Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Nowogrodzka 20, Natu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    Nowogrodzka 20, Natu

    Zanim wypijecie shota i Zwierzynieć w Norce, zanim dojdziecie na pyszne piwa do Jabberwocky możecie się zatrzymać w Natu. Szczególnie we wtorek (3 piwo za 1 zł) lub w czwartek (wszystkie alkohole -30%), do 18.00. Do picia są Tuchery (beczka - pszenica, jasne i ciemne, plus butelki) i wiele dobrych alkoholi. Wystrój restauracyjny, na dole całkiem przyjemna piwnica.
    Pszenica z Tuchera bardzo dobra i bardzo klasyczna. Wypiłem tam wczoraj najlepszy mocny alkohol w życiu - brandy Marquis de Villard VSOP (podany jak należy na podgrzanej wodzie żeby uwolnić aromaty).
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
    Wypiłem tam wczoraj najlepszy mocny alkohol w życiu - brandy Marquis de Villard VSOP (podany jak należy na podgrzanej wodzie żeby uwolnić aromaty).
    Kurde, wiedziałem, że jak lewica nie zmieści się na Wiejskiej będzie to miało swoje daleko idące konsekwencje. No ale żeby aż tak...

    Comment

    • emes
      Nadszyszkownik Chmielowy
      • 08-2003
      • 4275

      #3
      Jak to się mówi, lewica kawiorowa

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9733

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
        Jak to się mówi, lewica kawiorowa
        A, to koledzy tych z innej opcji od ośmiorniczek?
        Patrz, a na zlocie kolega VPRz się karmą nie wyróżniał...

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎