry. Nie połapałem. Ale dobrze wiedzieć i rzeczywiście, chwytliwa by była

              Comment

              • yoda79
                Senior
                • 01-2013
                • 861

                #37
                Odwiedziny po pracy, tak około 19 lokal pełny, przegięte ceny jak widać nie przeszkadzają
                Wypiłem co nieco, paradoksem jest fakt, że najbardziej smakował mi strong sour "Nie bądź wiśnia" z Bazyliszka, którego nigdzie nie ma. Pyszne piwo, ale żadnych informacji o nim nie ma

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎